Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020

5 sn
73.471
Cevap
1.421
Favori
6.624.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5621
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 20
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 1422
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1203 mesaj) CaptainSkyWalker (1061 mesaj) icemy (812 mesaj) Opel Arden Otomotiv (694 mesaj) masterap (648 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25899 mesaj) Mobil (39490 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (3835 mesaj) Uygulama (12162 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020
Giriş
    1785 Mesaj

Hocam o troll .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    xcorp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1485 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YawuzS

175 bintl ye bugün almış bulunmaktayım.1.0 visio paket
    hayırlı olsun, nerden aldınız daha var mı?

Momentum, çeşitli opsiyonlarla 417.000 TL

|
    |
    operadakises kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    246 Mesaj

Bayiler insan gibi muamele yapıyor hiç olmazsa. Mercedes kimsenin yüzüne bakmıyor. Aslında GLA niyetim vardı ama Aralık sonu dediler, sabit fiyat yok. GLB Nisan 2021 amca gelir dediler. Volvo benimde çok içime sinmese de yine fiyat garantili olması, araçların dolu olması ve düzgün müşteri temsilcisiyle gönlümü aldı açıkçası.

|
    |
    ecay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    246 Mesaj

Vergi artacağını sanmam. Normalde artmaması lazım, inmesi lazım ama burası Türkiye gerçi

|
    |
    cihanair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    125 bine Manuel clio 5 joy alınır mı? 1.0.atmasferik 72 beygir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rush10 -- 7 Ağustos 2020; 17:40:57 >
  • Binbaşı
    1017 Mesaj

Öğütler’den başka yok zaten hocam, satılmıştır o zaman 3 tane gelecek demişti ama satılıp satılmadığını sormamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eruslu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bende birkaç model arasında gidip geliyorum ama momentuma ilave neler var bu fiyatta..birde 25 bin lira para istedi sıraya yazmak için Volvo sizde de böyle bir durum oldu mu

|
    |
    AndroTurk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aşağıda resimdeki opsiyonlar eklendi. Aslında ben sonlara doğru gittiğimden ellerinde bu opsiyonlarla araç kalmış. Buna 360 kamera ve değişik jantlar istedim ama olmuyor dediler. 25.000 TL kapora olarak istiyorlar, aracı almaktan vazgeçerseniz iade edilecek diyorlar. Ben Mercedes GLA için 2 bayiden haber bekliyorum Ekim veya Kasım gibi dediler. Fiyat sabitleme yok. O zamana kadar gelirse GLA alacağım ama gelmezse şu kur artışı ve fiyatlara göre 417.000 TL xc40 için çok iyi rakam

|
    |
    operadakises kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    626 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rush10

125 bine Manuel clio 5 joy alınır mı? 1.0.atmasferik 72 beygir
    :D Haziranda 108500 dü.

Hocam saçmalamayın lütfen gidin 110 verin 0.9 Turbo Clio 4 alın neredeyse hiçbir farkı yok.
    Daha oncede yazdim. Ford arac uretime girdiginde fiyat sabitliyor. Yaklasik 45 gun oncesinden. Eki.de gelecek araclar icin agustosta fyat sabitlemeye baslarlar. Ben agustos ve eylul teslim icin sabitledim.

Herkes fiyatlarin surekli arttigindan sikayetci. En az zam yaoan ford. Aldigim araca 2 gun once 5 bin tl zam yapildi. Ben yerinizde olsam forda gider birkac bin kapora verir ekim teslim aracalra siraya girerim ve fiyat sabitlemek isterim. Muhtemelen ekim teslim araclara sabitlemeyecekler. Sabitleme.ekranlari var. Sabitleme.imkani olunca arayin derim. Bu ay bence acilir ve acildigi zamanki fiyattan sabitliyorlar. Yani agustosta zam gelmis dahi olsa ekimdeki aracin fiyatinim yarisini vererek sabitlersiniz. Tabi su anki fiyattan olmayabilir. Ornegin 20.agustosta sabitleme.ekranlari acildi. Aracin fiyati su an 170 ama 20 agustosta 180 oldu. 180 den ekimde teslimi sabitlersiniz. Bu devirde en mantiklisi olur. Sirf bu yuzden bile ford alinir.

Hocam bulabilsem alacağım bulamıyorum 😄

|
    |
    Nervo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    29570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

Bayiler insan gibi muamele yapıyor hiç olmazsa. Mercedes kimsenin yüzüne bakmıyor. Aslında GLA niyetim vardı ama Aralık sonu dediler, sabit fiyat yok. GLB Nisan 2021 amca gelir dediler. Volvo benimde çok içime sinmese de yine fiyat garantili olması, araçların dolu olması ve düzgün müşteri temsilcisiyle gönlümü aldı açıkçası.
    Ne zaman teslim ?
    Zam gelecek dediler volvo icin ama sizin siparis onaylandimi ?

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Merhaba arkadaslar ist avek wolksvagen tekstilkent t roc beyaz denk 1.5 highline cam tavansiz, anahtarsiz giris ve elektrikli bagaj yok, hayalet ekran var. 280 bin

|
    |
    Geri görüş kamera + ön arka park sensörü + sis farı + metalik renk 150.849 TL alınır mı arkadaşlar ? Oyak indirimli

• Yarbay
    5681 Mesaj

Corolla flame x pack varken baz donanım focusu kim alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vayacondıos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [23 Kasım 2020 21:14:29 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: MVDMJSUNP

Daha oncede yazdim. Ford arac uretime girdiginde fiyat sabitliyor. Yaklasik 45 gun oncesinden. Eki.de gelecek araclar icin agustosta fyat sabitlemeye baslarlar. Ben agustos ve eylul teslim icin sabitledim.

Herkes fiyatlarin surekli arttigindan sikayetci. En az zam yaoan ford. Aldigim araca 2 gun once 5 bin tl zam yapildi. Ben yerinizde olsam forda gider birkac bin kapora verir ekim teslim aracalra siraya girerim ve fiyat sabitlemek isterim. Muhtemelen ekim teslim araclara sabitlemeyecekler. Sabitleme.ekranlari var. Sabitleme.imkani olunca arayin derim. Bu ay bence acilir ve acildigi zamanki fiyattan sabitliyorlar. Yani agustosta zam gelmis dahi olsa ekimdeki aracin fiyatinim yarisini vererek sabitlersiniz. Tabi su anki fiyattan olmayabilir. Ornegin 20.agustosta sabitleme.ekranlari acildi. Aracin fiyati su an 170 ama 20 agustosta 180 oldu. 180 den ekimde teslimi sabitlersiniz. Bu devirde en mantiklisi olur. Sirf bu yuzden bile ford alinir.
    Alırsn bir ford olursun lord dedik..

|
    |

Reklamlar
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.