Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3673. sayfa)

5 sn
288.499
Cevap
4.619
Favori
46.929.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 36713672367336743675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayıye tel no bırakıcam,genelde tek gezerım bazen ıkı kısı,ayrıca senede uc bes defa 4 kısı gezerız araba ona gore olcak,bagaj cok yok

füme renk alıcam,en ucuz benzınlı,bır kere daha soruyorum,karasız kaldım,bugun ınceledım

symbol ıyı ama kaba durup panel klasık tarz gıbıydı

datchıa sanderoyu gectım...toyota corolla ıyı ama pahalı...baskada 200 bın tl altında araba yok

ufak hundaı alcagına reno clıo al daha ıyı parcası ucuz bol,aynı ayarda

sw ıyı ama arka uzun gıbı sankı,yınede clıo ıyı sankı clıo 4 touch sanırım

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 31 Ekim 2020; 0:2:33 >

• cihanair kullanıcısına yanıt
    işin sırrı zaten malzeme kalitesi 😉 yazılımdan arayüze multimedya işlemcilerine kadar kalite farkı var, tiguanın boşluğunu diğerleri bol ekipman koyarak doldurmaya çalışıyorlar. tabi sonuçta bütçe önemli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    465lere çıkan 405lere highlineları şimdiye kapılarının önüne koymalıydı. al sat tut kaçcılar 400lerin üstünde meblağ istemiyor mu comfortlinedan daha boş o lifelara :)

• Özelden yazamıyorum sms onayım yok

Pejolar Ankara-Göral bayisinde ,Konya yolu üzerinde

3008 2008 rifter 508 hepsini inceleyebiliyorsunuz ,bir tane de 308 vardı,satılanlar kilitlendiği için bakılamıyor ama showroomdaki hepsi açıktı.

2.elde de bir sürü 3008 -C5 Aircross (10.000km altında var) ama 378.900 gibi fiyatları

Hemen yanındaki renault bayisi de satılmamış araçlar incelenebiliyor tıpkı pejo gibi

Renaultun alt katı dacia lodgy duster sandero stepway hepsi var

Clio 5 sınıfının konfor donanım motor şanzıman olarak rakipsiz en iyisidir polo dan açık ara üstün, clio4 değil ama clio 5 her alanda polonun içinden geçer..

3008 de bu sınıfın en iyisi 2008 dışarıdan iyi ama 3008 e binince gözü görmüyor insanın :) Birde makyajlı 3008 gelinceeee

Ne kadar kampanya da yapsalar şişme kesin başladı 220K çok satmak isteyenlerin sınırı üstüne bakan yok yakında üreticiler ötv hurda diye ağlamaya başlayacak böyle gereksiz zamlara devam etsinler osursan fiyat artırır oldular :))

Bunu söyleyen ya arabadan anlamıyordur yada donanım gözünü dolduruyordur

• Corsa ultimate paket ile yeni Polo arasında seçenek yapsanız tercihiniz ne yönde olur değerli arkadaşlar corsa paket ve donanım olarak çok dolu. Polo da hız sabitleme bile yok. Kalite elbette tartışılmaz ancak fikir de almak istiyor insan. İkisinde de sıradayız. Polo için 6. Kişi biziz bakalım hangisi önce gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapışkan Tuş Y kullanıcısına yanıt

Hocam hayirli olsun.

Hediye olarak cam filmi yaptilar.

Kasko 2695 Sigorta 865 tuttu.

MTV fiyata dahildir.

• alp555 A kullanıcısına yanıt

Polo Comfortline ile Corsa Ultimate arasında kesinlikle Corsa Ultimate'i seçerdim hocam. Motor, şanzıman, tasarım, donanım, yol tutuş disiplinlerinde bence daha iyi. Polo malzeme kalitesi ve hacim anlamında önde yine benim fikrim tabi.

açık ara corsa olur tabi.bende avrupa seri için kapora vermiştim test sürüşünüde yapmıştım gerçekten harika bir araç.ultime diyorsunuz zaten 130hp o motor ayrıca donanmı vs polo dan 4 kat falan fazladır.8ileri vites harika ben 100hp test ettim o bile akıyordu 130 uçar.halihazırda corsa e 2016 kullanıcsıyım o yüzden daha bir farklı bakabildim araca bambaşka bir araç olmuş.tek sıkıntısı alan darlığı ve aşırı derecede yere yakın bir araç.ben seviyorum ama eşim suv yüksek büyük araç seviyor o yüzden kısmet olmamıştı.

Bende kesinlikle polo tercih ederdim ve ettimde.bencede polo kullanış olarak ve kalite olarak çok daha ötede bir araç.sanki bir golfe biniyormuşsunuz hissi veriyor.kendi aracım nissan qq.eşime aldım aracı.çok araştırdım ve iyiki bunu almışım

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Bunu söyleyen ya arabadan anlamıyordur yada donanım gözünü dolduruyordur

Ne var allah askina ya tiguan da ?

malzeme kalitesi iyi hepsi bu ?

suspansiyon kotu

dsg kotu

koltuklar asiri kotu

neyi var yazinda bilelim ya ?

ben ay basi 369.000 liraya dizel otomatik shine c5 aircross aldim

ayni donanima denk r line benzinli tiguan 550.000 civarinda

aradaki farki neye vericez ?

Bu koltuklar nedir ya, arabayı direkt eleme sebebi zaten

İşte tam bu yüzden Tiguan kötü. Cihanbey sizi uzun zamandır tanırım bu forumda eğer c5 değil Tiguan Satın alsaydınız kesinlikle bu kıyaslama da tiguani överdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

Bu koltuklar nedir ya, arabayı direkt eleme sebebi zaten

600.000 lik r line koltuklari hocam

tiguan iyi ya 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

İşte tam bu yüzden Tiguan kötü. Cihanbey sizi uzun zamandır tanırım bu forumda eğer c5 değil Tiguan Satın alsaydınız kesinlikle bu kıyaslama da tiguani överdiniz.

F/p bakiyorum artik benim icin onemli olan o

tiguan alacak kadar zengin degilim

ateca alirim daha mantikli

• 1.3 multijet hatcback street paket 167 haftaya teslim alındı. Şu anda alabilecegin en iyi arabayı aldım daha iyileri sizlerin olsun

1.5 tiguanın 12 13lt yaktığı yerde c5ac benzinlisi kaç lt yakıyor? hemde tiguandan daha hafif iken?

döviz geçen ayki zamdan beri %9 artmışken fiyatlar geri mi çekilecek?

yıllardır 'fiyatlar düşecek' goygoyundan bıkmadınız mı yahu?

hayret doğrusu

Tamam

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt

Son 1400 km'de 29 km/h ortalama hizla 7.9 lt tuketimim var su an 1.6 benzinli c5a aracimda. Sakin kullanirim ara ara gazlarim. Su an tuketimden yana pek sikayetim yok. Basarsaniz 15 de yakar o potansiyel var.

• 
Sayfa: önceki 36713672367336743675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.