Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3110. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 70 Misafir (13 Mobil) - 61 Masaüstü23 Mobil5 iOS3 Android
5 sn
285.706
Cevap
4.583
Favori
46.387.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 31083109311031113112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence mantıklı. Ödeme gücünüz varsa yeni araca geçmek her zaman iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sekil_a kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkür ederim, darısı hepinizin başına

• quote:

Orijinalden alıntı: mdinc19851985

Bu oyakcilar zamlardan etkileniyormu
    Vergiler alıcıdan tahsil edilir. Ama oto bedeli sabittir.
    Kimse kimsenin yerine vergi ödemez (Vatandaş hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 3 Eylül 2020; 22:52:52 >
  • Amin. Hocam arayışa devam.
    QQ 1.3 Visia 224 teklif edildi. Ben benzinli tekna 231 olur diye bekledim ama olmadı,283 bin civarında kaldı. Dizel teknaya ise 305 bin fiyat verildi. Sanırım yarın finansman kampanyası olacak ona göre karar vereceğim.

• ercan1910 E kullanıcısına yanıt
    Dün sorduk en erken Ekim ortası dediler. 215bini bulabilirmiş fiyatı. Fabrikadan aksesuarlı geliyor bu yüzden fiyat biraz yüksek dedi. Tabi çok inandırıcı değil. Çok sallamıyorlar zaten gidince. Sıradaki 5. kişi olarak ismimizi yazdı. Bekleyeceğiz biz de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekil_a

Amin. Hocam arayışa devam.
    QQ 1.3 Visia 224 teklif edildi. Ben benzinli tekna 231 olur diye bekledim ama olmadı,283 bin civarında kaldı. Dizel teknaya ise 305 bin fiyat verildi. Sanırım yarın finansman kampanyası olacak ona göre karar vereceğim.
    Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
    3008 bakın diycem de onlarda da fiyatlar uçmuş

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi 2 ya da 5 bin gibi bir indirim olmadı. Ben ikinci araç olarak 141 bine clio 1.0 full paket aldım. Ağustos başı peşinat ödemesi ve sıfır faiz kredi Eylül ilk hafta ödeme başlayacak şekilde sunuldu.Araç haftaya teslim. Amaç kimsenin gözüne sokmak değil sadece doğru bilgilendirelim herkesi. Honda tüm çalışanlarına indirim yaptı, Toyota 20 bine yakın indirimli personel fiyat listesi yayınladı. Her marka kendi bünyesindekilere indirim yapıyor bir miktar illaki.

• quote:

Orijinalden alıntı: sekil_a

Amin. Hocam arayışa devam.
    aynen abi. Ben ayırttım hemen kapora verip 224K TL'den. Ekstra olarak, bayi + olarak navigasyon+arka park sensör+geri görüş kamera+10 inç ekranı 3500TL zorunlu tuttu.Bakalım yarın biraz daha detay verecek aracın geliş tarhine dair.
  • hangi donanım hocam 141bin? otm vites mi?
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Evet otomatik icon

• quote:

Orijinalden alıntı: kakman5

aynen abi. Ben ayırttım hemen kapora verip 224K TL'den. Ekstra olarak, bayi + olarak navigasyon+arka park sensör+geri görüş kamera+10 inç ekranı 3500TL zorunlu tuttu.Bakalım yarın biraz daha detay verecek aracın geliş tarhine dair.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.Gayet iyi fiyat.Sundukları ekstralarda gayet olumlu.Diğer markalar gibi çer çöp için 10-15 bin tl istememişler.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Hocam benide bilgilendirebilirmisiniz gorustukten sonra size zahmet. 210 iyi rakam gibi geldi banada aklima yatti suanki piyasada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berzalin

Dediğiniz gibi 2 ya da 5 bin gibi bir indirim olmadı. Ben ikinci araç olarak 141 bine clio 1.0 full paket aldım. Ağustos başı peşinat ödemesi ve sıfır faiz kredi Eylül ilk hafta ödeme başlayacak şekilde sunuldu.Araç haftaya teslim. Amaç kimsenin gözüne sokmak değil sadece doğru bilgilendirelim herkesi. Honda tüm çalışanlarına indirim yaptı, Toyota 20 bine yakın indirimli personel fiyat listesi yayınladı. Her marka kendi bünyesindekilere indirim yapıyor bir miktar illaki.
    Oyak kampanyası olsa gerek. Şu oyakcilar mesajlarinin altına bir yere OYAK fiyatı diye yazsalar keşke. Bizim ulaşamadığımız fiyatlardan araba alıp gelip burada fiyat paylaşmanın kimseye bir faydası yok çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: fthbsbg

Hocam benide bilgilendirebilirmisiniz gorustukten sonra size zahmet. 210 iyi rakam gibi geldi banada aklima yatti suanki piyasada.
    Tabii dostum konuya yazarım yarın bayii deki arkadaş dönsün. Ancak anahtar teslim o fiyat olmayacak haberin olsun dedi konuya girer girmez :) şahsen anahtar teslim 240 felan diyecek diye bekliyorm o da beni aşar. Dediğim gibi yazarım gelişmeleri yarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Arkadaşlar bu gün itibariyle yaklaşık 3 ay önce sipariş ettiğimiz aracı Bugün itibariyle çok şükür teslim aldık

İyi dilek ve temennileriniz için şimdiden teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun inşallah

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanırsiniz inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: kakman5

Alıntıları Göster
    Böyle ekstralar zorunlu tutulsun, eyvallah! Honda gibi dandik plastik/çakma krom uyduruk parçalar değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

600 bin tl ye kimse passat almaz. Mercedes C serisi alır. O kadarda değil. Kimse 310 bin tl ye polo almaz. Gider başka marka alır.
    Focusun 400 oldgu yerde c serisi Mercedes'in fiyatı yerinde kalmayacaktır.

• devilish_ kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size amacım fiyat paylaşmak değildi dikkat ederseniz, sadece OYAK kampanyasını küçümseyip yalan yanlış ortaya bilgi atanlara cevap vermek istedim.

• Bu arada arkadaşlar Honda Efe Ankara eğer takasa araç verirseniz Mercedes mantığı ile araba verebiliyorlar size. Hem aksesuardan 20 k fiyat bindirip , hem de takasta ölü fiyat verip kombo yapacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Berzalin

Katılıyorum size amacım fiyat paylaşmak değildi dikkat ederseniz, sadece OYAK kampanyasını küçümseyip yalan yanlış ortaya bilgi atanlara cevap vermek istedim.
    Anladım hocam konuşma geçmişini bilmediğim için kusura bakmayın. Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanın.

• 
Sayfa: önceki 31083109311031113112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.