Şimdi Ara

SIFIR >> Asus H81-GAMER Intel H81 1600MHz DDR3 SUPREME-FX Ses LGA1150 ATX Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Bana Lütfen TAKAS ve PAZARLIK ÖNERMEYİN. Sıfır ürün satıyorum. Amazon ile aynı fiyat ya da daha düşüktür fiyatlarım. Abartı fiyatlarım yok. Hemen teslim hemen kargo Ankara-Trabzon şehirlerinden. Lütfen rica ediyorum, daha uyguna satan yerler kimseler varsa tabi ki alabilirsiniz, benim tek gelirim şu an budur. Pazarlığı ben de 2.elde yapıyorum ama sattıklarım Sıfır Jelatininde, piyasası belli ürünlerdir. Anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederim, Saygılar.

Takasa gelince bugüne kadar 10 yıldır forumdayım daha bir tane bile benim işime yarar takas teklifi gelmedi, kendisi 100 liralık malına örnek veriyorum 120 lira sayıyor , benim 200 liralık malımı 180 lira sayıyor kafasına göre bir de kargolar benden olacakmış gibi saçma sapan beni zıvanadan çıkaracak tekliflerden bıktım. içinde TAKAS kelimesi geçen mesaj atan kim olursa olsun bloklayacağım. Lütfen herkes kendi malını satsın. Takas ancak piyasa değerinin çok altında ve kargolara benim hiç karışmayacağım şekilde önce karşı tarafın ürün kargolaması ile mümkün olurdu, artık onu da kesinlikle İSTEMİYORUM.

İletişim; pm ya da

0546 742 1000 ,
    0553 199 5000 Koray

Sattığım ürünlerin tamamı Sıfır Jelatininde, faturalıdır. TAKAS ya da Pazarlık mevcut değildir.

Resmi Sitesi:https://www.asus.com/tr/Motherboards/H81GAMER/
    Satış Linki: http://www.hepsiburada.com/asus-h81-gamer-intel-h81-1600mhz-ddr3-lga1150-atx-anakart-p-BD304986?magaza=%C4%B0ndiriminmerkezi&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiAtK3DBRCBxt-Yxduq5p4BEiQAbFiaPUY9ns0BUau0kbliUogBznFSGK6khmKFaxwHcRc9ZDIaAmGg8P8HAQ

Fiyat 375 TL ÜCRETSİZ Kargo.

H81 oyun anakartı SupremeFX ses, Intel LAN, Gamer's Guardian bileşenler ve AI Suite 3 ile sınırsız eğlence sunuyor

4. ve yeni 4. nesil Intel® Core™ i7/ Core™ i5 / Core™ i3, Pentium® ve Celeron® işlemciler için LGA 1150 soketi
    Çift Kanal DDR3 1600MHz Desteği
    SupremeFX - Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı
    Intel Gigabit Ethernet - Daha da hızlı ağ iletişimi
    Gamer's Guardian – Gerçek dünyada da koruma sağlar

SIFIR >> Asus H81-GAMER Intel H81 1600MHz DDR3  SUPREME-FX Ses LGA1150 ATX Anakart

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 5 Ocak 2017; 0:53:47 >

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-intel-pentium-g3258-3-20ghz-1150p-150tl--122734156

al dostum belki işini görür. 150 lira yazmıs ama kargosu fazla bişey tutmaz zaten. anlasırsınız muhtemelen.
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    İ53570k yada g3258 li kasa mevcut dilerseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı geçse birde :) psu anakart olsa bide ram tamamdır iş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Kredi kartı geçse birde :) psu anakart olsa bide ram tamamdır iş :)

Hayırlı olsun. :)
  • Anakartı almış bulunmaktayım :) yanında evga 750bq 80+ powerıda aldık sisteme bir tek 8gb rem eklemek kaldı. Arkadaşa güveni için teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.