Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3623. sayfa)

23 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 92 Misafir (33 Mobil) - 71 Masaüstü44 Mobil3 iOS14 Android
5 sn
288.507
Cevap
4.619
Favori
46.929.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 36213622362336243625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vw grubunda 1.5 dizel ya da 1.6 benzinli motor var mı şu anda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egunay E kullanıcısına yanıt

Pandemi konusunda çok umutlu olmayın hocam, daha yıllarca devam eder bu salgın. Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı bir hekim olarak söylüyorum bunu.

• Sadece 1.6 dizel busines bir kac tane geldi ekim ayinda..aslinda gelmeyecek diye biliyorduk forum olarak...ama ilginc bir sekilde ekim ayinda ellerinde bir kac tane oldugunu soylediler mesaj attilar..hatta burada konusu gecmisti 415 bin busines 1.6 tdi dsg icin fiyat alan arkadaslar vardi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

16 yil once 6 sifiri bosuna atmadik.

Alıntıları Göster

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023  sözün bittiği yer artık

• 1.6 tdi dsg yeni yüz polo geliyor mu ? Yoksa sadece 1.0 tsi mi geliyor ?

• Hatta buyrun rezerve edebilirsiniz..size detayli bilgi verebilirler..

https://www.dogusoto.com.tr/passat-cb2

• :S kullanıcısına yanıt
    Geliyor, ilanlarda sıfır olarak var.

• kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Gelmeye devam ediyor, geçen hafta sorduğum bayi haftaya gelecek aracım var demişti 1.6 Tdi Passat, hangisi diye sormayın bir çok bayi aradım hangisi hatırlamıyorum ama İstanbul’da.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogz45

Toyota'nın yeni zamlı fiyatları hayırlı olsun. En alttakiler Chr fiyatlarıdır.

Temmuz sonlarına doğru en düşük fiyatlı versiyonu 159 bin TL olan Corolla, an itibariyle 180 bin TL'den alıcı bulacak. Yaklaşık 3 ayda, 20 bin koydu üzerine. "Toyota bu fiyatlara ne kadar daha zam yapmadan dayanabilecek, geç zam yapıyorlar" diyorduk, bugün geldiğimiz nokta itibariyle diğer firmalar gibi, onlar da arka arkaya zam yapmaya başladılar. Premium sınıf araçları düşünmek bile zor.

• nolacak N kullanıcısına yanıt
    Dhah geçen cumaryesi teslim aldığın chr hybrid 241 bin idi, bugün 306 bin olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ssemiih

Arona 1.0 exelence 242 ye aldı arkadaş. Seramik kaplama kaput koruma paspas ve bagaj havuzu dahil

Tertemiz 9000 tl almislar

1000 tl etmeyecek seylere

haram zehir zikkim olsun kan emiciler

• realgs kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum.

Yılbaşına bu fiyatlara bir yüzde 10 daha gelir diye tahmin ediyorum.

Almayın aldırmayın diyenleri gördükçe garipsiyorum.

Hayırlı olsun kazasız binin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kvc_kvc

Sadece 1.6 dizel busines bir kac tane geldi ekim ayinda..aslinda gelmeyecek diye biliyorduk forum olarak...ama ilginc bir sekilde ekim ayinda ellerinde bir kac tane oldugunu soylediler mesaj attilar..hatta burada konusu gecmisti 415 bin busines 1.6 tdi dsg icin fiyat alan arkadaslar vardi...

Galeriler toplamış baya, zibil gibi ilan var sarı sitede. İşin ilginci fiyatlar çok da uçuk değil, filo indirimiyle 400’ün altına almışlardır muhtemelen.

1.6 dizel tamam mı devam mı diye sordum daha belli değil dedi eleman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Misterr -- 24 Ekim 2020; 23:0:38 >
  • Renault clio 1.3 otomatik icon+ sis farı 205 bin lira fiyat aldım Şanlıurfa bayiden. araç fiyatını sabiyleyebiliyorlar 60 bin liraya. ihtiyacı olan bakabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13CC89C26

Teşekkürler güzel araç 👍

Güzel ama o motorla işi zor, üstelik bir de marka TÜRKİYE'de çok tutulan bir marka değil. 350 bin falan olsaydı düşünülebilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: egunay

Superb, passat, 508, qasqai, tucson vb. araçlar ne zaman bayide sıfır teslim alınabilir hazır olur, bayilerde aksesuarsız hemen veririz derse o zaman piyasa oturmuş olur. Bu olana kadar 130bin-%80lik dilim 135bin-%100, 140bin-%120 diye artmaya devam eder. Elbet bir yerde arz talep dengeye oturacak. Umarım pandemi bir an önce biter.

şu an tiguan life, comfortline, passat bussiness hemen teslim alınabiliyor.

• Izmir de tanidik bir arkadasin calistigi peugeot bayiinde 2008 1.2 active varmis , 225-230 galiba liste fiyati 15bin de bayi harac isteyip 245 bin totale, araci veriyorlarmis..

Vah ki ne vah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L30N -- 25 Ekim 2020; 1:7:6 >
  • Bu arada bugun ford bayisinde idim. Courier kalmamis hic, yili kapatmislar. Tum araclarina yaklasik %7 zam gelicekmis.

• Kia stonic 1.0 dct alarak arayışımızı sonlandırdık. Sorusu olan yazabilir, almak isteyenler kasımın biri gibi bayileri arasınlar araç bulabilirler.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    hangi modeli ? executive mi yoksa elegance mı ?

• 
Sayfa: önceki 36213622362336243625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.