Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3629. sayfa)

5 sn
287.764
Cevap
4.615
Favori
46.825.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36273628362936303631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankara atayla ekim başı görüşmüştüm kasım 15 te getireceklerdi vazgeçtim ekim başı Ankara Abc de dizel otomatik orta paket c3a vardı 215bindi keşke diğer bayileri de arasaydınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt

Cam tavanlı miy'di bmw 395 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Rind kullanıcısına yanıt
    C3a pek piyasası yok tüm bayileri arayıp sorun bulabilirsiniz. Ankara atayı tavsiye ederim ilgileniyorlar.

• smallpox kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinize katılıyorum aslinda ama kurun böyle sürekli artması nedeniyle ötv matrahı 50 lik dilimden bir arac almak isteyen birisi için 80 dilime gecen veya gecme ihtimali yüksek araçlar için maalesef elimizde bulunan euro pek bir anlamı kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Polo77777

Söylediklerinize katılıyorum aslinda ama kurun böyle sürekli artması nedeniyle ötv matrahı 50 lik dilimden bir arac almak isteyen birisi için 80 dilime gecen veya gecme ihtimali yüksek araçlar için maalesef elimizde bulunan euro pek bir anlamı kalmıyor.

Yalnız matrah yerli araçlara göre belirleniyor biliyorsunuzdur

• Arkadaşlar bayiide egea bulmak mümkün mü? Egea dizel otomatik sizce mantıklı mı?

• Reno fiyat listesini ay başı güncelleyecek mi ? Duyum haber alan var mı zam konusunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Carmesta

Hocam 4-5 tane inceleme videosu erittim. Dediğiniz gibi içe sinecek bir araç gibi duruyor, öncelikli listeme giriş yaptı.

Touch paket için, liste fiyatı 169k olarak gözüküyor. 170'e bulamama kısmı bayilerin aksesuarlarından mı kaynaklanıyor, yoksa zam öngörüsü mü merak ettim :)

Ek olarak bayi ismi / şehir vermeden, bu aralar sıraya giren, söz alabilen oldu mu ? Genel Renault bayilerinde durum nedir bilgilendirebilen olursa çok makbule geçer.

Ben otomatik için konuşmuştum hocam, manuel hiç bakmadım açıkçası. Bayilerde var mıdır bilmiyorum teker teker hepsini araman lazım.

• Astra Sedan Manuel Metalik Benzinli düşünen varsa 188'e 2-3 hafta içinde gelecek araç varmış.

Bayi: İst Bahçelievler Opel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallpox -- 25 Ekim 2020; 21:27:2 >
  • PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt

Bunu ben de merak ediyorum.

• kyrsapl35 K kullanıcısına yanıt

Mantık olarak şunu da düşünebilirsiniz;megane nin bayi fiyatı icon için 300 bin tl ancak sarı sitede kampanyadan alıp satanlar 250-260 bandında satıyorlar aracı,böyle olunca en boş passat ile fiyat farkı ortalama 80 bin oluyor,cebinizde kalacak önemli bir meblağ,ancak kararınız ne olursa olsun bence her 3 aracıda deneyerek karar verin,nihayetinde her gün araç alınmıyor.

Not:benimkine benzer görüşleri arkadaşlar bir sayfa önce belirtmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle35 -- 25 Ekim 2020; 22:0:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

2017’nin hangi ayları hatırlamıyorum ama 105.000TL ydi o dönemde.

Şimdi %50 hayrına sattı, forumda 3-5 konusu dönünce popüler bir havası oldu.

Alıntıları Göster

Söyle söyleyeyim 2017 Haziran ayında golf 1,4 TSİ dsg highline ı 104,5 bine aldığım zaman chr benzinli ful 110-115 bin hibriti 126 bindi.Popüler olması bencede 230-240 bin ful hibrit olması.Golf şuan o motor şanzıman olsaydı 300 bini rahat geçmişti ama geçmişte 20 bin TL ucuzdu,üstelik şuanki chr de sürüş destek sistemleride standart .

Hibriti ile test sürüşü yapıp vazgeçmiştim.Ciddi anlamda zevksiz gelmişti sürüşü bana.

Yinede 230 binli fiyatlar şu piyasada iyiydi.Alt paket 230 bin lerde olursa yine alınır ,b hb ler o fiyata geldi zaten ama 290-300 olursa işi zor.

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt

Hocam ben Tofaş fabrikasından arkadaşıma kadar ulaştım, Mirror paket için Ocakta arayın dışında cevap alamadım.

En boş model üretiyorlarmış ekstra kapasite ile, düşünürseniz bayileri yoklamanızda fayda var. Aralık & Ocak aylarına yetişebilirsiniz.

• kyrsapl35 K kullanıcısına yanıt
    Evet zor bir karar.bende 2018 çıkışlı Passat trendline 1,4 benzinli vardı.manuel ve çok boş bir araç.ben o na fakir Passatı diyordum.Sattım 1,5 turbo Civic baktım,çok istedim ama bulamadım bulabildiğim aracı aldım 1,6 Eco Civic elegance.evet Passat her zaman Passat ama kesinlik le at ile deve değil arasındaki fark.bu yorumu passatın en boş donanımına ve manuel aracına göre söylüyorum dikkat..yani Honda Civic turbo olsaydı daha iyi olurdu.civic otomatik ve passatın trendline modeline göre çok daha dolu bir araç.ben sevdim tabi kişiye göre değişir.güvenlik olarakta birbirlerine yakın bir araç.bence Türk kullanıcı passatı fazla abartıyor.altında benim arabadan daha pahalı arabası olmasına rağmen o işçi adamsın Passat a mı biniyorsun diyen çok oluyordu.bende şimdi sattım onu aldım gazlı araba diyorum.bu arada Passat ı 1,5 sene kullandım genel anlamda memnunum benim şansızlığım çok boş olması.honda yı yeni sıfır aldım 1 ay olmadı.yani şunu demek istiyorum altınızda Passat ta olsa boş olunca zamanla sıkılıyorsunuz.nispeten dolu bir araç sizi daha tatmin edebiliyor.karar verirken o na göre değerlendirin derim.umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Nervo kullanıcısına yanıt

600 sayfadır hergün bakıyorum buraya REnoya 20 günde 1 kesin zam geliyor..

• Nervo kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke araba almayıp dövizde altında bıraksaydın her gün zam geldi mi diye bakıyorsun üzülüyorum senin için... Almışsın arabayı ne güzel keyfini çıkar. Şuan sıfırına 136 diyorlar (liste fiyatı 128 ama gelecek zamlarla tahmini fiyat söylüyorlar sanırım) ve bayide bulunmuyor yakın zamanda arkadaş için sorduk birkaç ay bekleyecek almak için.

• gayet açıklayıcı ve yardımcı bir mesaj olmuş açık konuşmak gerekirse. Ben de sizinle aynı kafadayım evet passat güzel araç ama boş paket passat alacağıma dolu paket civic tercihim olur, şuanlık elimde 300k net para var ve gram borca girmeden almak istiyorum eğer girsem bile en azından 10-20k borca girerim o yüzden en mantıklı seçenek civic gibi duruyor, temiz insignia ya da mondeo bulursam onlara yönebilirim ikinci elde.

• Tyrell T kullanıcısına yanıt

Ben bahsettiğim teklifi kabul etmedim. Bilgilendirme amacıyla burada paylaştım.

Yeni Micra'yı da çok beğenmeme rağmen tercih etmedim. CVT konusu vazgeçmeme neden oldu.

Corsa Elegance paket için sıradayım. Eğer sıra gelirse, onu almayı planlıyorum.

• Bugün Kia bayisine gittim. Pzt teslim satışa hazır Cool paket stonic vardı, daha dün gelmiş bayiye. Aklımı seveyim yarın bakarız diye çıktık bayiden hanımla, 1 saat sonra dank etti direkt aradım kapora göndereyim diye, satılmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: maliokan

Hocam keşke araba almayıp dövizde altında bıraksaydın her gün zam geldi mi diye bakıyorsun üzülüyorum senin için... Almışsın arabayı ne güzel keyfini çıkar. Şuan sıfırına 136 diyorlar (liste fiyatı 128 ama gelecek zamlarla tahmini fiyat söylüyorlar sanırım) ve bayide bulunmuyor yakın zamanda arkadaş için sorduk birkaç ay bekleyecek almak için.

Poloyu alsaydım zamanında bu sıkıntıya girmezdim hocam.

• 
Sayfa: önceki 36273628362936303631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.