Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3690. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 74 Misafir (26 Mobil) - 54 Masaüstü38 Mobil5 iOS5 Android
5 sn
288.761
Cevap
4.621
Favori
46.988.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynen alması yüzde 100 değil.tahminimce şu an bütüüüüünn galericiler paraları hazırlamaya başladı.1 2 tane normal vatandaş anca alır.tabi kişi başı 1 araba satılıyor hepsini aynı anda aynı galerinin alması çok zor ihtimal

• skintas S kullanıcısına yanıt
    Sarı sitede var satanlar zam gelmeden alınabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canckur C kullanıcısına yanıt
    Bosa para cikarip alamayinca en az 5 6bin tl zarar edince anlarsin ben 2015den beri 150bin akbanka aktariyordum ama hep akbank kazandi 😕
    Zaten sene sonu n11 fiyatina veriyordu bayiler

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Ekim ayinda teslim alanlarin yorumuna gore halen serit ortalama yapmiyor. Seride dokunduktan sonra serit takibin pek bir anlami yok bana gore

Kesinlikle haklısınız peugeot 2008 de de böyleydi. Hatta 2015 yılında sıfır aldığım güvenlik paketli 500x crossplus aracımda ekstradan direksiyon titremesi de yapıyordu ki akşam sürüşlerinde uyuklamalar da daha uyarıcı olduğunu düşünüyorum.

Ama Leondaki kadar stabil çalışanı denk gelmedi malesef zaten bir üstü Tesla daki otonom sürüş. :-)

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Bir bakalım fiyatı belli olsun.teşekkür ederim uyarınız için.makul değilse denemem zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Drlaw38

Hocam sizde benim gibi clio 4-5 gibi araçlara bakıyorsunuz sanırım, fiyat, yer konusunda bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim benimle, tesekkur ediyorum

aynen dr

clio 4 kucuk arabami yoksa station wagonmu kararsiz kaldim

station wagon arka taraf duzenlenince.karavan gibinicinde yatilip uyunuyor video var.yazin gidip kalinabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t.1132 kullanıcısına yanıt

11.000 tl hocam

Takas şartı yoktu daha önceden kaporam olduğu için

O sebeple aldım .

430 binden başlayan cla maceram 550 binde son buldu

• Eskiden bu konuda x araba şu fiyat şu bayi diye konuşuyorduk . Şimdi 3-5 sayfa geri geldim . Ne bir fiyat gördüm ne de araç arayan. Maalesef piyasa bizi mafetti.

• mob33 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam o yüzden dert etmedim.

Takas zorunluluğu asıl saçma olan .

Çok önceden kapora verdiğim ve uzun zaman beklediğim için takas zorunluluğu olmadı.

O yüzden çok düşünmedim ama son zamma yakalandım

• mob33 kullanıcısına yanıt

Vag grubunda bu isler mukemmel zaten. Aronadaki otomatik park bile kusursuz calisiyor

• Şu yeni listeler açıklansada bende araba alma işinden vazgeçsem diye bekliyorum.En azından kafam rahatlayacak.Haliyle araştırıyoruz belki araba alabilirmiyiz diye.Eldeki arabalarla en kötü yola devam ederiz.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    bace3434 kullanıcısına yanıt

katılıyorum, ayrıca clio 5 1.0 sce 72 hp pek turbolu clio 4'ün muadili olamaz diye düşünüyorum. ancak manuelde clio 5 1.0 tce touch manuel clio 4 0.9 ile karşılaştırılabilir, onun da liste fiyatı 168bin lira, bütçe clio 5 1.0 tce'lere varsa hele de otomatiklere varsa eyvallah ama onun dışında clio 4 0.9 daha mantıklı geliyor bana, ki bu şekilde düşünüp aldım da.

@bace3434 hocam clio 4 SW al geç bence, clio 4 de küçük SW'si de küçük, çok bir farkı yok ihtiyacın varsa sadece bagaj olarak SW daha elverişli. yoksa biz arabaya sadece eşimle ikimiz biniyoruz. 365 günde arka koltuğa binilme sayısı 10 felandır ancak, onda da açıkçası özellikle yol biraz da olsa sarsıyorsa çok rahat edilmediğini düşünüyorum. clio 4'te malzeme kalitesi ve konfor bir ölçüde zayıf. ama bu fiyata turbolu motor, sorunsuz, garantili, sıfır bir araç ve muadillerine göre boş paketteki bazı donanımları (start/stop, anahtarsız çalıştırma, usb/bluetooth, hız sabitleyici) beni tatmin ediyor kendi adıma memnunum ben titanyum gri renkte almıştım bu renkte özellikle gözüme de çok hoş geliyor açıkçası

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Hocam o fiyatları görünce heyecan yaptım bir an. Kendimi acayip hissettim. Sonra 2018 i görünce jeton düştü.

Yapmayın böyle hortlatmaları lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda her sayfada galeriler stok yaptı böyle oldu diye söyleniyor. Şu an sıfır araba olarak sarı sitede toplam 13.000 adet araba var. Üstelik bu sayının içinde pick-up diye tabir edilen arabalarda var. Ayrıca bu satılık arabaların tamamı galerilerde değil bir kısmı kullanıcıların 1000 km cıvarı kullanıp sattıkları araçlar. Eylül’ satılan araç sayısına baktığımız zaman galeriler şayet hiç Sıfır araba almamış olsa sırada olanlar arabasını Sadece 5 gün erken alabilecekti. Zira galerilerde bulunan toplam sıfır araç sayısı 5 günlük satış rakamına denk geliyor. Diyelimki galeriler tüm sıfır arabaları liste fiyatından satsa yine bir şey değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: bps

Avrupa’da ikinci el araçlar çok ucuz şayet ikinci el araç ithalatına izin verirlerse Türkiye’de ikinci el fiyatları dip yapar.

Alıntıları Göster

ciddi ciddi inanıyorsun öyle bir şey olacağına ve olsa da düşeceğine. umut etmek güzel şeydir. yok öyle bir şey inanmayın.

• Clio 4/5 otomatik vites fiyat alan arkadaşlar var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bps

Avrupa’da ikinci el araçlar çok ucuz şayet ikinci el araç ithalatına izin verirlerse Türkiye’de ikinci el fiyatları dip yapar.

Alıntıları Göster
    Hiçbir devlet değil bizim devlet yapacak bunu öyle mi 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

her zaman bayinin ödediği vergiyi de artık müşteriye mi ödetiyor honda . SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

bayiler, galericiler, al~satçılar öyle bir köşe oldular ki bir daha böyle bi piyasa 10~15 yıl sonra gelir.. eee tutmuşken fırsat bulmuşken öpmemek olmaz yani.  neyse az zaman kaldı bayiler tadını çıkarsınlar

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt
    Ödedik el mahkum MTV'yi :)

• Smilefeslegen S kullanıcısına yanıt

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. İyi yapmışsınız.

O fiyattaki bi araç için 11 bin normal eğer herşey dahilse.

Kasım zammından etkilenmemişsiniz en azından.

• 
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.