Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berkolo88 , yeminlihipokrat , Senior.Planner , ReNeS55 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (5 Mobil) - 24 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
285.732
Cevap
4.583
Favori
46.397.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erya - Ateca TDI DSG + Sunroof = 174bin
  • kaymak817 K kullanıcısına yanıt
    Daha önceki mesajlarda mevcut arkadaşlar tek tek herkese aynı cevabı vermek yorucu oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • passat için öneriniz varmı?

1.6 tdi confortline dsg için 188.000, 1.4tsi confortline dsg için 168.500 tl fiyat verdi ankara doğuş. 1.6 tdi imression için 169.000 tl fiyat veriyorlar. sizce fiyatlar nasıl? skoda superb için fiyat alan oldumu hiç?
  • Dün Bursa doğuş otodan seat ateca 1.4 tsi fr lansman paketi, cam tavan, kış paketi, ısıtmalı koltuk falan olan pakete 168.500 fiyat verdiler. Liste fiyatı da 170.000 yani doğru düzgün indirim falan da yok. Araç kalmadı son araç muhabbeti yaptı. Dünya üzerinde kalmış son arac da olsa o parayı etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngeagle86 -- 11 Aralık 2018; 8:27:58 >
  • azreften A kullanıcısına yanıt
    2018 Ocak sonu 137 bine almıstım. 1.6 tdi Dsg kırmızı,cam tavan, highline.
    Cok memnunum. ortalama yakıt 5.0 -5.1 Lt/100 km civarı. ilk bakımı 1100 Tl tuttu.2019 sonu kasa değişecek bilgin olsun. güncel kasanın en olgunlanmıs hali su anda . Konforlu güzel bir arac. Sorun olursa özelden sorabilirsin.
  • salihmetu S kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi acaba ? bende actırayım 1000 tl ye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gavuzla

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam Merhabalar,

Fordun almanya sayfasından baktığımda, focus dizel otm cool versiyonu 25.290 € çıkıyor. Bu fiyatın içerisine %19'luk verginin dahil olduğunu yazmışlar.
    25.290 / 1.19 dersek çıplak fiyatı 21.252 € çıkıyor.
    TL'ye dönersek 21.252 x 6 = 127.512 çıplak fiyat çıkıyor
    Bunu da ötv kdv eklersek (x1,6 x1,18) 240.750 TL gibi bir fiyat çıkması gerekiyor gibi geldi bana.
    Ford türkiye listelerinde daha üst donanım olanı 174.500 TL gözüküyor.

Bilmiyorum belki almanya fiyatlamasında bilmediğimiz birşey vardır fakat eğer gittiğimiz yolda hata yok ise türkiye'de üretim yeri almanya olan bir araç almanyaya göre daha ucuz satılıyor gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Hangi bayi acaba ? bende actırayım 1000 tl ye...
    O paraya ben de açtırırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

sadece siyah rengimi 175.000

Alıntıları Göster
    insignia excellance+sunroof'lu isterseniz 177,000 tl ye verebilirim.
  • Kasım ayında Doğan grubunun distribütörlüğünü yaptığı Suzuki markasının Vitara 1.6 GLX 4x4 Çift Renk modelini liste fiyatından yaklaşık 27.000 TL daha uyguna aldık, doğan grubu çalışanlarına özel diye yaptıkları kampanyadan dolayı.

Liste fiyatı 151.900 TL idi, biz orada 127.500 TL yazmasına rağmen 125.000 TL'ye aldık.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • Babamın raporu ile ötvsiz araç almak istiyoruz araç babamın üzerine olacak babam 73 yaşında sıfır faizli kredi kampanyalarından babam yaşı dolayısı ile yararlanamayacagi için benim babam adına bu kampanyaya dahil olma durumum varmı bu işle uğraşan formdaşlardan bilgi rica ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarihus -- 11 Aralık 2018; 10:30:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlarda bu donanımda başka suv tarzı araç var mı? dünyadaki son araç olsa yine de alınmaz denilebilcek bir fiyat değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: as2642

bu fiyatlarda bu donanımda başka suv tarzı araç var mı? dünyadaki son araç olsa yine de alınmaz denilebilcek bir fiyat değil bence.
    Birkaç gündür konuda ateca muhabbeti var. Kasım ayında 86 adet satmış. Fiyat uygun olsaydı kapış kapış giderdi zaten.

169 a dizel otomatik Sportage veriyorlar.

• as2642 A kullanıcısına yanıt
    147 'ye 150'ye alanlar var. Daha yeni almışlar. O yüzden bu fiyata alınmaz.

• Octavia 1.2 tsi listeden kalkmış. Satışı bitti mi acaba? Daha 1 sene evvel çıkmıştı.
  • Dün paspas almak için peugeot bayine gittim. Satış temsilcisiyle sohbet ederken geçen hafta bir kobiye 3008 Active Skypack i 168.000 TL ye verdiğini söyledi. Bayi ismi veremem, temsilci zor durumda kalmasin. Bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsekutkua

Hocam Merhabalar,

Fordun almanya sayfasından baktığımda, focus dizel otm cool versiyonu 25.290 € çıkıyor. Bu fiyatın içerisine %19'luk verginin dahil olduğunu yazmışlar.
    25.290 / 1.19 dersek çıplak fiyatı 21.252 € çıkıyor.
    TL'ye dönersek 21.252 x 6 = 127.512 çıplak fiyat çıkıyor
    Bunu da ötv kdv eklersek (x1,6 x1,18) 240.750 TL gibi bir fiyat çıkması gerekiyor gibi geldi bana.
    Ford türkiye listelerinde daha üst donanım olanı 174.500 TL gözüküyor.

Bilmiyorum belki almanya fiyatlamasında bilmediğimiz birşey vardır fakat eğer gittiğimiz yolda hata yok ise türkiye'de üretim yeri almanya olan bir araç almanyaya göre daha ucuz satılıyor gibi geldi bana.

Alıntıları Göster
    Bu durum neredeyse tüm modellerde böyle (lüks segment hariç). Geçtiğimiz aylarda bir hesap yapmıştım. Vergili Almanya satış fiyatı 28 bin Euro olan Volvo V40 burada aynı motor şanzıman ile 14 bin Euro civarına geliyor. Firmalar her ülke için döviz kuru ve alım gücü nedeniyle farklı net fiyat politikası uyguluyorlar. Bu arada hesabınıza çok etki etmez ama ÖTV yıl sonuna kadar 60 değil 45 olması lazım sanırım 15 puanlık geçici indirim nedeniyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 11 Aralık 2018; 11:34:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K-ompLo kullanıcısına yanıt
    1.0 TSi motora gececektir. Ellerinde kalan son 1.2 Tsi ları verdiler
  • akin_1907 A kullanıcısına yanıt
    Piyasada 0 km clio lar var. Galerilerde bulabilirsin , sahibinden de. Ben gecen hafta aldım. 76000 tl ye 1.5 dci manuel Joy paket,ilave sis farı ve park sensörü Mais de takılmıs. Şase numarasından baktırttım. 8 km deydi. Showroom dakilerde 8 km de bu arada. Cok memnunum , beklentin yüksek değilse beni memnun etti.

Aracla ilgili sorun olursa özelden sorabilirsin.
  • İzmir Citroen'den makul bulduğum bir teklif;

C4 Cactus 1,2 puretech 115 hp tam otomatik (EAT) Feel Plus paket --> 100k peşin veya 105k (50k sı 12 ay taksit)

Hiçbir donanımı olmayan tam takır bir araç alınacağına donanımlı bir Cactus tercih edilebilir bence.
  • 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.