Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020

5 sn
80.003
Cevap
1.478
Favori
8.069.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5884
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 30
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 1479
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1335 mesaj) CaptainSkyWalker (1202 mesaj) icemy (864 mesaj) Opel Arden Otomotiv (725 mesaj) masterap (692 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28706 mesaj) Mobil (42480 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (4202 mesaj) Uygulama (13827 mesaj)
  • @
80 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020
Giriş
    12689 Mesaj

Hayırlı olsun, hangi bayii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 3 Eylül 2020; 18:30:42 >
    |
    |
    kakman5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kakman5

biraz önce qashqai derin mavi(lansman rengi) 1.3 digt 160 hp. visia otomatik aracı 224K TL'ye aldık.(Daha doğrusu kapora gönderdik) aysonu teslim, faturası iki haftaya kesilecek. Fiyat bayi olarak sabit fakat distribütör yapar ise kurdan dolayı yansıtılır dediler.
    Hangi bayi hocam, başka araç varmıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

biraz önce qashqai derin mavi(lansman rengi) 1.3 digt 160 hp. visia otomatik aracı 224K TL'ye aldık.(Daha doğrusu kapora gönderdik) aysonu teslim, faturası iki haftaya kesilecek. Fiyat bayi olarak sabit fakat distribütör yapar ise kurdan dolayı yansıtılır dediler.
    Qq kasa değişimi öncesi cidden makul. Hayırlı olsun.

|
    |

Orijinalden alıntı: ForYouM

Hangi bayi hocam, başka araç varmıdır ?

Alıntıları Göster
    malesef tek araç geliyor dediler bana.fetretoğulları, gerçek ve görkem'i aradım. Hepsinde birer tane vardı ve mevcut idi.
    |
    |

Hocam bence aldığınız fiyat güzel hangi bayi başka araç varmıydı
    |
    |
    anilaksac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yanılıyorsunuz hocam ben kendim. Liste fiyatı 166 olan aracı 148 aldım. Bayide araç olsaydı. En kotu 155 alabilirdim. Bayi de araç olmadığından ve sabit fiyat garantisi olduğundan kampanyaya yazıldım. Bu seneki avantaj Euro çok artmasından ve bayilerde araç olmamasından dolayı fiyat şuan itibariyle 190 çıktı. Biz bu şekilde kar etmiş olduk. Aracı 155 de almış olsaydım. Araç fiyatı zaten artmış olacaktı. Yani sizin anlattığınız kadar kâr yok. Bu sene piyasadan dolayı kar edilmiş gibi gözüküyor.

Not: 2 aydır bekliyorum ve aracın ne zaman teslim edileceği de belli değil. Bu rezilliğe değer mi tartışılır.

|
    |
    Mvc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayirlisi olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    freak7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1098 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mvc

quote:

Orijinalden alıntı: deniz33

Yanılıyorsunuz hocam ben kendim. Liste fiyatı 166 olan aracı 148 aldım. Bayide araç olsaydı. En kotu 155 alabilirdim. Bayi de araç olmadığından ve sabit fiyat garantisi olduğundan kampanyaya yazıldım. Bu seneki avantaj Euro çok artmasından ve bayilerde araç olmamasından dolayı fiyat şuan itibariyle 190 çıktı. Biz bu şekilde kar etmiş olduk. Aracı 155 de almış olsaydım. Araç fiyatı zaten artmış olacaktı. Yani sizin anlattığınız kadar kâr yok. Bu sene piyasadan dolayı kar edilmiş gibi gözüküyor.

Not: 2 aydır bekliyorum ve aracın ne zaman teslim edileceği de belli değil. Bu rezilliğe değer mi tartışılır.
    Olabilir hocam oyakla almadığım için pek bilgim yok. Sadece bi yerde aşağıdaki listeyi görmüştüm. Ona göre yorum yaptım.

• Yüzbaşı
    482 Mesaj
    quote:

Corsa ,clio fiyatına C-Suv araç almışsınız. Çok iyi bir karar hayırlı olsun

|
    |

Bayii dediğine göre ufak bir makyaj yemiş. Olacakmış gelecek olan yeni araçlarda.

|
    |
    SertyAdams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: besttrr

Araba bakınıp liste fiyatının %10-20 üzerine araba (bitecek psikolojisiyle) davranan arkadaşlara tavsiyem kendilerini 5-6 ay daha sıkmaları olacaktır. Bu kıtlık önümüzdeki 5-6 ay içinde çözümlenecektir ve her bayide araç bulunabilir olacaktır.
    Bu soylemler daha once cok yazildi ama gelinen nokta itibari ile arac alamayanlarin vebali kaldi uzerlerinde...Kesin bir bilginiz varsa paylasabilirsiniz yoksa gercekten oyle bir tahminedilemez piyasa cikti ki ortaya boyle seyler hic yazmamak daha iyi...

Orijinalden alıntı: besttrr

Araba bakınıp liste fiyatının %10-20 üzerine araba (bitecek psikolojisiyle) davranan arkadaşlara tavsiyem kendilerini 5-6 ay daha sıkmaları olacaktır. Bu kıtlık önümüzdeki 5-6 ay içinde çözümlenecektir ve her bayide araç bulunabilir olacaktır.
    Araç bulunsa bile dolar ne olur o zamana euro ne olur kim bilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    3155418

Son araçtı, ben kapora vermesem sırada 3 kişi daha vardı.. Ümraniye bayii.. Bakınıyorum biraz detaylı, içime sinmezse vazgeçeceğim ama bir üst vergi dilimine girmesine ramak kalmış fırsat aracı olarak caxip gelmiyor değil.. Çok değildir zıplaması bir üst dilime, B SUV’ların çoğu gibi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    FixeFix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Arkadaşlar piyasa böyle devam eder diye eve ikinci bir araç alma durumunu bütçemiz pek olmamasına rağmen öne çekmek mantıklı mı acaba ? Şu an piyasa çok pahalı fakat artacaksa alayım şimdi biraz zorlanayım ama kafamızdan çıksın istiyorum.

Bugğn en ucuz otomatikler olan hyundai i10 1.2 style paket için nisan 2021 ödemeli ve kredili 146+3 aksesuar paketi 149a bırakıyorlar. Bir tane de clio joy buldum görüş paketli 164e bıraktılar. Bunda da 1.23ten 105bine kadar kredi veriyorlar. Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorf01 -- 3 Eylül 2020; 19:14:49 >
    |
    |

Hocam kesin bilgim yok ama bu tedarik sikintisi elbette son bulacak 5-6 ay icinde.

|
    |
    garanti01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben OYAK çalışanı olduğum için 166 olan aracı 148 aldım. Dediğim gibi bayide araç olsaydı 155 alır şuan araca biniyor olurdum. Tercih meselesi. Not: paylaştığınız liste oyak askeri liste. Onlar 146.5 a aldılar. Ama bir konuda haklısın ucuz aldım diye milletin gözüne sokmayı bazı insanlar marifet zannediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz33 -- 3 Eylül 2020; 21:10:40 >
    |
    |
    Mvc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dusmeyecegi ne malum hocam? Euro yukselecek diye inaniosaniz zaten gidin arabanizin parasini ile doviz alin.

|
    |
    QRX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onları etkilemiyor hocam.

|
    |
    SakinAdam16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Web Tasarım
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.