Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3105. sayfa)

25 Kayıtlı Üye (15 Mobil) ve 95 Misafir (34 Mobil) - 71 Masaüstü49 Mobil5 iOS2 Android
5 sn
288.552
Cevap
4.619
Favori
46.937.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 31033104310531063107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neler varmış içinde ? Hayalet var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ötv ye tepki gelme ve düşme ihtimali yada geri adım atılma ihtimali var mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkangul -- 3 Eylül 2020; 16:38:6 >
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    O dediğin niyette olsalar yıllar önce buna göre bir otomasyon yapıp onuda edevlete entegre ederlerdi..

Sistem nedir her aileye belli bir fiyata kadar yada belli bir ÖTV dilimine kadar belli oranda güzel indirim. Ve arabayı 5 sene satma yasağı misal.. sonuçda ticari değilde ihtiyaca binayen alıyorsan zaten satmassın..

her aileye bir araba işte..

Misal ilk arabada ötv indirimine başvurmuş ise ve bir süre sonra ikinci araba almaya kalkarsa ceza niyetine ikinci aracın ötv si normalden daha yüksek olabilir falan filan....

zengin o zaman kullanmaz sadece ihtiyaç sahibi kullanır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Bana söylenen metalik renk ve anahtarsız giriş nedeni ile fiyatın bu şekilde olduğu. Başka bayiden 1.0 Scala için bir kaç ek paketli arabaya 308 bin lira fiyatı duyduktan sonra 231 bin fiyata laf bile edemedim. Araba ihtiyacı olanlara sabır diliyorum.

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    Lüks araç tanımını motor hacmine göre yapmak çağ dışıdır. Ayrıca elmasın, yat yakıtının ÖTV'sinin sıfır olduğu ülkede neyin özel tüketim olduğundan bahsediyoruz? Zaten fiyatlar saçma seviyelere gelmiş bir de yapılan absürtlüğe meşruiyet sağlama girişiminde bulunmayın

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Varmış.Full led far,cam tavan,ggk,navi,dış kromajlar vs.Benim hoşuma gitti araç.Tam ötv sınırında kalmış.
  • Opel İnsignia exclusive yeni listede 433.200 TL olmuş
    Ötv değişimi sonrası 427.200 TL idi.

Ötv değişimi öncesi ise 379.900TL idi.

1 haftada 53.000TL fiyatı arttı.

Kasası makyajlanan bir araç yeni kasası gelirse oradan da kesin zam yer.

• Chr için liste fiyatlarına araç veren bayi varmı ?

• suwar S kullanıcısına yanıt
    motor hacmi mi dedim ben ?

benim yazdıklarımda 250bin altındaki araçların ötvsini düşürme teklifi var. yazdıklarımı anlamadan cevap yazmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: star scream

Clio 4 Tce ne fiayt bilgisi alan var mı bayilerden 121 bin fiyat verdi bi bayi daha da indirim yapmadı.Daha ucuz veren bayi var mı?
    istanbul gürsesi arayıp sorsana hocam ramazan bey var
    doğukan arkadaşım yönlendirdi de.

yardımcı olur

dün clio 0.9 tuoch paket sis farlı model vardı. 119 bine veririm diyordu kırmızı renk

satmadıysa ona yazılabilirsiniz.
  • bu ay sonuna doğru ve yeni yıla doğru çok kötü gelişmeler bekliyorum alabilen alsın araba şimdiden sonra üzülürler

• murmuro M kullanıcısına yanıt
    Kaporo ile olmaz o iş kapora vermek daha iyi olur sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

istanbul gürsesi arayıp sorsana hocam ramazan bey var
    doğukan arkadaşım yönlendirdi de.

yardımcı olur

dün clio 0.9 tuoch paket sis farlı model vardı. 119 bine veririm diyordu kırmızı renk

satmadıysa ona yazılabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Sis farı 1400 lira kırmızı renkte 1400 lira baya iyi birde touch paket bence 119 çok uygun.
  • Benim anlamadığım yandaş gazeteler ÖTV indirimi geldi yazıyor ama hepsine zam gelmiş indirim nerde

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Egea 1.4 hb mirror elinde olan bayi varmı bildiğiniz
    Elinde diye bir şey yok ki, herkes sırada. Benim bayi mirror gelmesi çoook sürer deyince urban plus aldım mecbur.
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Hangi bayii hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Tam 2 yıl önce 1.0 Dsg Highline’ı 103bin liraya almıştım. Benden bir yıl önce de 70bin filanmış. Ben o zaman pahalı alıyorum geçen yıl 70binmiş dedim, çevremdekiler Polo’ya 100bin verilir mi diyordu. Şimdi 100bin olsa kuyruk oluşur.
    Demem o ki, seneye de şu an paylaştığınız bugünün fiyatlarını mumla arayacağız, bunun sonu yok. Sürekli artıyor.
    Yeni kasa polonun lansman fiyatı 66.000 TL gibi bir şeydi.

Yemin ediyorum yazık günah. Aynı kasa, aynı araç.. aradaki fiyat farkına bak.

Aldığımız araçlar değerleniyor belki ama insanlar şunu hesap etmiyor. Her gün aylık kazandığın maaşından&cebinden para eksiliyor.

Sonumuz hayrolsun.
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Bayilere gelmişmi onuda bilmiyorum.Web sitesinde kampanyalar bölümünde mevcut.Bende bayiye gitmedim henüz.

• Evet. İstanbul Ortaköy şube veriyordu.
  • Burda bir arkadaş Corsa Ultimate için Opel Fethiye bayisini arayabilirsiniz demişti mesajı bulamadım ama teşekkürler yine de :)

Arayışımızı Opel Corsa Ultimate kaporası vererek sonlandırdık.

Kırmızı renk panoramik cam ve siyah tavan ultimate teknoloji paketiyle 219.900 TL'den anlaştık. Ekime kalırsa faturalandırma zam da gelebilir. Teslimat net değil ama 5-15 ekim arası olarak söylediler.
  • 
Sayfa: önceki 31033104310531063107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.