Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3650. sayfa)

5 sn
288.633
Cevap
4.622
Favori
46.967.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36483649365036513652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuyucakli Yusuf

SEAT ARONA 1.0 TSI 115 hp Xcellence DSG
    250 Bin TL ye buldum yarın öglene kadar haber vericem arkadaşlar ne diyorsunuz çok bilgim yok araçlarda?

Hocam geçen hafta aldım bende ve gayet memnunum. Leon dan sonra az da olsu SUV keyfi veriyor. Donanım olarak birkaç şey dışında herşey var. Çevre yolunda hızlanma ve max hız denemesi yaptım gayet benim taleplerimi karşıladı. F/p olarak çok iyi bir seçim yapmışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

Grandland x 1.2 at8 enjoy skyline için ötv muhafiyetli 193 bin TL ye bir opel bayisiyle anlaştıktık kapora verdik, sizce bu fiyat normal mi ötv muhafiyetli alımda? şimdiden teşekkür ederim cevabınız için, iyi satışlar diliyorum

• Ankara'da Clio 1.0 sce veya 0.9 tce için fiyat alan, bayide araç gören var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Yakinda malum sitede gorursun ilanlari :)

Alıntıları Göster

Cihan haber vermiyosun ki alalim

• Renault Clio Joy 1.0 lt otomatik vites beyaz Kasım teslim 170 bin TL'ye fiyat veren bayiler mevcut. 1-2 tane anca kaldığını söyledi birkaç yer. İcon donanımlar kalırsa Aralık ayına ancak,pek yok stokta anladığım kadarı ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Ne otomatiği, manueline 252 bin çekiyorlar :)

Alıntıları Göster

Aslında 1,2 eat8 active i 50 lik dilimde tutabilirlerdi geçen aylarda ama öncesinde öyle şuursuz zamlarla fiyat yükselttiler ki 40-50 bin TL altına satamıyorlar aracın değeri gitmesin diye.Fiyatlar yükselirse bu araçları piyasaya sürerler ama 80 lik dilimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuyucakli Yusuf

SEAT ARONA 1.0 TSI 115 hp Xcellence DSG
    250 Bin TL ye buldum yarın öglene kadar haber vericem arkadaşlar ne diyorsunuz çok bilgim yok araçlarda?

O araba 250.000 olamazki

elden 20.000 alacaklar demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Cihan haber vermiyosun ki alalim

Alıntıları Göster

Bayileri linc ederler vallahi nasil haber verim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Renault Clio Joy 1.0 lt otomatik vites beyaz Kasım teslim 170 bin TL'ye fiyat veren bayiler mevcut. 1-2 tane anca kaldığını söyledi birkaç yer. İcon donanımlar kalırsa Aralık ayına ancak,pek yok stokta anladığım kadarı ile.

165ti demek ki 5 bin zam gelecek.

• Arac almak isteyenler için son gün cuma buldunuz buldunuz bulamazsaniz, direk sari siteye yoksa ilk liste fiyatlari %10civari zamlanacak sonrasinda sari site'de uyanmalar baslayacak bilginiz olsun. Ytd.Ozellikle %50 otv dilimlerinde bayiler ekstra para istemekteler. Adettendir. Bmw m5 ve 8.40d 4milyon fiyat alindi ama tabiki sabitleme yok.(bu araclari sorma sebebim, siparis ile gelmis alim/satim beklemekte idiler.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceryan20 -- 28 Ekim 2020; 9:1:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan20

Arac almak isteyenler için son gün cuma buldunuz buldunuz bulamazsaniz, direk sari siteye yoksa ilk liste fiyatlari %10civari zamlanacak sonrasinda sari site'de uyanmalar baslayacak bilginiz olsun. Ytd.Ozellikle %50 otv dilimlerinde bayiler ekstra para istemekteler. Adettendir. Bmw m5 ve 8.40d 4milyon fiyat alindi ama tabiki sabitleme yok.(bu araclari sorma sebebim, siparis ile gelmis alim/satim beklemekte idiler.)

Yanlışın var sarı site herkesten önce gidiyor

• Burası alsatçı medyası olmuş ?

Herkes araba alın gazı veriyor ?

• cihanair kullanıcısına yanıt

%50 ÖTV diliminin sınırı ; 130.000 TL x 1,5 x 1,18 = 230.100 TL (Bahsettiğiniz arona bu durumda %50'lik ÖTV bandında değil)

130.001 TL olsa zaten net bedeli %80 ÖTV ve %18 KDV eklenince 276.123 TL'ye çıkıyor fiyat.

250.000 TL diye bir fiyat yok.

Ancak bayi 230.100 TL fatura edip kalan 19.900 TL'yi resmi olmayan bir şekilde sizden talep ederse onu bilemem tabi..

• tech_00 kullanıcısına yanıt
    Onu yapamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [Mandalina] kullanıcısına yanıt

O geçenlerde böyle bir post gördüğünüz postu ben yazmıştım. Aracı da arkadaşım Kasım 15’de teslim alıyor. Malum al-satçı olmadığım için kendim alıp arkadaşıma veya başkasına da satmıyorum. Ben de bayi olsam, al-satçı veya galericiye bu fiyattan satmam. Malum insanın gözünden anlıyorlar. Bana araç almaya gittiğim her bayi “ilk defa mı araç alıyorsunuz” “ilk defa mı araba süreceksiniz” diyor 2. dakikadan. Arkadaşımla araç arama sürecine aynı anda başladık. Ona yok denilen araçlar bana var denildi. Ona verilen fiyatın altında fiyatlar verildi yeri geldi.

• Bugün şans eseri kapora verdiğim bayi dışında araç buldum. İstediğim renk ve 200.000 TL’ye.

Kapora verdiğim bayi hem bana aracı 207.000 Tl’ye sözde bu ay sonu gelecek şekilde fiyat sabitleyerek satıyordu hem de istemediğim rengi. Bir de araç Kasım sonuna sarktığı için fiyat arttırımı yapacaktı... Bir de sürekli git gel, renk değişti, zaman değişti şöyle oldu böyle oldu çok sakız olmuştu.

Aracınıza kapora verseniz bile diğer bayileri arada sırada yoklamakta fayda varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Onu yapamaz

230000+20000 şeklinde alacak parayı.iki ayrı ödeme isteyecektir. Bal gibide yapıyor şikayet etsen ne olacak.Keyfine göre fiyat belirliyor.liste fiyatından 20000 tl fazla söyluyor aksesuarda yok.onuda kendi belirtiyor zaten.doğuş otoyu aradım kem küm ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyegen01 -- 28 Ekim 2020; 10:36:14 >
  • joliva kullanıcısına yanıt

Aynen öyle oldu.

Yok hemen alın, yok son günler, bu ne yahu?

Burada böyle galeyana getirenleri Fiyatları Etkileme Suçu (TCK 237) ggerekçesi ile şikayet edin, akılları başlarına gelir.

• civcivx C kullanıcısına yanıt

Bu ötv zamlarını kökleyenleri ,

Doları euroyu durduramayıp ,

enflasyonu %10 diyenleri (Gerçeğinin %30-50 den fazla olduğunu hepimiz biliyoruz)

Onları şikayet edecek merci varmı , yada TCK maddesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 28 Ekim 2020; 8:11:36 >
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt

Var, almamak. Diğerleri için de demokratik hakkınızı kullanabilirsiniz zamanı gelince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 28 Ekim 2020; 8:11:18 >
  • 
Sayfa: önceki 36483649365036513652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.