Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3362. sayfa)

5 sn
288.552
Cevap
4.621
Favori
46.956.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 33603361336233633364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 Bayi gezdim akrabamla teshirde 1 tane araba yok rezil herifler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panik başladı...

Alsatcı ayakcı tayfa yok ötv zammı geldi yine araç yok vs diyip zırvalamaya başladı..

Sakin olun beyler pozisyonuzu alın araç almak gibi bir delilik içine girmeyin.

Güneşli günler geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 arttıkça 2. El de artıyor onun için piyasa durulmuyor şu an
    0 30bin artıyor ama adamın ödemesi gereken bedel 15 bin artıyor
    aracı olmayanlar ise kopuyor yavaş yavaş piyasadan,
    300bine golfün müşterisi hazır karaborsaya düşecek yeni golf ötesi yok bu durumun

• Bayilerde araç satılmıyor diye her kasım ayında kampanyalı ve şubat aylarında 1 yıl model önceki araçları ne ucuza alırdık kampanyadan yararlanıpta,şimdi geldiğimiz hale bak ,ama ekim ayında stoklar artmaya başlayacakmış bir çok bayi ekim ayını bekleyin diyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Bir ay önce Ötv zammı olunca %80’lik dilimdeki araçları alanlar vazgeçecek, satmak için uğraşacaklar, bayiler araba dolacak denildi, sonuç hiç de öyle olmadı hala araba yok. 20 puan ötv zammında vazgeçmeyen alıcı kur artışıyla mı vazgeçecek? Adam parasını hazırlamış 350bin arabası ötv zammıyla 400 olmuş vazgeçmemiş şimdi kur artışıyla 410 olunca mı vazgeçecek?
    Hocam valla vardı bugün hyundai hem tuscon hem kona anında teslim.

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Hocam Ekim 15de yeni kasa için arayın demiş olabilirler mi?

• demirresmi kullanıcısına yanıt
    Ekim ayında gelecek arabalar zaten satılmış. Geçtiğimiz haftalarda görüştüğüm Honda bayi ay sonu ekim başı gibi arayın demişti bugün aradım aralık diyor. Geçtiğimiz hafta daha yakındım arabaya.

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    İstisna elbet olabilir, var olan araçlar da nispeten tutulmayan araçlar veya donanımlar. Var olan Tucson dizel değildir herhalde.

• 300.000
    400.000
    500.000tl ler çok para diye araba satılmayacak olsa

Bmw Audi Mercedes vb araçlar satılmazdı havlu atarlardı. 500.000 altında araçları yok yinede yok satıyorlar. Merak etme sen almazsan alacak var.

Arabalar zamlandı vay şişti
    vay dondu
    vay doldu hepsi hikaye. Şişen birşey var oda kafanız.

• Ya şu işe bak millet seviniyor %80 e giren araçlar artık bulunabilecek diye. Ne kadar ilginç bir ülke olduk. Bu çağda araba bulunabildiğine sevinecek hale gelmek. Üstelik araba fiyatları bu kadar yüksekken. Ayrıca araba bulunabilecek ama ucuz olmayacak zira Bayiler artık stoklu çalışmıyor.
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    İlgili markada sırada olanlar boşuna bekliyorlar... Stniz iyiyse bir şansınız olabilir sadece.

• hocam 15 ekimde gemi gumrukten giricektir buyuk ihtimal yeni araclar gelcektir ondan demistir oyle. suan ellerinde eylulden kalan arac olup olmadiklarini sorsaydin soylemesi lazim 1 tane bayide olsa bile. ekim 15 e kalirsaniz kur zammi yersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

İstisna elbet olabilir, var olan araçlar da nispeten tutulmayan araçlar veya donanımlar. Var olan Tucson dizel değildir herhalde.
    Kona en full sunrooflu 1.6 tgdi 177 beygir motorluydu.tusconu bilmiyorum
    Ne olursa olsun %80 lik dilim rahatlıcak
    Bak sana çok iyi örnek vereyim
    Toyota chr 1.8 hibrid aracı bu forumda 241 bine 100 kişiden 100 kişi de alırdı
    Ama ötv matrahını aşsın 100 kişiden 5 kişi alır.net
    Bende 241 bin iken chr için iyi diyordum 290 a fırlayınca vermem.

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Evet çok güzel bi mantık tebrik ederim.
    Zaten o markalar o fiyatlara Audi Mercedes BMW olduğu için satılıyor. O arabaları alıcı kesim farklı.
    Golf 500 corolla 400 bin de bakalım şuan alan olacak mı.

• Aydınvag A kullanıcısına yanıt
    Aynen ben geçen hafta a3 sedan aracımı sattım.Bu hafta 2.el ilanlar iyice düşmeye başladı son anda satmışım.Evet 80 ötv ye giren araçlara ilgi çok azaldı.Bayiler a3 sedan doldu her hafta daha fazla indirim yapıyorlar.405 ten 365 e kadar 5 er 5 er düştüler.Beter olsunlar.

• M Y S T kullanıcısına yanıt
    hocam 2014 yilinda ilk otvden kdv olayi gelmisti ve matrahlar degismisti. herkes şoktaydi otvden kdv almak nedir bu matrahlarla abu arablari kime sqtacaklar falan diyodu senin gibi dusunenlerde o zamanlar. hatta ornek veriyim a3 hatcback girtlak dolusu 80 bin liraydi. simdi 350 bin civarina baz paketini veriyolar ve yoka yakin satmakta. buyrun buna ne diceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

300.000
    400.000
    500.000tl ler çok para diye araba satılmayacak olsa

Bmw Audi Mercedes vb araçlar satılmazdı havlu atarlardı. 500.000 altında araçları yok yinede yok satıyorlar. Merak etme sen almazsan alacak var.

Arabalar zamlandı vay şişti
    vay dondu
    vay doldu hepsi hikaye. Şişen birşey var oda kafanız.
    Bu ne güzel kafa ya.o aracı alanlar zatwn şu an forumda takılmıyolar.
    Ruslarla geziyolar.
    O marka aracı alanlar zaten her zaman o markaları alıyolardı
    Biz orta kesim için konuşuyoruz

• Hayır gelecek araçlar belli olacak onun icin arayın dediler.

• yeni türkiye arkadaşlar niye şaşırıyorsunuz.cebizinde para var yine alamıyorsunuz.istediğiniz arabayı alma ihtimalinız zaten 0.
    parayla rezil olma işte böyle oluyor.bu arada hala alıcam ama edermi zarardamıyım vs düşünen varsa belki giden trene koşarak arkasına belki asılırsınız.sonu gelmez gelmicek insanlar almaya devam EDİCEK.sen ben alamayız ama alacak olan çook.
  • quote:

Orijinalden alıntı: machine88

hocam 2014 yilinda ilk otvden kdv olayi gelmisti ve matrahlar degismisti. herkes şoktaydi otvden kdv almak nedir bu matrahlarla abu arablari kime sqtacaklar falan diyodu senin gibi dusunenlerde o zamanlar. hatta ornek veriyim a3 hatcback girtlak dolusu 80 bin liraydi. simdi 350 bin civarina baz paketini veriyolar ve yoka yakin satmakta. buyrun buna ne diceksiniz
    2018 de de herkes böyle konuşurken ötv indirimi geldi.3 ay kadarda olsa geldi
    Ki 2018 de de ekonomi aynen bu haldeydi.papazdı,trumptı filan.
    Pazar daraldı iyice ve ötv indirimi yptılar
    Durun bakalım bir.Kendi koydukları ötv matrahını geri çekebilirler
    Yine ben yaptım oldu derler kimbilir

• 
Sayfa: önceki 33603361336233633364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.