Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3677. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 82 Misafir (17 Mobil) - 69 Masaüstü24 Mobil4 iOS1 Android
5 sn
285.754
Cevap
4.585
Favori
46.407.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36753676367736783679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyinsis

ne zaman çıktı bu? yoktu böyle birşey eskiden. susurluk şoförünün hayatı kaymıştı bu yüzden.

Alıntıları Göster
    Ben Sınırsız İMM seçeneği yok ise(bazı firmalar vermeyebiliyor?) 1.000.000İMM den aşağı yaptırmıyorum.

Geçen ay Anadolu Sigortadan yeniledim, 1.000.000 ile 2.500.000 prim farkını 20TL verdi. 2.5M İMM yaptırdım.

Sigortacı arkadaşım var orada kulak misafiri olurum; Ortalık 500.000 ~ 1.000.000 luk araç kaynarken, millet ucuz olsun diye 100.000 İMM’li ürün alıyor??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEK-KAR Kia'da son 1 adet zamsız fiyatla Ceed 1.4 Cool Tekno ekranlı arac var 189.900 TL, Mavi renk
    1.0 Turbo ise 203.900 TL
    Hemen arayıp bağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 31 Ekim 2020; 14:20:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

çok eskiden neyi kastettiğini bilmiyorum ama 25 yıllık sürücüydüm. maksimum rakamı yaptırırdım yine de çok yüksek olmazdı, sonraları bıraktım sormayı.

• Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    2008 B SUV c5 ise C Suv. Arada segment farkı var.

En kötü segment arabası bile sınıfının minimum şartlarını karşılar.

C5 kıyas bile kabul edilemez. Ama ihtiyaç küçük araba ise o farklı. Misal tek çocuklu bir aile için B Suv yeterli gelir.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Akbank öyle kasko çıkardı. İmm sınırsız. Bu sene yaptırttım. 200 tl fark vardı yaklaşık. Diğerlerinin sınırı genelde 100 bin.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Anadolu 1 milyon. Ak sigorta imm sınırsız kasko ürünü çıkardı. Anadolu sigortadan daha ucuz. En azından benim araca verilen teklif ile aradında çok fazla fark vardı.

• 3-4 Kasım'da yuksek bir zam bekleniyor. Fiyat sabitlemeniz yoksa faturayı 2 gün önceden kestirmeye çalışın derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Citroen marka bir araca nerdeyse 400.000 lira vermek, ilginç

C5 Aircross ülkemizde C sınıfı isteyenler arasında makul fiyatı sebebiyle talep gören bir model ama nedense Avrupa satış rakamları oldukça düşük, pek tercih edilmiyor. Bizde şu düşünce genelde rağbet görür, biraz daha verip boş da olsa, ihtiyaçlarıma uymasa da üst sınıf alayım denir ama bence ihtiyacınıza göre karar verin. Kalabalık aile iseniz C5 tercih edin, değilseniz 2008 daha uygun olur bence.

https://carsalesbase.com/european-sales-2020-first-half-compact-crossovers//

https://carsalesbase.com/european-sales-2020-first-half-small-crossovers//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 31 Ekim 2020; 14:36:58 >
  • 5-6 gün önce Corolla hybrid flame X pack bakmıştım sitesinden 303k idi şimdi bi bakım dedim 323k olmuş... Aracı gelenler Faturalarını kestirsin bakiyeleri kapatsın geciktirmeden naz yapmadan yoksa fena vurcaklar bu ay belli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 31 Ekim 2020; 14:37:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

5-6 gün önce Corolla hybrid flame X pack bakmıştım sitesinden 303k idi şimdi bi bakım dedim 323k olmuş... Aracı gelenler Faturalarını kestirsin bakiyeleri kapatsın geciktirmeden naz yapmadan yoksa fena vurcaklar bu ay belli..

Hocam hosgeldiniz yoktunuz uzun zamandir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt

Slm Dostum , Bu sayfada insanların yaşayarak öğrenmeleri gerektiğini gördüm pek bakmıorum artık:) Umarım herşey yolundadır iyi çalışmalar

• SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

Değerli okuyucular için sarı siteyi radara almaya devam ediyorum. Ekim ayını tamamladığımız bugun, atıl stoktaki 2020 model ve 500 km altında otomobil, arazi,suv,pickup filtresine takılan araç sayıları toplamı 13 bin adet sınırında kalmıştır. Ayın birinci gününe göre yaklaşık 2 bin adet toplam artış olduğunu, son bir haftadır araç sayısının artmadığını, son iki gündür ise düşüşe geçtiğini görüyoruz.

Bu araç satıcılarından aldığım bazı fiyat teklifleri söyle,

2020 Renault Megane Icon EDC Cam tavan 316.000 TL

2020 Toyota Corolla Hybrid X-Flame 298.500 TL

2020 VW Polo 1.0 Trendline Manuel 177.000 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Anadolu 1 milyon. Ak sigorta imm sınırsız kasko ürünü çıkardı. Anadolu sigortadan daha ucuz. En azından benim araca verilen teklif ile aradında çok fazla fark vardı.
    Sınırsız seçenekleri de vardı ama ben Anadolu’nun diğer teminatlarını daha iyi buldum. Geçen yıl da açAnadoludan yaptırmıştım. Bir önceki yıl Güneş Sigorta İMM sınırsızdı.

• Muhendis06 kullanıcısına yanıt

Büyük bir emek var tebrik ederim öncelikle. 31 Ekim tarihinde satıştan çekilme nedeni biraz da Kasım ayında olası bir zam sonrası araç fiyatlarının güncellenmesi olabilir. Tabii sadece bir tahmin..

• Muhendis06 kullanıcısına yanıt
    Kasım zammı bekleyip pusuya yatanlardan dolayı azalmış olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

2008 B SUV c5 ise C Suv. Arada segment farkı var.

En kötü segment arabası bile sınıfının minimum şartlarını karşılar.

C5 kıyas bile kabul edilemez. Ama ihtiyaç küçük araba ise o farklı. Misal tek çocuklu bir aile için B Suv yeterli gelir.

C5 aircross tereddütsüz :) geçen kasım 206bindi, 5 tane vardı bayide ,joystick vitesli dizel ahhh ahh

GT donanım 2008 bile B sınıfı olduğunu hissettiriyor..

• omeravalar kullanıcısına yanıt

ultimate teknoloji paketli olan 290 bini geçti zaten ,sanırım sizinki normal ultimate

• quote:

Orijinalden alıntı: coner

ultimate teknoloji paketli olan 290 bini geçti zaten ,sanırım sizinki normal ultimate

Clio 1.3 EDC Icon bedava o zaman :))

Araç üzerinde satılmıştır yazıyordu

Corsa 300K ???

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

C5 aircross shine 1.5 bluehdi - 398.000

Peugeot 2008 1.5Bluehdi allure - 343.000

Ne düşünüyorsunuz. Tabi aralık teslim, zam gelirse zamlı :)

Kesinlikle C5

2008 B sınıfı olduğunu fazlasıyla hissettiriyor ,3008 gibi değil , 3008 sınıfından farklı olduğunu hissettiriyor aynısı 2008 için geçerli değil bence..

• 
Sayfa: önceki 36753676367736783679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.