Şimdi Ara

Sıfır araçlara %20 zam geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
7.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde Almanyada domatese zam gelmiş %50

Halimize şükredelim domatesin tane 40 euro olmuş alamanyada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ohhh şöyle akşam keyfim yerime geldi bence az zam daha fazla olmalı
    şöyle bir trafik azalsa ne güzel olacak bisikletler için yol açılsın misss
    kimin haddine ya arabaya binmek şöyle zengin fakir belli olsun artık,önüne gelene araba yok artık
  • İşin ucu kaçtı artık. Ülke olarak üretim yapmak zorundayız. Yalnız araba için değil her şey için geçerli. Örneğin 10-12 yıl önce döviz düşükken outlet bir mağazaya gidince (ayaklar 45-46 numara olunca) seri sonu her modelden bir çift indirimli kalmış oluyordu. Piyasada 200 iken 110-120'ye düştü diye şartları zorlayıp alıyordum adidas, nike. Yıllar geçti adidas,nike 300-350 oldu, outlet'leri de 200 civarı. Ben de kinetix almaya başladım 90-100 liraya. Yerli malı olduğu için çok zamlanmıyor. Ama bunun sonu yok. Ya üreteceğiz, ya da günden güne eriyeceğiz. Yerli derken vestel venüs gibi değil, gerçekten yerli üretimi kastediyorum. Yoksa xiaomi tabiki çok daha mantıklı. Ya da bakanın dediği gibi muadillerinden %5 ucuz değil, gerçekten ucuz bir otomobil lazım bize. Mühendis, doktor, bilim adamı, öğretmen hepimiz ekstra çalışmamız lazım ülkemiz için.

• Yarın damat yeni modeli açıklasın,anında 0,65.

Bu saatten sonra üretimde kurtarmaz,sadece yavaşlatır;belki durdurur.

• Avenue_M kullanıcısına yanıt
    Evet o da iyi

• $ 5.73 oldu, şimdi merak edilen konu firmalar ne kadar geçirecek. İnşallah satışlar keskin bir şekilde düşerde biraz yola gelirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idril

$ 5.73 oldu, şimdi merak edilen konu firmalar ne kadar geçirecek. İnşallah satışlar keskin bir şekilde düşerde biraz yola gelirler.
    Tükanı kapatıp giderler, niye zararına satsınlar. Euroyla alınıyor bu arabalar.

• sıfır aracını kısa bir süre önce %45 ötv ile alanlar var bu yüzden ötv indirimi yapılacaksa onlara da aynı imkanlar sunulmalı demiştim, bu yorumuma birisi ötv artarsa sen aradaki farkı karşılayacak mısın diye sormuştu bana.

şimdi dilediğiniz kadar ötv indirimi yapabilirsiniz çünkü bu indirimi zaten kur farkı diye kapatacak firmalar.
  • Farketmez. Çift maaşlı genç çiftimiz 20 bin TL peşin parasıyla çeker 100 bin TL kredi son model arabasına biner. Krizden en çok etkilenen de bu kesim aslında.

Fakir zaten alamıyor gururlu bir şekilde, zengin de bu tip küçük hesaplardan etkilenmiyor.

• bankalara para mara yatırmayın,, 624 ten bozmak için girdim,, 584 den alıp , 624 den SATIYORDU,, PİYASADA ADAM MADAM KURUM KALMAMIŞ BİTMİŞ,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ortamda araba falan değiştirmeyin, hele ki sıfır arabalara bakmayın bile.

Arabanız yoksa ve elzem ihtiyaçsa paranızın yettiği kadar ikinci el işinizi görecek birşeyler alın.

Gidişat iyi değil.
  • Ned_Starkk kullanıcısına yanıt
    euro 6.70 ustat
  • Otomobil ihtiyacı olan, bence hemen şimdi bugün Cuma günü alsın, Pazartesi bugünkü fiyatlarda olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Otomobil ihtiyacı olan, bence hemen şimdi bugün Cuma günü alsın, Pazartesi bugünkü fiyatlarda olmayacak.
    Ne alacak alabilecek daha doğrusu en düşük araba 100 bin. Piyasa tükendi.
  • Sıfır araçlara %20 zam geliyor

demekki 100 milyon dolara mal ettikleri çamlıca camiini cenaze namazımız için yapmışlar. derler ya: "BUYRUN CENAZE NAMAZINA"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manisa_tr -- 10 Ağustos 2018; 11:59:48 >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Dövize bağlı iç piyasa satışları bıçağı yiyecek zaten, sadece otomotiv değil ithalata dayalı herşey için mortingen. Ama otomotiv piyasasında çalışan baya bir insan var fabrikalar zaten ihracat yapıyor sıkıntı yok ama içerdekiler yani bayiler baya bir tırpan yiyip batabilirlerde. Olan alt tabakaya işçiye çalışana olacak.
  • satış danışmanı arkadaşının mantığına göre şimdi % 30 zam gelmesi lazım çünkü dolar 6, euro 6.8 oldu.
  • faiz artıracağı yönünden yorumlar okuyoruz,, bu otomobil piyasasını nasıl etkiler,, kredili araç alan kitle azalır mı? tabiki azalır,, zamansız faiz artırmak demekki sıkıştığında artırıyorlar,, korkuyorlar mesajı verir ki bu asla düzlüğe çıkılmayacağını,, ve doların aniden çift rakamlara akacağını bize söyler,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulnation

Gelsin valla. Daha çok gelsin. Her önüne gelende araba alamasın. Paramız var fark yaratamıyoruz. Zenginle fakir bi ayrılsın, bi belli olsun.

• Az tutulan bazı markalar piyasadan çekilir, piyasa olan markalarında bir çok bayisi kapanır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.