Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3645. sayfa)

5 sn
285.751
Cevap
4.585
Favori
46.406.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36433644364536463647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gidişle yılbaşından sonra %50 bandında pek araba kalmaz. B sınıfları bile 280-300k olur 2021 modeller. Csuvlar 400-500 arası olur. Şu an ne buluyosanız alın yılbaşından sonra bu fiyatları mumlar ararız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

evet alırken cok fazla bir indirim olmuyor %15 ötv li oldugu için ancak bagajı büyük bir araç gercekten engelli taşınacaksa bu araçta o zaman büyük avantajı oluyor fiyat ise en full modeli olan ultimate 220,000 tl den ötv indiriminden sonra 191 bin tl ye geliyor

Cevap için teşekkür ederim. Sanırım bu kadar az zaman kalmışken yılbaşında ki artışı beklemek daha mantıklı olacak. Bir sorum daha olacak. Rapor ile alınacak araç %80 lik dilimde ise ÖTV muafiyeti %80 olarak mı hesaplanıyor yoksa %60 olarak mı?

• trunnion T kullanıcısına yanıt

fiyatı sabitledim zaten ve fatura kesildi.Ödemenin cogunu yaptım.Bayide baska arac yok maalesef. ST önümüzdeki ay için peugeout ta %9-10 civari zam olacağını söyledi.

Bu fiyatlar iyi de 1.2 puretech’e LSPİ sorunu yaşayanlar yüzünden güvenemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [Mandalina] kullanıcısına yanıt

Bana da öyle geldi. Cam filmi standart bu arabada bildiğim kadarıyla, ek bir özellik gibi yazmis. Yukarıda da birisi C3 aircross var demişti, mesaj attım okuyup sonra okumadigina çevirdi. Sanırım bazıları insanlarla alay etmek için böyle fiyatlar yazıyor.

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt

örnek vermek gerekirse arac 300.000 tl ise /1,80 yapıyorsunuz = 166,666 tl oluyor

• cenkistan C kullanıcısına yanıt

tamam sana öyle gelsin.cam filmi sadece arka tarafta var.ön yan camlara da yapılacak.

• işte şimdi polonun fiyatını izleyin. 230 lar bile az gelecek.

Hayırlı olsun, güzel fiyata alimissiniz. Güle güle kullanın. Bayi ismi verirseniz ben de sansimi denemek isterim.

• Euro 9,70

B segment araçlar %80 ötv ye koşuyordu

• kasım zamlarından sonra muhtemelen bir çok model 220-230'dan 280 üstüne atacak

• 190-230 bin arası sıfır modellerin eylül ayından beri resmen filolar ve galericiler tarafından yağmalanmasının sebebi buymuş demek...

adamlar kur artışı tahmin ediyorlarmış.

• Nervo kullanıcısına yanıt

230 u geçti mi 280 e atıyor zaten %80 ötv dilimine girdiği için.

clio 4 hariç bütün arabalar uçtu be arkadaş ;)

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: salsalonia

Bu arada Suzuki Swift ve Mitsubishi Space Star da (hatta birkaç model daha) Nissan’larda ve Renault’larda kullanılan Jatco marka CVT kullanıyor.. Honda ve Toyota’nın sorunsuz CVT’lerine göre problemli deniyor.. Ben geçen sene Kasım ayında sıfır bir Swift aldım, 10 ay sorunsuz bindim ama 40.000 km sonrasında sıkıntılar çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu okumuştum satmadan birkaç ay önce.. Youtube’a ve Google’a Jatco CVT Problem yazın biraz göz gezdirin, ben biraz huylanmıştım, zaten satmayı düşünüyordum, bunlar da üstüne geldiydi.. Sattım gitti 2-3 ay önce..

mitsubishi'nin de jatco da ortaklığı olmakla ve oradan tedarik de yapmakla birlikte, mitsubishi kendi şanzımanlarını kendi geliştiriyor diye biliyorum. bunların bir kısmını jatco'ya ürettiriyor.

bu nedenle mitsubishi'nin arıza oranları daha düşük diye biliyorum, ama yanlış da biliyor olabilirim.

• kullanıcı9999 K kullanıcısına yanıt
    180 bin + 15 binde aksesuar olarak fiyat verirler. Fakat bulunur mu orası muamma.

• Arkadaşlar golf 1.5 TSİ bulma ihtimalim nedir bugün çoğu yeri aradım üretimimi Durmuş yeni kasa bekliyolarmış var mı şu sıralar golf soran?

• Gelişmekte olan ülke para birimleri karşısında dolar ..

Kırmızı olanlar dolara karşı değer kazananlar..

• Arabalara zam gelmez arkadaşlar ( İyi Rüyalar ) ..

Söyleyeceklerim bu kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 27 Ekim 2020; 18:50:37 >
  • Mitsubishi’nin tüm modellerinde Jatco şanzıman kullandığını iddia etmedim bu eski mesajı yazarken üstadım zaten. Sadece Space Star’da Jatco CVT kullanıldığını biliyorum, çünkü araştırmıştım. Ama başka modellerinde de var, tam listesi yok elimde ama var yani. He elbette Jatco olmayan şanzıman kullandığı modeller de var. O nedenle yorumum genel değil özel idi Mitsubishi’ye dair.. Yanlış anlaşılmak istemem..

• Bengeldim2 B kullanıcısına yanıt

ben de sordum,ocaktan sonra yeni kasa gelecek dediler.

• 
Sayfa: önceki 36433644364536463647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.