Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3120. sayfa)

5 sn
288.535
Cevap
4.621
Favori
46.954.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 31183119312031213122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında natas iyidi işyerime yakın olduğu için Corolla almıştım geçen yıl bayan st çok yardımcı olmustu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karagozgilh K kullanıcısına yanıt
    Yarın arayacağım inşallah vardir

• sıfır faiz olayına dikkat edin. 3 bin tl ye kadar fark istiyorlar. hiçbir anlamı kalmıyor. bankalardaki faiz oranıyla karşılaştırın kar zarar durumunu.
  • zapatya Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 1.8 hybrid passion xpack aldik. Liste fiyatindan herhangi bir indirim yapmadilar. Direk sabitlediler. 10k da kapora verdim. Ay sonu teslim alacagim insallah. Yarin sizin icin sorarim. İstanbulda mi yasiyorsaniz gidip yuzyuze konussaniz daha iyi. Cunku telefonda artik cekindikleri icin mi galerilerden mi korkuyorlar bilmiyorum. Dogru bilgi vermiyorlar. Chr hybrid eminim ki ekim ve kasim ayi icin gelecek arac olmali. Cok talep aldiklarini biliyorum. Cunku ciddi derecede bu rakamlar bu piyasada uygun kaldi. Tekrar tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Özelden bayi ismi verirmisiniz istanbuldayim

• İstanbul'da corsa 1.2 essential bulamıyorum arkadaş. alacağım para var araba yok. stok bilen varsa yazsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 4 Eylül 2020; 19:59:11 >
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Beni de listeye yazdılar ve stokta girer girmez ilk seni arayacağım dedi ancak satış temsilcisinin haberi olmadan satmışlar 😄. Ben sana dönerim dedi kapattı.

• Dün Kahramanmaras reno da gelecek 3-4 adet Clio 1.3 EDC touch vardı esktra .183 civarında fiyatları vardı renk ve opsiyonlarla.megane 1.3 EDC joy gelecek bir araç vardı.3 bin liralık opsiyonla 203 fiyatta onun için verdiler.bugün uğradigimda hepsi bitmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    Hocam şu sıralar arabayı beğendiğiniz an almalısınız. Fiyatlar ne olur bilmem ama pazarda araba bırakmıyor vatandaş. Ben birkaç ay önce 3-4 tane araba almaya yeltendim, hepsini de satışa çıktığı gün incelemiştim, araçların hepsi ikinci günün sabahında satıldı. İhtiyacınız varsa hemen almaya bakın, yoksa bekleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Millet kuga crv aliyor 350bin verip. Böyle devam ederse ötv daha çok artar. Millette iyi para varmış. 7 yıllık öğretmenim öyle araba almak benim için hayalden de öte
    Crv’ye 150.000 vermistim 2016 yilinda dizel otomatik plus paket
    O zaman bile 100.000 ancak ederdi mecbur aldik baska alternatif yoktu
    Adam 400.000 bine benzinli crv alacak
    Vallahi sastim kaldim ya

• kaçırmayın derim

• i10 otomatık fiyat teklifi alan var mı ? nakit ne kadara bırakırlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

evet otomatik vites araclarımız var bu ay içinde gelmesini bekledigimiz 2.000 tl kapora alıyoruz fiyat degişir ve almaktan vazgecerseniz iade ediyoruz,fiyat değişmez vazgecerseniz kaporanız yanıyor
    Ne kaybınız oluyor ki kaporayı yakıyorsunuz?

• Chr 1.2 Manuel 195K Erzurum İkbal Plaza teslim alındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankCostello

Beni de listeye yazdılar ve stokta girer girmez ilk seni arayacağım dedi ancak satış temsilcisinin haberi olmadan satmışlar 😄. Ben sana dönerim dedi kapattı.
    Hangi bayii ye isim yazdırdınız hocam? Bir de fiyat liste de ki gibimi yani 210 bin mi olacak? Bilgi verdiler mi size?

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz33

Ben OYAK çalışanı olduğum için 166 olan aracı 148 aldım. Dediğim gibi bayide araç olsaydı 155 alır şuan araca biniyor olurdum. Tercih meselesi. Not: paylaştığınız liste oyak askeri liste. Onlar 146.5 a aldılar. Ama bir konuda haklısın ucuz aldım diye milletin gözüne sokmayı bazı insanlar marifet zannediyor.
    dayım rütbeli asker, bende onun sayesınde indirimli alabilirmiyim?-
  • fblorenzo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.ne kadar beklediniz?

• Kredileri de birden 6 yıldan 3 yıla indirdiler.araç satışı iyice azalcak.bu yolun sonu iyi değil.Bir ülkede araç ve ev satışı durursa zaten batar.
    Bunlar kredi ile bir süre döndürdüler.şimdi çarklar tamamen duracak

• demirresmi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 6 Ağustos'ta kaparo vermiştim.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Fiyata aksesuar ekliyorlar her bayi gibi. 230 civarı olur dedi satış temsilcisi

• 
Sayfa: önceki 31183119312031213122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.