Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3653. sayfa)

5 sn
287.382
Cevap
4.612
Favori
46.794.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36513652365336543655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joliva

Burası alsatçı medyası olmuş ?

Herkes araba alın gazı veriyor ?

Katılıyorum. MİLLETİ GAZA GETİRİP ARABA ALDIRMAYIN !

Bırakın önümüzdeki ay zamlı alsınlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkanatçı -- 28 Ekim 2020; 13:4:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alaska Yolcusu kullanıcısına yanıt
    Megane 1.3 Edc joy.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçen sene 2019 model honda civic eco executive (anahtarsız giriş, sunroof, led far, deri koltuklar vs full olan versiyon) 150.000 TL

bu sene kaç paradır

• Evlerede alım satım için ekspertiz zorunluluğu geliyor. Sırf değerinden vergi almak için. Eğer başarısız olurlarsa en düşük ötv %80 kesin olur. Adamlar her sektörde sırayla vergi artışı yapıyor. Gelen tepkiye göre vazcayıyorlar veya köklüyorlar. Başka yerdede yazdım bir sonraki ötv artışı pc lere. Bineklerde değilde ticarilerde de %25 bekliyorum. Asıl kökleme mtv de olacak. Öyle aracı aldım ohhh işim bitti yok öyle. Silkeleme daha yeni başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Galeri bayiden aliyor,alsatci galeriden aliyor.Sonra alsatci tekrar galeriye satiyor 

Ben bu konunun %90’i alsatci diyordum o oran %98’e kadar yukselmis bulunmakta.

Araba fiyatlari konusunda gelincede bu kur ile kasim ayi zammi dudak ucaklatir.Cunku mevcutta stok yok gelen araclar direk guncel kur ile girisi yapacak.

Alıntıları Göster
    O ona o ona satması bir yere kadar. Lakin an itibariyle sarı sitede satılık sıfır araç sayısı 10k yı geçti. Çok merak ediyorum daha ne kadar stokları arttıracaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• avek'ten sms geldi. az sayıda dizel otomatik passat gelmiş, saldırın. son parti bunlar, daha da dizel passat gelmeyecek.

• %80otv odemem diyen kisiler icin megane joy’a da elveda. Elde kaldi yeni clio icon :)

neyimize C sinifi araba

• PVH kullanıcısına yanıt
    Yalnız dikkat etmek gerekiyor sarı siteden aracı alacaklar. Eco Elegance de ilana verilmiş ama Eco olmayan araçlar mevcut.çakallar Elegance de vermesi gereken ilanı Eco Elegance kısmında veriyorlar,yersen

• Arac fiyat artışının cılkı çıkmış vaziyette. Dolar düşmediği sürece artar diyenlerdendim ama alım gücü devreye girecektir artık. 0 ve ikinci el araba alınamaz seviyelere geldi istediği kadar fiyat yazsınlar alan olmadığı sürece önemi olmayacak.

• Tum araçlar yüzde 80'e girsinde kurtulalım.Bu ne arkadaş borsayı takip etmek daha kolay.Arabayi almak için bile ekonomist olmamız gerekiyor bu ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyegen01 -- 28 Ekim 2020; 13:21:59 >
  • Egea sedan 1.4 fire urban plus a kapora göndererek süreci tamamladim sabah aracımı sattım (2004 Lancer)Umarım herkes istediği araca biran önce ulaşır.Bu paralara bu arabalar alınır mı diye başladı serüven Hakkımızda hayırlısı olsun.2012 den bu yana sıfır kokusuna hasrettim
    Arayıp numara bıraktığım bayilerden dönüş oldukça buraya yazar bilgilendiririm

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Doğru

Aralık zammı ve Ocak’da gelecek yeni yıl zammını unutmayalım.

2021 Nisan’da da 2021 modellerin geliş liste fiyatları açıklanır. %15-18 civarı da 2021 model almak isteyenler zam ödemek zorunda

Bak yine utanmadan yalan soyluyor, 2021 model yili araclar cogu markada agustostan beri uretiliyor zaten. Yilbasinda model zammi vs olmaz.

bu galerici vatandas aldigi araclar satamadi bi yandanda doviz artiyor dovize karsi stok zararini gordukce foruma gelip insanlari kandirmaya calisiyor.

inanmayin dediklerine.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Hocam sakin..10 gun once de aynı mesajı gondermıslerdı..bellıkı galerıcıler dahıl saldıran yok o paralara..415 bın dızel otomatık..alım gucu devreye gırecek yavastan..daha cok mesaj arama tacızler devam eder merak etmeyın..

• quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

233.000 tl değil mi bu aracın liste fiyatı? Bir de seat aronanın bayilerde bulunurluğu nasıldır arkadaşlar? Bir polo gibi çok mu zor?

Hiç bir bayide yok hocam

araba geliiyor ama hemen satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Arac fiyat artışının cılkı çıkmış vaziyette. Dolar düşmediği sürece artar diyenlerdendim ama alım gücü devreye girecektir artık. 0 ve ikinci el araba alınamaz seviyelere geldi istediği kadar fiyat yazsınlar alan olmadığı sürece önemi olmayacak.
    Sene sonunu bekleyemeyecekler zamlar için muhtemelen.

Kasım ayındaki listelere bir yüzde 10-15 arası zam koyalım şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebjk35

Peki bu yasak / yasa dışı değil mi?

yasak ama kimi kimi şikayet edeceksin ?

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt

Elden nakit verdiyse cukkadır. Banka üzerinden geçerse Cukka işi zor. İncelemede anlaşılır.

• Kerros kullanıcısına yanıt
    Elden istemiş zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Arac fiyat artışının cılkı çıkmış vaziyette. Dolar düşmediği sürece artar diyenlerdendim ama alım gücü devreye girecektir artık. 0 ve ikinci el araba alınamaz seviyelere geldi istediği kadar fiyat yazsınlar alan olmadığı sürece önemi olmayacak.

Sifir premium alabilenler normal araba alacaklar, premiumlar daha az gelecek ülkeye, hepsi bu. Vatandaş fakir diye araba fiyatı mı düşer ? Fakir ülkelerde insanlar ulaşımını nasıl sağlıyorsa burada da öyle olacak. Tuktuk tarzı araçların yayılacağını düşünüyorum uzakdoğu ülkelerindeki gibi

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

Ben de ticarilerde artış bekliyorum. Uyanmadılar herhalde. Ya da pusudalar.

• 
Sayfa: önceki 36513652365336543655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.