Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3343. sayfa)

5 sn
288.480
Cevap
4.618
Favori
46.926.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seat Arona bayide gören duyan teklif alan vamıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misteryoo -- 26 Eylül 2020; 23:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Hayırlı olsun. Hangi ilden aldınız? Sabit fiyat garantisi ve erken teslimat bulmak çok zor
    Kocaeli bayisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deathrider13 kullanıcısına yanıt
    Hocam yüzde 50 ötv'nin üstünde ödenecek araç değil hocam. 310 bin liraya T-Roc, 320 bin liraya sunrooflu 3008 satıyorlar. Bir arkadaş 230 bine Leon FR manuel vites teklifi almış cam tavanlı. İyi düşünün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratozgulz -- 26 Eylül 2020; 23:52:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • misteryoo kullanıcısına yanıt
    Bayiye 10 gün önce sorduğumda Ekim ayında araç gelmeyeceğini,gelecek araçlarda da %80 ÖTV dilimine girmemesi için motor ve şanzıman kombinasyonunda değişiklik olacağını belirtti,ne derece doğru bilemiyorum.

• muratozgulz kullanıcısına yanıt
    Hepsi benzinli hocam .. benzinli aracı yürütemem..yılda 20 bin km yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Yok hocam, ağustos ayından beri bakıyorum yok, bir kaç bayide ekimde gelecek executive var sadece. Sipariş de almıyorlar, yine de numaramı yakındaki iki bayiye bıraktım, sanmıyorum ama olur da vazgeçen olursa arayacaklar.
    1.5 Turbo çok az geliyormuş, konuştuğum bayiye gelecek 21 aracın sadece 2 tanesi 1.5 Turbo.
    Bizim millet lpg hastası hocam lpg atmosferik o kadar satılırken turboyu fazla getirmezler turbo isteyenler de çoğunlukta hiç yetişmiyo bu sefer. Elegance bide ötv sınırının altında kalıyo o yüzden de executive getiriyolar bence. Leon a yöneldim, Leon da yok hiç bir yerde. Aracın modelini yükseltelim dedik kaldık öyle. 230 civarından da fazla veresim yok. Hadi dedim comfortline golf alayım, leon yoksa golfun ruhunu göremeyiz. Yıl sonu yeni kasalar gelecek fiyatlar ötv sınırının üstüne çıkıcak. Bakalım neler olacak şu anda elimiz kolumuz bağlı kaldık.

• Mitsubishi space star aldım sıfır. Eşim için aldık yani evin ikinci aracı. 2020 skoda karoq var normalde bende ama şehir içinde ufak araç iş görüyor. Türkiyede piyasası yok ,servis ağı zayıf vs yorumlara aldırış etmeden aldık ,araçtan memnunuz f/p aracı.

Mitsubishi space starı tavsiye ederim.

Manuel b sınıfı araca istediği kadar az yaksın yine de o para verilmez.
  • frknsysl F kullanıcısına yanıt
    Executive o kadar talep görmüyor, bayiye gelecek iki 1.5 Turbo’nun biri Elegance diğeri Executive, Elegance satılmış diğeri duruyordu. Şahsen ben de Executive almam, 292₺ istiyorlar, 310’lara ilanda sıfır dizel otomatik Focus’lar var, biraz daha çıkınca Business 1.5Tsi Passat var.
    Ekim ayını da bekleyeceğim, geleceği belli olmazsa zaten o da üst dilime girer bir anlamı kalmaz.

Leondaki 1.5 benzinli motor gerçekten çok az yakıyor hocam. Lakin illaki dizel manuel olsun diyorsanız RS line olmayan bir Clio alın derim. 230 bine diğer opsiyonlarıyla birlikte bulursunuz diye düşünüyorum. Dizel Otomatik olur derseniz de 308 olur, Astra olur, Megane olur, Scala olur, Egea bile olur. 270 bin liralar Clio için gerçekten çok fazla. Hem manuel olduğu için de ikinci eli biraz zayıf olur diye düşünüyorum.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Desinler ki 279 a clio verelim 2 yıl boyunca yakıt parası bizden yine almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyrell

Bayiye 10 gün önce sorduğumda Ekim ayında araç gelmeyeceğini,gelecek araçlarda da %80 ÖTV dilimine girmemesi için motor ve şanzıman kombinasyonunda değişiklik olacağını belirtti,ne derece doğru bilemiyorum.
    Evet oda %80'e girdi girecek. Ağustos ilk haftası isim yazdırdım ama ne arayan var ne soran. Donanım olarak belki style paket de gelebilir.
    1.0 turbo touch manuel 152 bin fiyat aldım aracımı cuma günü teslim alıcam.Opsiyon da olsa full de olsa clio ya 270 bin vermezdim.

• bysmtnc B kullanıcısına yanıt
    Ben de Kocaeli bayisinden kırmızı rengi için kapora bırakmıştım, bana fiyat sabitlemiyoruz demişlerdi siz ödemeyi yaptınız mı?

• mehmet312 M kullanıcısına yanıt
    Hangi bayii,çok iyi fiyat?

• Clio ve üstelik manuel vites araca 279.000tl vermek inanın hayatınızda alıp alabileceğiniz en pişman edici karar olabilir. Bwn bu aracın neden bu fiyat olduğunu da tam anlamamakla birlikte sanıyorum trişkadan RS line olması nedenli olduğunu düşünüyorum.

Bunun yerine illa B sınıf olacaksa Polo, veya C sınıf olur derseniz Leon alıp üzerine 20-30bin tl civarı bir eklemeye aracı hem R line a dönüştürür, hem de donanıma boğarsınız. Üzerine de paranız kalır.
    Vag araçları retrofit konusunda en esnek araçlardır:
    Front assist, şerit takip, kör nokta uyarı, sezgisel ACC, ısıtmalı koltuk vs. Aklınıza gelecek türlü donanımlar eklenir ve paranız cebinizde kalır.

• Her ne kadar eskimiş olsa da ,3008 1.6 180 active paket yerine, 340'a qashqai 1.3 platinum premium pack mantıklı mı?
    Corolla Hybrid düşünün. 10 bin km'ye kadar zararda oluyorsunuz MTV + Bakım + Yakıt Maliyeti üçgenini düşününce , 10 bin km üstü kâr.

• Arkadaşlar bu forumda fiyatların sürekli yükselmesini popülist yaklaşımlarla normalmis gibi göstermeye çalışıp algı yaratmaya çalışan cakallar var.Size tavsiyem bütçenize uymayan hiç bir arac için kendinizi zorlamayın.Hic bir araba kaçmıyor 2.elde.malum sitede aylardır bekleyen araçlar var.Piyasayi sürekli şişirmek her fiyattan araç satilcak anlamına gelmiyor her şey bizde bitiyor.

• mb66333 M kullanıcısına yanıt
    Son 1 tane kalmıştı.Arkadaşlarım da aradı şu anda yokmuş bayi ismini pazartesi ödememi yaptıktan sonra size mesaj atacağım.

• 
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.