Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2861. sayfa)

22 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 97 Misafir (7 Mobil) - 103 Masaüstü16 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
287.082
Cevap
4.609
Favori
46.732.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28592860286128622863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    x2 ile tiguan alakasız biraz. X1 ile tiguan bütçe var ise X1.
  • fbhakanb F kullanıcısına yanıt
    Biraz once gittim ve Kuga a baktim. Malzeme kalitesi cok kotu. Aracin sadece disaridan albenisi biraz var. Her yer sert plastik. Koltuklari kotu :/
  • pinwheel kullanıcısına yanıt
    2014 model 308 im vardı hiçbir sorunla karşılaşmadım üstelik doğunun kötü yollarında kullanmama rağmen trim sesi bile yoktu.
  • Bana da en f/p C5 aircross geliyor. Ancak arac bulamadim. PSA grubuna en az 10 bin liralik bir fiyat update i daha gelecekmis. Pazartesi gorusmeleri varmis ona gore sekillenecek dedi bayi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2555

Arkadaşlar bir Toyota bayisinden 3000 TL kapora verip Eylül başı için Corolla araç opsiyonlattim. Aceleme denk geldi başka bir bayi 5000 TL aşağıya aynı model ve dolulukta Eylül için bir araç buldum. Aceleden hiç sormadım ama kapora iadede bir sıkıntı olur mu acaba ilk bayide?
    Hocam hayırlı olsun, hangi il ve bayi bunlar ? Ben de corolla için sıraya girdim ama kapora almadılar, o da ekim ayına gelirse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkur ederım hocam benım de ılk ızlenımlerım gayet olumlu, sag olun.

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi donanım için sıraya girdiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 dream multidrive s , siz de mi sıraya girdiniz ne zamana sıra gelir dediler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tracy-Mcgrady -- 8 Ağustos 2020; 16:38:24 >
  • Arkadaşlar corallalarin 2020 kasası makyajlanmış kasa mı 2019 yılına göre farklı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Almayı düşünüyorum fakat araç bulamadım, fiyatı sabitlemedikleri için bana 2 ay sıraya girmek pek mantıklı gelmedi.

• Hocam haklısınız ben Honda için kapora verdim , sıra aralıkta gelir dediler , muhtemelen çıkıcam Honda dan çünkü Aralıkta fiyat kaç olur allah bilir , Toyota ekim teslim dedi

• varmı arkadaşlar otomatik toyota bildiğiniz
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Android auto ve app carplay 2019 da yok hocam

• Dün hasbelkader Corsa için kapora verdik fiyatları güncelleniyor sitesinde çok acıtmasalar bari :)

• mehmetersanuzun M kullanıcısına yanıt
    Arka kısmı tourneo connect gibi. Sert ve içe göçen plastik.

• mehmetersanuzun M kullanıcısına yanıt
    Şuan sert plastik olmayan hangi araç var premium sınıf dışında.2014 de sıfır Corolla aldım ondada çoğunluk sert plastikdi hiç bir problem yaşamadım.Şimdi arabaların arka kapı içleri hep sert plastik.Pazartesi günü Kuga teslim alacam aynı şekilde ön kapının üst kısımları yumuşak ,arka kapılar sert. Bu sınıftaki her araca baktım tiguan da aynı şekilde bölye.C5a felan diyecek olursanız psa grubu bana gelmez sorunla dertle uğraşamam.Kuga da titanyum kasa yeteri kadar dolu bir araç ve yıllarca güncel kalacak bu kasa.Bana göre premium sınıf dışında suv araç alacaksam rav4,tiguan,kuga,cr-v alırım bu benim görüşüm herkesin görüşüne saygı duyarım.

Ben haziran ortası gibi corolla 1.6 dream veya flame otomatik için konuşmuştum, 12-13 bayi aradım ve haziran temmuz teslim araç bulamadım. Sonra temmuz zammı yansıyarak ağustos yansımayarak ağustosun ilk haftası aracı aldım. Teslime gittiğimde başka birisi için araç sorduğumda ağustos ve eylülün tamamının satıldığını, ekim için daha kaç araç geleceğinin belli olmamasına rağmen kaparo yatıranların olduğunu söylediler. Eylül ayındaki araçlarda fiyat sabitlemesi olduğunu (ancak hepsi satılmış) ancak ekim için bir şey söyleyemeyeceklerini eğer zam olursa ağustos ve kaparo tarihine bağlı olarak eylül zammının yansıyabileceğini söylediler.
    Aracı ben 178500'e aldım bu arada(araçta herhangi bir opsiyon yok, bu durum bayiyi tanıdığımız için oldu.(Bu sebepten bayinin ismini veremiyorum:/) Çoğunlukla 6000TL civarında opsiyon ile satılıyormuş.), şu an 180500; son euronun hızlı yükselmesi ile ne yazık ki zam bekleniyormuş.
    Araca gelince ben astra hb'den geçtim, ondan sonra rahat geldi. İlk uzun yol 550 km ortalama yakıt 6.2 lt hız 100-110 geçilmedi. Kaymak asfaltta hiç bir ses yok, pütürlü yolda h kasa astra ile aynı diyebilirim.

• Arkadaşlar daha 600km'deki bir aracın eksozunun böyle olması normal mi ?

• Parasi etmeyen arac aliyorsunuz birde bayiler burnundan kil aldirmiyor beklemeyin o kadar 1 araci 83 milyonluk ülkede 1 modelden 100 tane getiriyorlar şaka gibi.

• Nervo kullanıcısına yanıt
    kaynakmı yapmışlar

• 
Sayfa: önceki 28592860286128622863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.