Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3114. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 110 Misafir (25 Mobil) - 95 Masaüstü35 Mobil7 iOS11 Android
5 sn
287.323
Cevap
4.609
Favori
46.782.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 31123113311431153116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bayram öncesi aniden gaza gelerek kaparo verdiğim toyota 1.6 vision m.d. aracı teslim aldım. Daha önceki Toyota 1.33 life arabamı 116 bine satıp, 15.000'lik aksesuar zorunluluğu ile beraber 177 bine mal oldu. Bir kaç günlük deneyimime göre iki model arasında ciddi fark olduğunu düşünüyorum, 1,33 gerçekten çok hantaldı dolayısıyla 1,33 ile ömür zor geçerdi her yokuşta beni çok kızdırıyordu, ama bu arabayı umarım uzun yıllar kazasız belasız kullanmak nasip olur. Amin :)

• Boş konuşan yazılanlara bakılırsa sizsiniz bu birincisi, ikincisi konu başlığı OYAK değil. Orda 141 yazıyor ayrıca bakmak lazım, bugün hangi firma ÖTV düzenlendi diye imzalanan sözleşmeden daha düşük fiyat veriyor. Çok kasmaya gerek yok ağustos başı verildi para 3 ay önce değil. Kendi birliğimden 28 kişi başvurduk ki arabaları da piyasaları da hesabı da bilen adamlarız. Öyle 3-5 bin için kimse uğraşmazdı kampanyanın işlemleriyle. Almışsınız bitmiş daha ne yok oyak cılar bekledi 2 ay yok kampanya çok da iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berzalin -- 4 Eylül 2020; 11:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Bütün skoda bayilerinde fiyatlar bu ama ellerinde araç kaldı mı bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

Ellerinde araç varsa çok mantıklı
    araç hiç bir bayide yok diye biliyorum
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    binde 5.5
  • brkrn B kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.5 TSI DSG olsa bile 340 iyi fiyat. Zira liste fiyatı 385, sarı site fiyatı 400+ olan bir araçtan bahsediyoruz.

Prestige değil de Premium paketinin fiyatını vermiş olabilirler mi? Bu şartlarda inanması çok güç de ondan soruyorum kusura bakmayın.
  • TarikBursa T kullanıcısına yanıt
    İyi yapmış aracı alan kişi, paranın tamamını ayın 28nde ödüyor 28-29-30-31 tam 4 gün boyunca aracın çıkışı yapmıyor. Umarım bayiden mahkeme sürecinde geçen süre için kiralık araç ücretini de talep ederler.

• Merhabalar opel astra sedan otomatik araç gelecek mi gelecekse donanım ve renkleri nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmets_61

Hocam sizlere bir sorum olacaktı,Kia sportage için ötv zammından 5 gün önce engelli indiriminden 290.000 tl aracın indirimsiz fiyatı 5.000 tl kapora 2 ay sonra teslim için görüşmüştük,düşüneyim dedim ötv zammı geldi araç 360.000 olmuş burda sormak istediğim soru kaporayı verseydim bu araçta engelli indiriminden yararlanıp aracı alabilirmiydim yoksa limiti aştığı için kaporayı geri mi verirdiler.Almamakta hata mı ettim diye sizlere bir danışmak istedim
    Kapora verseniz dahi durum değişmeyecekti. Önemli olan arcın tüm parasının ödenip faturasının kesilmesi ve ötv'nin zam/öncesi yatmış olmasıydı.
    2 ay sonra teslim araç zaten ötv üst dilime geçmiş olduğundan, ötv ödemesi de o günkü güncel durumdan olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 4 Eylül 2020; 12:8:6 >

• araba alabilen herkese hayırlı olsun.
    2-3 aydır takip ediyordum forumu acaba sıfır bir araba alabilir miyim diye sağolsun devletimiz bize bunu çok gördü. avrupa ülkeleri gibi olamadık herhalde olamayacağızda, alım gücümüz bu yapacak yok. Maaşımızada devlet zam yapıyor ne yazık ki. ne diyim benden kesilen vergiler, haksız yere dağıtılan ihaleler paralar hepsi haram olsun. elimden ancak bu geliyor.
    Benim sıfır araba almam artık hayal oldu...
  • ---fırtına--- - kullanıcısına yanıt
    eylül ayınd gelmesini bekledigim astra sedan otomatik vites araclarımız var

1.4 140 turbo otomatik edition plus modeli gelecek beyaz,kozmik gri,hakim gri

beyaz olan 175.000 tl

diğer metalik boya olanlar ise 176.500 tl'dir verebilecegimiz son fiyatlardır,

50,000 tl 15 ay 0.89 kredi kampanyası bulunmaktadır
  • Hermés kullanıcısına yanıt
    Siz deyince tekrar siteden kontrol ettim.Evet Premium paket olması lazım.Hatta bayide fiyatı duyunca cepten kontrol edip sitede 333k fiyatı görüp niye 7k pahalıya sattıklarını sormuştum. kusura bakmayın yanlış bilgi olmuş.
  • Merhabalar, Eylül yada Ekim ayı için coralla hangi bayide bulabilirimtelefonla bayileri arayınca en erken Aralık ayı dıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarikBursa

http://www.bursadabugun.com/haber/bursa-da-odemesini-yaptigi-cipe-otv-farki-isteyen-bayiye-mahkeme-soku-1328578.html
    Tamamen bayinin hatası, adam parasını ödemiş faturayı kes online ötv'yi vs. yatır.
    Kendi hatalarını alıcıya yüklemeye çalışmak, bana göre kalitesiz/düzensiz/lakayt! işletme göstergesi.

• Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 gün önce 210'a alan vardı. 27.000 aksesuar mı varmış? İyice suyu çıktı bu işin.
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Fiyat sabıtleme var mı.
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı orda zaten, bayilerde araç yok, çoğu araç için piyasa bu durumda. Honda civic için ya da seat leon için de bakın o siteye, fiyatlar en az 30-40 k daha fazla çünkü bayilerde araç yok. He ben de bunu desteklemiyorum yanlış anlaşılmasın ama araç beklemek istemeyen ve o paraları veren var demek ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 yılında focus hb almıştım. İlerde aile büyüyünce daha büyük suv tarzı bir araba alırım diyordum. Hayalim peugeot 3008 di. Aile büyüdü ama daha geniş araba hayal oldu. Bu şartlarda muhtemelen 10 yıl daha alamayacam. Ben yine şanslıyım ki arabam var. İhtiyacı olup da alamayanlara Allah kolaylık versin. Emeği geçen herkesi Allah’a havale ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Hocam 2 gün önce 210'a alan vardı. 27.000 aksesuar mı varmış? İyice suyu çıktı bu işin.
    Bu aksesuar işinin de cıvığını çıkarttılar! Türk milletinin genelinin huyu böyle; hemen şımarmak, olası durumlardan faydalanmak, üçkağıt, dalavere vs...

• 
Sayfa: önceki 31123113311431153116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.