Şimdi Ara

SATILDI_ BEYAZ DUALSENSE PS5 OYUN KOLU GAMEPAD (TR FATURA VE EURASIA GARANTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI_ BEYAZ DUALSENSE PS5 OYUN KOLU GAMEPAD (TR FATURA VE EURASIA GARANTİ)

ÜRÜNÜN FATURA VE GARANTİ DURUMU İLE ÖZELLİKLERİ

1.    SONY DUALSENSE PS5 OYUN KOLUDUR. 

2.    SIFIR Kutusunda olup BEYAZ renktir.

3.    22 Ocak 2022 Mediamarkt TR faturalı ve Sony Eurasia garantilidir.

SATIŞ VE ÖDEME

TEK FİYAT İLAN FİYATIDIRPAZARLIK VE TAKAS YOKTUR. 

Ödemeyi hem kolaylık hem de güvenli para aktarımı kapsamında alışverişin yüzyüze veya uzaktan olmasından

bağımsız olarak SADECE EFT/HAVALE ile kabul ediyorum.

Bana ait hesaplar: İş Bankası, Akbank, Halkbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Kuveyt Türk, Ziraat, Enpara/Finans, Cepteteb/TEB

Aile üyesi hesabı: Garanti

TESLİMAT

1.   Ankara içinde Kızılay veya Ümitköy metro durakları veya Etimesgut civarında elden teslim ederim.

2.   Kargo ile istenirse orijinal kutusunda alıcı ödemeli gönderirim.

3.   Başkasın adına tanımlı hazır kargo kodları ile göndermiyorum.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

1. UYAN İLANIMDAN, UYMAYAN BAŞKA YERDEN/BAŞKA FİYATA/FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE ALABİLİR.

2. İLANI OKUYALIM. İlanda zaten yazan konuları tekrar sormanın kimseye bir yararı yok.

3. GET/GİTTİGİDİYOR: YOKTUR. Bu sistemler alıcı suistimaline çok açık. Uzaktan satış sözleşmesi oluşması sebebiyle alıcıya koşulsuz

iade hakkı tanıyor ve satıcı iade kargosunu da ödemek zorunda kalıyor. Bu şekilde işlem yapmıyorum. Bu şekilde isteyenler öyle satış yapan

bir satıcıdan alabilir.

4. "ÜRÜNÜ TEST ETMEK İSTİYORUM": Oyun kolu sıfır kapalı kutusundadır.

5. "ÖNCE ÜRÜN SONRA ÜCRET" -->Bu seçenek hiç bir şart altında YOKTUR.

6. KAPIDA ÖDEME/KREDİ KARTI İLE ÖDEME: YOKTUR.

7. "SANA NASIL GÜVENELİM ?"--> İletişim kanallarım (telefon, whatsapp,telegram, forum mesajı vb.) açıktır. Hızlı cevap dönerim. Eğer profilim ve

referanslarım yeterli güveni vermiyor ise güven duyacağınız başka kişiler ile alışveriş yapabilirsiniz.

8. "BAŞKA KULLANICI ŞU FİYATA SATIYOR", "ŞU SİTEDE BU FİYATA İNMİŞ", "ÜRÜN ŞU ZAMANDA ŞU FİYATA SATILMIŞ": Satışa koyduğum

ürünlerin piyasa fiyatını takip etmeye çalışıyorum. ANCAK anlık/kısa süreli kampanyalara göre fiyatı GÜNCELLEMİYORUM.-->BAKINIZ MADDE-1

GENEL UYARI

1. İlanımda polemik amaçlı ve/veya gereksiz mesajlara cevap vermiyor 2.El Bölüm kuralları Madde [2.5] kapsamında şikayet ediyorum.

2. Madde [2.5]-->İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahale, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği

doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir. Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir.

3. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 22 Ocak 2024 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.