Şimdi Ara

Sıfır ayarında 27' Acer Predator xb271hu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KG (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> Sıfır ayarında 27' Acer Predator xb271hu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    117 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Aralık 2003

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Sanıyorum yaklaşık 2 yıl kadar önce isveç ten aldığım 27" acer predator xb271hu g-synch 165hz monitörüm satılıktır. Cihazın en ufak bir kozmetik ya da fonksiyonel sorunu yoktur. Oyun oynamak için topladığım makineyi yoğun işler nedeniyle çok çok az miktarda kullanmıştım ve uzun süredir de hiç açamadığımdan parçça parça satmaya başlıyorum.

Monitörde herhangi bir görüntü sorunu vs mevcut değildir, performans olarak gördüğüm en iyi monitördür. Şu anda isveçte aldığım yerde yeniden baktığımda fiyatı 7500 kron yani 5500 tl dir. Amazon.de fiyatı da 600 euro civarındadır. benim satış fiyatım ise 3200 tl şeklindedir. İzmir içi elden teslim tercih sebebimdir, kutusu dışında tüm parçaları mevcuttur, bahsettiğim gibi kullanılmadan durmaktadır.

Diğer parçalar yaklaşık 2,5-3 yıl kadar önce izmir bornova vatan bilgisayardan alınmış olup, 5820k işlemci, coolermaster nepton 240 ya da 280 sıvı sogutma, 16gb ddr 3200 tridenz, evga 980ti, 2x128gb ssd raid, assus anakart, cooler master cosmos se bilgisayar kasası, corsair ax 1200w power supply, corsair k70 mekanik keyboard redmx, logitech g933 kulaklık vb gibi parçalardır. Tüm sistemi ayrıca eve gidince detayları ile yazıp ilanlar koymayı düşünüyorum. ilgilenenler PM yoluyla ulaşabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KG -- 20 Eylül 2018; 9:7:28 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.