Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3681. sayfa)

5 sn
287.850
Cevap
4.616
Favori
46.837.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myway20

Teşekkürler 592 e geldi aksesuarlarla

Cla benimde radarımdaydı fakat 30-40 bin artı bir farkla executive 320i bulunabiliyor, şimdilik ona yöneldim.

Tekrar hayırlı olsun. Gerçekten çok beğendiğim bir araba cla. Eski kasayı hiç sevmezdim fakat yeni cla bambaşka olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler c serisi kasa değiştirecek bana artık
    Çok güncel gelmiyor birde o rakama comfort vardı AMG olsaydı olabilirdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13CC89C26

Bu mesaj silindi.

elegance için ne fiyat verdiler ve teslim ne zaman peki?

• temürrmelik T kullanıcısına yanıt
    3 serisi güzel arac bende beğeniyorum ama dış ve iç tasarım.olarak cla daha çok hoşuma gidiyor
    % 80 e girmeden alsaydik iyiydi tabi

• Citroen ve Suzuki’de de fiyatlar güncellenmektedir yazısı çıkıyor.. Euro 10 liraya dayanmış, bir şey diyemiyorum, çok normal..

• espanol toro kullanıcısına yanıt

Elegance için 203 fiyat istedıler liste fiyatı geçerli hepsı için. Kasımın ilk haftası teslim .

• myway20 M kullanıcısına yanıt

muhtemelen en tepeye yakin fiyatta aldiniz, zamanlama hatasi

• gorkemmustu G kullanıcısına yanıt

Bem de 2019 polo comf. Dsg kullandım beğenmiştim ama corsa gerçekten daha dolu ve tipi güzel. Değişiklik olsun diye tercih ederdim bende

• Arkadaşlar bu fordun1.5 lt i vct motoru atmosferik mi turbo mu bilgisi olan var mı

• nuisance kullanıcısına yanıt
    Sizce en doğru zaman ne zaman olurdu

Maalesef çok kötü kaçırdık o treni. Şimdi 320i alacağım fiyata o zamanlar neredeyse hem cla hem 320i alınabiyordu. Nereden nereye...

Kokpit ve arcın arkası tasarım olarak kesinlikle cla çok daha güzel, adeta mini cls. Fakat konfor olarak bariz olarak 320i önde, ki oldukça yakışıklıda bir araç.

Fakat hala kararsızım her an cla'ya dönebilirim. Özellikle koyu mavi renkli olanı yemede yanında yat :)

19 jant yok muydu hocam sizin araçta? Bir de maşallah ne kadar hızlı teslim aldınız.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Benim araç 15 Kasım gibi gelecekti zam yememek için erken gelen bir araç vardı onu almayı tercih ettim tek eksik 19 jant onuda temin edeceğim bir yerden

• temürrmelik T kullanıcısına yanıt
    Konfor ve performans konusunda haklısın ama tasarım olarak cla bir adım önde birde 2015 320ed almıştım sıfır önceden bir degisiklik yapalım dedik

• BrKcNzN B kullanıcısına yanıt
    1.2 Turbo 110 hp gümüş renk özel seri çetaş bayrampaşada 1 adet mevcut. Ancak en boş özel seri sis farı yok kapak jant. 206 bine bıraktılar bilginize.

Hocam bu kadar aracı nasıl buldunuz valla tebrikler. Benim araç Kasım'da keşke bende erken teslim bulabilseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 1 Kasım 2020; 0:6:23 >
  • nuisance kullanıcısına yanıt

En tepeye yakın fiyat mı?  Güldürdünüz. O arkadaş aracı muhtemelen 550-555 arası bir rakama aldı, bugün internette dip fiyatı 605.000. %7.5 ile %10 arası Kasım zammından sonra bir de tekrar konuşalım.

Bu konunun %90'ının ya piyasadan haberi yok ya da fazla iyimserlikten böyle oluyor. En tepeye daha çok var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 1 Kasım 2020; 0:6:6 >
  • Bir laf ile vergi artıyor , bizde arkasından yetişeceğiz diye koşturup duruyoruz işin kötüsü durumu kanıksıyoruz hatta arabamın fiyatı arttı diye seviniyoruz .

piyasa durgunlaşacağına daha da coşuyor Türk halkı olarak her şeyi hak ediyoruz maalesef.

devam edin bayilere koşmaya nasıl olsa fiyatlar daha da artacak mantığı ile 👏👏👏

• quote:

Orijinalden alıntı: myway20

Konfor ve performans konusunda haklısın ama tasarım olarak cla bir adım önde birde 2015 320ed almıştım sıfır önceden bir degisiklik yapalım dedik

Harika bir tercih hocam. Güle güle kullanın.

Şimdi 320i ağır basıyor ama bende her an cla ya dönebilirim)

Bu arada 320i de artı bir dezavantaj şaft tüneli. Mübarek şarf tüneli değil şaft dağı adeta.

Allah herkesin gönlüne göre versin.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Araç vergi 80 e çıkmadan önce sipariş verilmiş hem vergi hemde 2 defa zam gorunce boşa çıkmış :) ben zaten bunları göze almıştım ama 15 kasima kadar bir zam daha yerdi muhtemelen hazır varken alım dedim umarım sizde en uygun koşullarda alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.