Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020

5 sn
73.239
Cevap
1.419
Favori
6.587.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5611
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 1420
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1198 mesaj) CaptainSkyWalker (1056 mesaj) icemy (812 mesaj) Opel Arden Otomotiv (693 mesaj) masterap (646 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25838 mesaj) Mobil (39397 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (3812 mesaj) Uygulama (12101 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020
Giriş
    1777 Mesaj
    arkadaslar eylül ayında stoklarım da olacak olan 3 adet combo aracım var

COMBO ENJ STYLE 1.5 130HP MT6 182,000 tl (beyaz) 60,000 tl 15 ay 0 faiz

COMBO ENJ 1.5 130HP AT8 (beyaz) 193,000 tl 60,000 tl 15 ay 0 faiz

COMBO EXC 1.5 130 HP AT8 (Kuvars Gri) 204,000 tl 60,000 tl 15 ay 0 faiz

comboların tanıtım video için kendi şahsi kanalımdan izleyebilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=3Z-tmknJSnA&list=PLHEDo-KhY0bmhYXup8s1xVIs08GgYbi2Q

• Yüzbaşı
    340 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zx636

10 bin iyiymiş izmirdeki honda bayileri 23 bin lik zorunlu aksesuar satıyor

Alıntıları Göster
    hakikaten devenin nalı
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: M Y S T

Fiyat sabitleme kampanyalarının dezavantajları

İlan başlığı pazarlıksızzzzz şeklinde ve şuanki bayi satış fiyatını yazmış alacağı fiyat yaklaşık 100 bin TL aşağısı

evet yapan kişi gerçekten al satçı veya galerici değil farklı bir kategori siz nasıl uygun görürseniz

100 olsa iyi bu arkadas 380 civarina almistirhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volvo-pazarliksiz-xc40-sifir-km-metalik-siyah-854049039/detay

Nakit ihtiyacindan ustune 180bin koyup satiyormus.YERSEK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    14 Mesaj

benim anlam veremediğim şey ise, kurda son iki haftada dalgalanma olmamasına rağmen bazı markaların ötv zammi yetmiyormuş gibi net fiyata kendilerinin de kur zammı yansıtması. (örnek: mercedes) piyasa çok acımasız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    canyash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2497 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Vay be.
    100 binlerde neredeyse araba yok.
    200 binlerde arabalar çok uygun sayılıyor.
    300 binler alınabilir durumda.
    400 binler acaba alsak mı haline gelmiş.

Ya insanlar para saymayı bilmiyor. Ya da benden habersiz herkesin maaşına zam gelmiş, benimki aynı duruyor. İnanılmaz gerçekten. Her şeyi nasıl da kolay kabullenir olduk.
    Kardeşim yalnız değilsin ben devlet memuruyum, yani artık sıfır falan hayallerimizde görürüz. Bu millete az bile bu zamlar.
    |
    |
    Nacizane tavsiyem, sabit fiyat garantisini sözlü olarak değil de, yazılı olarak bayii kaşeli imzalı taahhüt ile almaya bakın araç ayırması ön sipariş vs yaparken. Bursa da ki dün medyaya düşen haber de o vatandaş sözlü olarak sabit fiyat garantisi aldıysa hiç bir işe yaramaz. Söz uçar yazı kalır, sonra zam geldimi 40-50 bin geliyor yandı gülüm keten helva.

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734
  • Yarbay
    2497 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drexel

2020 Crossland X 1.5 Dizel motor 6 ileri otomatik Excellence paket liste fiyatı 220 küsür bin Lira olarak görünüyor. Araç bulunabilirse bana uygun gibi geldi fiyatı şu koşullarda. Rakiplerinin benzer paket ve motor seçenekleri 300 bin üzerinde gibi (2008, T-Roc, vs.)
    yani güzele benziyo araç, sor bakalım.
    |
    |

Ford puma otm. fiyatı öğrendinizmi

|
    |
    tolgakaracaq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Dün Ankarada toyota bayiine gittik. Ne kapora alıyor ne sıra yazıyorlar. Araç kalmadı diyorlar. Telefon numaramızı aldılar biz sizi ararız deyip gönderdiler. Benim pek umudum yok. Arasalarda muhtemelen tarih çok uzar diye düşünüyorum.

|
    |

Hocam bu ilandı benim alıntı yaptığım ama daha arabayı almamış sanırım. Alıp satsa al satçı diyeceğiz ama o kategoriye uymuyor. Arabayı almadan üzerine 100 binden fazla koyup satmanın peşinde nasıl olacaksa artık.

Bu olay aslında emlak projelerinin birçoğunda vardı . Emlak konut kendi yaptığı projelerde evi toplam bedelinin %10 una. verip alan kişiye istediği zaman devir imkanı veriyordu. Kredi vs yok
    O yüzden ev bulamamıştık 4 yıl önce Evler anında bu işi takip edenler yüzünden karaborsaya düşüyordu bu tip projelerde.

Aslında evi alıp ödeyemeyecek olan birçok kişi alıp aldığı fiyatın 2-3 katına devretme peşindeydi.

Atıyorum ev 480 bin 48 bine evi almış gözüküyor ama tabiki amaç ev almak değil zamanı geldiğinde ev taksitlerini ödeyemecek de.
    İş karaborsaya düştüğünde evi ödediği paranın 2-3 katına devredecek. Etliye sütlüye karışmayacak.

Biz öyle almaya mecbur kaldığımız için çok iyi biliyorum adam bize devrettiği gün öyle bir sevindi ki anlatamam 1 ay sonraki ilk taksidini ödeyecek durumda değildi çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M Y S T -- 3 Eylül 2020; 11:17:3 >
    |
    |
    EUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 2 saat 32 dakika kadarı kaldı.

Şehir dışı yollarda çok üzer. Gerçekten gitmiyor yani o arabaya o motor çok yazık
    |
    |
    canyash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğrudur fakat vergi oranı değişirse hiç bir bayi bunun arkasında duramaz. Sonuçta faturası kesilmediği sürece her araç devletin gibi düşün..
    |
    |
    XaViEsTa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaş internet elinizin altında, sana örnek atayım yabancı dil yoksa bile chrome 'un çevirisi ile inceleyebilirsiniz.

Volkswagen Fransa, stokta satışa hazır 6074 araç var.
    https://www.volkswagen.fr/app/stocks

Citroen Fransa, 8696 sıfır satışa hazır araç var.
    https://carstore.citroen.fr/accueil?_ga=2.193751085.1820809889.1599121704-749975197.1598810400

Diğer markaların da aynı stok sayfaları var, sizler bakabilirsiniz. Bizim bayilerde bu ay 5 araç gelecek, sırada 200 kişi var diyip dursun.
    |
    |
    turkeril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6151 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Doğrudur fakat vergi oranı değişirse hiç bir bayi bunun arkasında duramaz. Sonuçta faturası kesilmediği sürece her araç devletin gibi düşün..
    Evet belki haklısın dostum, ancak sözlü alınan taahhüt e nazaran yazılı kaşeli felan alınmış taahhüt biraz caydırıcı olabilir bayii tarafını en azından fiyat çekerken.

|
    |

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734
  • Binbaşı
    1765 Mesaj

Ahlaksız adamlar bu kadar rezillik olmaz. Para için her şeyi yapan tipler bunlar işte. Allah size o parayı yemeyi nasip etmesin. Tez zamanda batmasını diliyorum bu bayinin.
    |
    |
    cemcapt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.
  • Yarbay
    4983 Mesaj

Hocam arabayi uzerine almamasi imkansiz. Volvo’da araci uzerine ya kapora veren ya da esi alabiliyor. Soyadi farkli olan birisinin uzerine asla yapmazlar.

|
    |
    M Y S T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Erya’da Seat Leon sordum. 6 arac gelecek ama 200 kisi sirada dedi 😂

Orijinalden alıntı: runo-34

Bu mesaj silindi.
    hocam memur bir ailenin cocuğu olarak boğazımızdan haram lokma hiç bir zaman geçmedi, geçmez. Espri olarak algılıyorum.
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.