Şimdi Ara

SIFIR Asus i7 10750H | RTX 2070 | 144Hz Gaming/SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Giresun İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    ürünün özelikleri:

Ürün Ordu'dan Erman beye satılmıştır. Boş muhabbet edenlere ve PM atanlara duyurulur.

i7 10750h
    rtx 2070 8 GB
    16GB (8GB*2) DDR4 2933MHz
    512 GB SSD
    15.6 full HD 144 Hz ips
    işletim sistemi yok fakat isteseniz ben yükleyip verebilirim.

tam modeli g512lw hn038. ürün kapalı kutu sıfır olup uluslararası bir yıl garantilidir. İspanya ürünüdür, faturası mevcuttur. pazarlık CÜZİ miktarda, kargo alıcıya aittir. takas yok. Forumda daha önce yüksek meblağlı dizüstü satışlarım mevcuttur. referanslarımı kontrol ediniz. Giresun devlet hastanesinde memurum. çevre illerden gelip bakabilirsiniz. Türkiye nin her yerine önce ücret sonra kargo yöntemiyle sağlam gönderi yapılır.

Fiyat: 15000 TL

iletişim. 05433045932 sormak istediklerinizi sorunuz fakat ne istediğini bilen, ciddi alıcılar lütfen. kırılmaya gerek yok.

SIFIR Asus i7 10750H | RTX 2070 | 144Hz Gaming/SATILDISIFIR Asus i7 10750H | RTX 2070 | 144Hz Gaming/SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 14 Ağustos 2020; 22:50:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-316269E99

https://www.hepsiburada.com/asus-g712lw-ev012-intel-core-i7-10750h-16gb-1tb-ssd-rtx2070-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000V8QMA?magaza=Hepsiburada
    Pazarlık at 13e alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baltalamak için atmadım bilmeni istedim hayirli satışlar dilerim

• Valla her ne olursa olsun sizin attiğiniz daha albenili hem 17' hem 1tb ssd hem 2 sene tam garanti hem de tr ürünü adina faturali. turtdişi üründen her türlü daha iyi yani. Fiyatta bu ilana gore revize edilmeli bu gorüşünüze sonuna kadar katiliyorum.
  • Bu iki arkadaşın da mental durumunu anlamak çok zor.
    Yapacağım indirimle birlikte 2000 TL lik bir fiyat farkı oluşacak ki bu da aradaki farkları karşılamaya yetecektir fazla fazla. Ha garantiye işiniz düşerse zaten 5 yıl da olsa tr deki servislerin yam yam olduğunu biliyorsunuz.

Keza 17.3 ekran herkes için bir avantaj gibi deklare edilmiş fakat mobilite daha da önemli olabilir. Zira aynı özeliklerin daha küçük kasada olması bir çok.kisi için büyük avantaj.

Benim cihazı almak isteyen arkadaşlar lütfen bu kardeşlere 2000 TL için başvurup link teki cihazı alsınlar. Tabi buradan sallamak kadar kolay mı olur orası muamma.

Ürünün pazarlıklı fiyatı 15000 liradır. 11 e olur mucu kardeşler için asla rezerve yapılmayacaktır. Satışın acelesi yok, maddi durumum iyi.

Son olarak paranız varsa istediğiniz ürünü alın burayı baltalamaktan vazgeçin. Herkes alacağı ürünün fiyatını ve bütçesini bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 10 Ağustos 2020; 14:40:16 >

• Bu ne biçim üslup sallama falan link paylaştım sadece ürünün yurtdisi urunu 8 veya 9 binden alıp burda fahis bi fiyattan satmak nasil bi anlayıştır turkiye garantili ve donanim açısından daha iyi olan bi ürünü almak buradaki alici arkadaşlara tavsiyem olur sadece

• Ayni laptopu bir başka satici daha uyguna satiyor. yanliş bir şey soylediğimizi sanmiyorum. Mental durumu iyi olan vatandaş.
    https://forum.donanimhaber.com/asus-laptop-i7-10750h-16gb-ram-512gb-ssd-rtx-2070-8gb--144872027

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganbjk -- 12 Ağustos 2020; 11:56:27 >
  • Üslubum sizin gibi baltacilar ve piyasadan habersiz yurt disindan ürün almak nedir bilmeyen forumdaşlarım için gayet yeterli. Birisi 13000 TL ye aldığım ürünü 8-9 bine aldin fahiş fiyat koyuyorsun der çünkü benim muhasebe müdürüm kendisi, birisi bir hafta önce satılmış ürünün linkini verir. Almak isteyenle zaten anlaşırız. Her türlü şeffaflık sağlarım. Forum eskiden böyle değildi. Kafalarınız güzelmiş. İyi günlerde kullanın ikinizde. Başka bir cevap vermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 12 Ağustos 2020; 16:13:58 >
  • Yurtdisindan urun almayı iyi biliyorsun belli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.