Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3118. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 69 Misafir (10 Mobil) - 72 Masaüstü15 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
285.690
Cevap
4.583
Favori
46.384.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yukarıdaki Corolla konusuna ek olarak bişey sormak istiyorum.
    1.6 vision otomatik için kampanya fiyatı 162 bin görünüyor direk bu fiyat üzerinden alım yapabiliyor mu, ya da örneğin sadece çelik jant ekleyerek alınabilir mi, yakın zamanda akan yada fiyat alan oldu mu?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    "Ötv indirimi olacak"diyenler ve "bu paralra araba alınmaz" diyenler forumda kalmadı sanırım :)
    169 a aldığım araba 340 oldu bir sene olmadan. İkinci eli 300. Biraz daha hızlı olsam artış öncesi 360 a sıfır km alcaktım, fiyatı 430'a çıktı. Marj açıldığı için alamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bashkan B kullanıcısına yanıt
    Aradığınız donanımı hiç sormadım ama ciddi sıralar söz konusu. Talep arzdan fazla olunca dışarıda çok daha ucuza Daha kalitelisini yaptırabileceğiniz işlemleri aksesuar paketi adı altında zorunlu tutuyorlar. Liste fiyatından veren bayiye denk gelmedim anlayacağınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: qznnn

"Ötv indirimi olacak"diyenler ve "bu paralra araba alınmaz" diyenler forumda kalmadı sanırım :)
    169 a aldığım araba 340 oldu bir sene olmadan. İkinci eli 300. Biraz daha hızlı olsam artış öncesi 360 a sıfır km alcaktım, fiyatı 430'a çıktı. Marj açıldığı için alamadım.
    Hiç bir zaman ÖTV indirimi olacak demedim. Hatta büyük ihtimalle daha da artacak . Ama bu fiyatlara araba alınmaz diyenlerdenim. Çok değil 1 sene sonra şu an 20.000$ dan satabileceğin arabayı 10.000$ dan satabilecekmisin. Alacak durum olmayınca istersen 10$ 'a ver yine kimse alamaz. Arabanızın değeri satılan sıfır fiyat değil alıcı bulabildiğin değerdir bunu unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kator

Hiç bir zaman ÖTV indirimi olacak demedim. Hatta büyük ihtimalle daha da artacak . Ama bu fiyatlara araba alınmaz diyenlerdenim. Çok değil 1 sene sonra şu an 20.000$ dan satabileceğin arabayı 10.000$ dan satabilecekmisin. Alacak durum olmayınca istersen 10$ 'a ver yine kimse alamaz. Arabanızın değeri satılan sıfır fiyat değil alıcı bulabildiğin değerdir bunu unutmayın.

Alıntıları Göster
    Bunu anlayamıyor işte hep artacağını ve her fiyatta da müşteri bulabileceğini sanıyorlar.

• Merhabalar arkadaslar, suziki swift 1.2 gl 165bin tl fiyat aldım. Bu araç icin fiyat alan var mı acaba? Aldiğım fiyat nasıldır?

• kator K kullanıcısına yanıt
    Ben sizi kastetmedim. Bu fiyatlara ben de şimdi keyfiyetten almıyorum. İstediğim araçlar ötv dışında da zam da gördü. Seneye kadar zamanım var, biraz daha beklerim. 300 piyasada satılan fiyat bu arada. Ayrıca elimde muadili varken sıfır araca ötv ve zam gelmesi en az beni etkiler. Sıfıra zam gelince, sıfıra yakın ikinci el de yakın bi şekilde artıyor. Ben aradaki farkı verip sıfır alacağım. Bu marj kampanyaya göre 80-100k TL civarında olur. Param euro cinsinden hazır zaten. Bugün 20.000 usd olan araç seneye de en az 19.000 usd olur. Daha da aşağı düşmez. Seneye bu mesajlara bakalım beraber :)

• berkangul B kullanıcısına yanıt
    bence gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

bence gelmez
    Opel Astra Edition Plus otomatik var mı elinizde suan.. ya da gelecek mi bu ay fiyatı ne kadar kapora mı göndermek gerekiyor almak için fiyat sabitleme varmı ??

• quote:

Orijinalden alıntı: kator

Alıntıları Göster
    +1 araba işi yapan arkadaşlar ile konuşuyorum 250 üstü fiyatta satışların neredeyse durduğunu söylediler. 100 altı daha eski araç piyasası hızlıymış.

• LEON FR arayan varsa Balikesir DOD'da 2019 model, 550km'de, kirmizisi var; [https://www.dod.com.tr/arac-detay/SEAT/LEON/201000160 ] ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyn -- 4 Eylül 2020; 17:15:13 >
  • kator K kullanıcısına yanıt
    Dün işim gereği takım elbise ve diğer ihtiyaçlarım için avm'lere gittim.

Daha yıl başında 2000-3000 TL fiyat çekilen takımları 700-800 TL'ye satmak için mağazadaki arkadaşlar büyük gayret içinde idi.

Hatta geçen yıl x firmasından 2500 TL'ye aldığım deri mont 700 TL'ye satılıyordu.

Mağazadaki arkadaşlar :" Abi müşteri yok mecbur durum bu" diyorlar.

Bu fikrinize hani kaç bin dolar olur bilemem ama bende katılıyorum.

Düşecek kalkacak yada artacak demiyorum. Zaten onu bilsem ona göre hareket eder zengin olurum.

Nakit kraldır dönemi yakın gibi.

Birde bu sözleri yatırım tavsiyesi olarak alan arkadaşlar var bu forumda. Çok garip. Yatırım tavsiyesi değildir. :) :) :)
  • Hep artacak ve her fiyatta müşteri bulunacak hocam, merak etmeyin. Mercedes alan VW alacak VW alan başka bir şey alacak. Talep azalacak mutlaka ama arzda azalacağı için denge kurulacak. Volvo xc60 almıştım Ekim sonu teslim 810'a sadakat indirimi ile 803 gibi bir rakama gelecekti, şu an 952.000 oldu. Daha olalı 3-4 gün oldu ama 960-970 bin bandında Sahibinden'de 2 araç satıldı bile. Yani 3-4 günde alıştı millet bu fiyatlara.
  • Bogulanbalik B kullanıcısına yanıt
    Full led var mı

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Bu mantığa göre en tepede araç satanlar aç kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fthbsbg

Tamamdir hocam ben ogrenirsem size donus yapacagim.
    Az önce peugeot müşteri ilişkilerinden aradılar, arkadaşlar detaylı stok bilgisi edinip aradığınız araç için size dönecekler dedi. Bakalım umudum yok stok konusun da ama :))

• Yukaridan asagiya talep azalacak arzda azalacak diyorum hocam. Zengin her zaman alir en tepedekini siz merak etmeyin.

• umut5566 U kullanıcısına yanıt
    evet otomatik vites araclarımız var bu ay içinde gelmesini bekledigimiz 2.000 tl kapora alıyoruz fiyat degişir ve almaktan vazgecerseniz iade ediyoruz,fiyat değişmez vazgecerseniz kaporanız yanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

evet otomatik vites araclarımız var bu ay içinde gelmesini bekledigimiz 2.000 tl kapora alıyoruz fiyat degişir ve almaktan vazgecerseniz iade ediyoruz,fiyat değişmez vazgecerseniz kaporanız yanıyor
    Gelecek araçların fiyatlarıyla listesini atabilirmisiniz

• 333 e anlastıgım kuga titanyum dizel arabayı 371 e alındı. B&O ses sistemi dahil. Yarın %4 zam geliyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.