Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (784. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 37 Misafir (2 Mobil) - 37 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DrMobile

6900km yapmışını satılığa çıkarttım bende , beyaz renk , içi bej , 130 a bırakacağım en son olarak. 2018 trafiğe çıkışlı.

Alıntıları Göster
    1.6 tdi dsg impression 2018 çıkışlıyı 137 ye verdi bi tanıdık. sen uçmuşsun
  • simsekutkua S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğuş oranları çok iyi. Dod da geçerli mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: arabasevdalısı

Rakip kıyaslaması yapmak da farklı bir bakış açısı sağlar belki.

Yine kasa değiştirme aşamasında olan Volvo S60 1.5 advance için forumda birkaç gün önce 170 bin tl'ye alım yapılabildiği yazılmıştı. Karşılaştırma yapmadım ama Volvo donanım anlamında daha dolu olmalı, BMW'nin en bazı donanım fakiridir genelde.

Geçmişte 3.20d ve S60 2.0d kullanma şansım oldu, uzunca bir süre de iki araç yakın bir akrabam tarafından kullanıldı, Volvo'dan daha memnun kalınmıştı genel olarak, kalite ve konfor anlamında daha iyiydi. BMW performans bakımından daha iyiydi ama kalite, donanım ve konfor olarak zayıftı.

Ayrıca şu anda 190 bin TL'ye yeni kasa A4 veriyorlar (yine forumda yazıldı), BMW'ye göre daha modern ve genel anlamıyla (kalite-konfor-performans) daha dengeli bir otomobil.

Fiyat neye göre iyi derseniz rakiplerine göre iyi değil, BMW liste fiyatına göre ise iyi. Aynı araç üzerinde BMW logosu olmasa fırsat olarak değerlendirilir miydi, sanmıyorum.

Zevkler, renkler, tercihler tartışılmaz, herkesin önceliği ve değerleri farklıdır tüketici olarak; ancak ben olsam almam.

Bir de gövde renklerine merak edip katalogdan baktım BMW'nin, turuncu yok, turuncuya yakın bir şey de göremedim, renk adı ne olarak geçiyor?
    Renk:gün batımı turuncu
    A4'ü de bitirdiler 190 bandında yok şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: dorianyates55

Egea için konuşuyorum: 1.4 değil ama 1.6 E torq lounge plus paket için Zonguldak bayisi 101 bin TL, Ankara Kartaş 100 bin TL, Ankara Ali Uğurlu 105 bin TL fiyat verdiler. Bunların hepsi beyaz renk ve hurda bayiden olacak şekilde. Hurda bizden olursa Kartaş 95 bin TL dedi. Metalik renk için 1000 TL fark istiyorlar ve stokları var. Zonguldak bayisinde hafta sonu hiç kimse yoktu bomboştu, bayi çalışanları zaten araba satmak istemiyorlar gibi aracımı takasa bile almadılar, test sürüşü teklifinde bulunmadılar filan işte pek müşteri memnuniyetini gözetmiyorlar yani.
    Ekleme: Sıfır faiz kullanılırsa kredili liste fiyatı üzerinden fiyat veriyorlar. Yani sıfır faiz diye bir şey yok gibi.
    Çorum Ahlatçı Skoda bayisi: Rapid sedan ve Spaceback için stok olmadığını söylediler. Yeni Fabia için 1.0 tsi dsg style pakete 95 bin TL dediler. (Fabia combi ise hem Ankara' da hem de Çorum' da elimizde yok sadece özel siparişle geliyor dediler.)
    Rapid in 1.0 tsi 110 hp lik modelinin 2019 da geleceğini söylediler.
    merhabalar, cevap için teşekkürler.
    Egea 1.4 fire manuel modelini bulabilirsem alacağım.

• dorianyates55 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam tekrar,

özür dilerim fabia ile karıştırmışım "sedan mı" diye sorunca aydım.

rapid ile ilgili bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Hocam egea 1.4lerde kronik yağ yakma şikayetleri biraz fazla. Kendi forumu hariç bir çok yerde okuyabilirsin. Araştırmadan almayın derim ben.

Alıntıları Göster
    merhabalar, cevap için teşekkürler.Bilgim yoktu, araştırayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Reno Clio İcon EDC hurda bayiden 100 bin TL arkadaş aldı, stoklarla sınırlı fiyat, avantajlı şase araç olarak geçiyor ,yoksa bile bayide ara ara sorun Reno kampanyalı araçlarına bu isim veriyor şu anda.
    hangi bayi
  • adananey A kullanıcısına yanıt
    ben bayiye gittiğimde aralık sonunu bekleyin demişti demek ki o da yalan oldu
  • Merhabalar,otomatik araç arıyorum. toyotada 90 bin tl hangi araçlar var?
    aklımda C-Hr var ancak bütçemi aşıyor.
    C-HR sıfır faizli kampanya var mı?
  • Arkadaşlar, Hyundai İ20 otomatik ile Elentra otomatik için fiyat alan var mı?
    en uygun fiyatı hangi bayi veriyor?
  • 195 bine passat comf diZel oto cam tavan dün alındı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes gla dizel otomatik fiyat alan var mı

• Arkadaşlar hyundai elantra elite plus paket için fiyat teklifi alan oldu mu hiç, bayiye gitmeyi düşünüyorum önceden aklımda bir fiyat olursa daha iyi olur

• Arkadaşlar benim gibi suv bakanlar için şöyle bir çıkarım yaptım belki yardımcı olur

Ateca dizel oto. 172 bin bandinda cam tavanlı

Benzinlisi de 155 bandında

Tucson elite 180 bin bandinda

Sportage 166 dan gelecek deniyor

Qashqai ise 160 bin bandinda dizel otomatik skypack

Fakat ikinci el Qashqai skypack 5 bin de 2018 model 140 bin bandinda fiyatlara alınabiliyor en mantıklı seçenek gibi geldi bana

Leonum 2.700 km de ama suv ihtiyacından dolayı bunu satıp ocaktan önce almak istiyorum bende çünkü 2. El de yukselecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: salley

Arkadaşlar benim gibi suv bakanlar için şöyle bir çıkarım yaptım belki yardımcı olur

Ateca dizel oto. 172 bin bandinda cam tavanlı

Benzinlisi de 155 bandında

Tucson elite 180 bin bandinda

Sportage 166 dan gelecek deniyor

Qashqai ise 160 bin bandinda dizel otomatik skypack

Fakat ikinci el Qashqai skypack 5 bin de 2018 model 140 bin bandinda fiyatlara alınabiliyor en mantıklı seçenek gibi geldi bana

Leonum 2.700 km de ama suv ihtiyacından dolayı bunu satıp ocaktan önce almak istiyorum bende çünkü 2. El de yukselecektir
    Sportage 169,900 dizel
  • Seat leon dizel dsg ve Honda Civic dizel otomatik HB için fiyat alan oldu mu?
  • salley S kullanıcısına yanıt
    145bin tl ye daha dün nissan tepretoğullarından fiyat aldım. 160bin yanlışın olmasın ?

• IOserI I kullanıcısına yanıt
    1.6 skypack otomatik için mi

Kredi kampanyası var mi

• Ahmett_han A kullanıcısına yanıt
    Yalova bayisi de yanılmıyorsam aynı araç için arkadaşa 99 demiş.

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.