Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3633. sayfa)

5 sn
287.490
Cevap
4.613
Favori
46.804.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1047 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36313632363336343635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clio icon 190 bin tl. En geç Aralık teslim, fiyat sabitleme yok. Touch paket 175 bin tl. Bugün bayiden aldığım fiyatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • perfectstranger09 P kullanıcısına yanıt
    Bendeki Highline olmasına rağmen yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yakın tarihte gelecek araclarımız

GRANDLAND X 1.5 130 HP EXCELLANCE DİZEL OTOMATİK KUVARS GRİ : 385,000 TL

COMBO 1.5 130 HP DİZEL DÜZ VİTES ENJOY STYLE MANUEL 194,000 TL

• plf P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

fiyat sabitleme yada diger alternatiler nedir grandland için ?

• matias28 kullanıcısına yanıt
    Touch Manueldir ya da joy otomatik 175 bin TL . Touch otomatik o paraya imkansız

• Hocam st yanlış anlamadiysa otomatik dedim ben. Bana icon 200 indirimli 190a satiyoruz dedi.

• arkadaşlar Antep pejo dan 2008 1.2 130 bg Manuel active paket mavi ve kırmızı renk için 230 bin fiyat aldım. en geç 15 ine teslim

• matias28 kullanıcısına yanıt
    Hocam 175 ise alın 185 yazın siteye anında satarsınız. Joy paket olması gerek .

• Tekrar sorup dönüş yapacam hocam

• Clio 4 0.9 tce touch multimedyali gri, kırmızı,beyaz renk seçenekleri Aralık teslim 132000 TL.Fiyat sabit değil.Bugun aradığım çoğu bayi benzer tarih ve fiyat verdi.İc Anadolu, Güneydoğu

• akkanatçı A kullanıcısına yanıt
    Önemli olan fiyatı olacaktır. 230 altı otomatik seçenekleri ile girerse şahsen düşünüyorum. İnitiale 300 ü rahat geçecektir gelmez sanırım.

C3 Aircross umudumu kestim. Hiç bir bayide yok. İki bayide sıradayım eylülden beri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ftrhüseyin kullanıcısına yanıt
    istanbul asf aralik sonu teslim yazildik bakalim.bir iki extra ile metalik renk 175 su anki fiyati dediler. 10 kapora istiyorlar.umarim cok yukselmez aralik sonuna kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksaray renault. 25 Kasım teslim fiyat sabitlemeli 1.0 touch oto. 176.5. 50bin e fiyat sabitliyor

• texmo kullanıcısına yanıt

bazı araclarımızın faturaları kesildi fiyat sabitlemesi verebiliyorum

• Arkadaslar asagiadaki habere gore 75 sn'de bir CH-R uretiliyormus. Bir bolumunun ihracata ayrildigini da anladim. Ama biraz once bayi ile konustum, bizim elimize ayda 1 - 2 tane geliyor dedi.

https://www.haberturk.com/sakarya-da-geri-sayim-basladi-haberler-2846696-ekonomi

Habere gore yurt disindan gelen 180 bin kusur siparis icin Mayis ayinda calismaya baslamislar. O siparislerin mayistan bugune kadar belirtilen hizda artik uretilmis olmasi lazim. Neden hala turkiye bayilerine ayda 1 - 2 arac geliyor?

Bu konuya bir analiz getirebilirseniz cok memnun olurum. Tesekkurler.

• Skoda Kamiq Premium 1.0 Beyaz renk 265.000 Skoda Elazığ. Almak isteyen ST bilgisi için özelden ulaşabilir.

• 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam ama kur gidiyor tam gaz hayırlısı diyelim.Sabahtan beri en az 20 bayi aradım not aldiklarimi eklerim yine.Symbol var 1.0 tce fabrikasyon LPG li 139000 TL bayi sanırım Adana veya Kozan bayisi idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matteacher01

Aksaray renault. 25 Kasım teslim fiyat sabitlemeli 1.0 touch oto. 176.5. 50bin e fiyat sabitliyor
    Hocam az önce Aksaray bayisini aradım, öyle bir araç yok, liste fiyatına veriyoruz. En erkende aralık ayına aracımız var dediler, siz joy paket ile karıştırdınız muhtemelen.
    Çünkü joy + metalik renk 176.5 tam liste fiyatı .listeden 10 K düşecek bayi artık yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sungur16 -- 26 Ekim 2020; 14:3:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDAA8C141

tüm bu kullanılma ihtimali düşük oyuncaklar yerine daha iyi işçilik ve tasarımla üretilmiş, daha kaliteli olan poloyu tercih ederim.

listede c3de olup poloda olmayan listesinde gerçekten önemli olan donanımlar iki tane: kör nokta uyarı ve geri görüş kamerası (her ikisi de sonradan eklenebilen şeyler)

poloda olup c3te olmayan listesinde ise belki manevra fren önemli sayılabilir. makyaj aynasında ışık eklenebilir, veya usb girişleri çoğullanabilir, onlar da çok önemli değil zaten.

Alıntıları Göster

Aktif fren sistemi yaban atılır bir donanım değil.Geri kamerası önemli. Bir de ısıtmalı yan aynalar yağmurda ve soğukta çok önemli. Bir de adaptif cc olsa iyi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 36313632363336343635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.