Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2863. sayfa)

5 sn
287.762
Cevap
4.615
Favori
46.825.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28612862286328642865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim
  • Selamlar herkese, daha önce de yazmıştım buraya. Seat arona belkiyorum ay ortalarında gelecek Türkiyeye. Ancak aklım Ford Puma ya kaydı. 3-4 büyük bayi aradım ancak hiç araç yoktu hatta geleceği belli araç bile yoktu. Bir kaç sayfa önce biri yazmış bulamayanları anlamıyorum diye. Telefonda bilgi vermek mi istemiyor bazı bayiler acaba? Ford puma için hazır araç bilgisi olan varsa sevinirim. Bir de yeni corollaların 200-210.000 bandındaki araçları düz vites mi? Otomatik araç ise ucuz geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazık fiyatlara ne çabuk alıştık ya.😄 İkiyuz İkiyuz onbin araçlar düz vites mi? Ucuz geldi bana😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit G

Selamlar herkese, daha önce de yazmıştım buraya. Seat arona belkiyorum ay ortalarında gelecek Türkiyeye. Ancak aklım Ford Puma ya kaydı. 3-4 büyük bayi aradım ancak hiç araç yoktu hatta geleceği belli araç bile yoktu. Bir kaç sayfa önce biri yazmış bulamayanları anlamıyorum diye. Telefonda bilgi vermek mi istemiyor bazı bayiler acaba? Ford puma için hazır araç bilgisi olan varsa sevinirim. Bir de yeni corollaların 200-210.000 bandındaki araçları düz vites mi? Otomatik araç ise ucuz geldi bana.
    Araç bulmak biraz kısmet işi hocam. Ben Ford Ecosport'u çevre illerde bulamadım, kendi şehrimde bayi ay sonu teslim 1 tane gözüküyor, 2 saate gelirseniz araç sizin dedi. Birkaç gün sonra tekrar kontrol edin aynı bayileri.

• talhamahmut T kullanıcısına yanıt
    Ben burada polemik yapmak istemem ama o kazık fiyatların da bir sebebi var. Biz talep ettiğimiz için oluşmuyor o fiyatlar. O araçların eur bazında fiyatları zaten bu. Benim polo aracıma tam 1 sene önce 82.000 tl fiyat vermişlerdi. Şu anda 142.000 tl ye satmadım araç alımı netleşmediğinden. Artık burada dalga geçer gibi yorum yapmak için gelenleri engellesinler bir zahmet. 5 sayfada 1 fiyat teklifi görüyoruz gerisi safi geyik.

• Halit G H kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta paylaşmıştım tarsus otokoçta st line puma vardı fiyat 265 bin duruyor mu bilmiyorum

• Halit G H kullanıcısına yanıt
    Corolla flame xpack e dün kapora verdim araç 200 bin otomatik benzinli. Ancak bana göz göre göre 12500 aksesuar soktular seve seve aldım.toplam 212.5. Neden seve seve çünkü öğleden sonraya kalsam araç kalmayacaktı. Araca gelince baya dolu. Adaptif hız sabitleyiciden uzun far asistanına kadar var. Anahtarsız giriş çalıştırma özellikle sevdiğim bişey. Ha 1.6 atmosferik arabaya verilir mi o para diyecekler veriliyor kardeşim benim suçum mu. 500tl pazarlık yapmadı adam. Eylül 5 teslim inşallah bakalım

• tekno peder T kullanıcısına yanıt
    Amin hocam alabilirsek bakalım :) Daha iyileri sizin olsun.

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Cuma bende kapora verdim. 1.2 Elegance cam tavan, çift renk, metalik renk dahil 180-181 dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

Aynen hocam Cuma bende kapora verdim. 1.2 Elegance cam tavan, çift renk, metalik renk dahil 180-181 dedi.
    He aynen palavradan yazıyorum. Araç gelince zamlı fiyatı duyunca beni hatırlarsın...

• DukeMew D kullanıcısına yanıt
    Fiyat değişebilir hocam da benim palavra dediğim kısım hazırda araç olması. O arkadaş öyle yalanlarıyla bilinir bu bölümde.
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    Hatırlarım hocam ne diyim :) 190 olursa da almayız olur biter :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 8 Ağustos 2020; 20:19:33 >
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum öğrendim :)

• DukeMew D kullanıcısına yanıt
    Evet bende sonradan bakınca farkettim ekstra 17 ınch elmas kesim jant ve sanırım 130 bg oluşu burada ultimate avantajı sanırım teknoloji paketi alınmaz ise bu saydıklarım olmuyormuş o zaman zaten tam anlamıyla bir şeye yaramıyor. Anahtarsız giriş çalıştırmada yok ben onu da var diye biliyordum.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bayağı pahalı full olunca.

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Güzel video olmuş elinize sağlık.
    Pahalı vs diyenlere araç fiyatları 20.000€ bandında

Değersiz olan TL.

Birde devletin aldığı 100.000tl kadar ötv kdv .

Yok yurtdışında şu kdr yok bu kdr diyenlere yazdım.

20.000€ X 8.60tl = 170.000tl yapar Devlet babada 100.000tl alsa 🤣

Nesi pahalı arabaya sitem etmesinler devlete sitem edeceksin😁

• Arkadaşlar FORD K U G A için fiyat alan oldu mu hiç? araç liste fiyatından mı satılıyor yoksa bayiler indirim yapıyor mu ? yapıyorlarsa bu indirim ne kadara tekabül ediyor? bu konularda bilgi sahibi olan varsa ve bizimle paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • akkanatçı A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, pazartesi bayileri bir dolaşayım👍

• Nervo kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.. Yerli uretim boyle malesef.. Krom nikel malzemeye kaynak yapmislar, ama kalin elektrot ile yuksek amperli kaynak yapmislar, malzemeye yakmis.. Avrupa uretimi bir arac olsaydi en kotu boyarlardi yanan yeri gizlerlerdi diye dusunuyorum..

Artik sektorde krom-nikel egzozlar standart oldugu icin dedim oteki yorumu da, asla yasamazsiniz paslanma-curume vs. yi 15-20 yil..

• TomShelby1610 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam. O paket benim bütçemi aştığı için ilgi alanımın dışında kalıyor.

• 
Sayfa: önceki 28612862286328642865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.