Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2856. sayfa)

5 sn
288.664
Cevap
4.621
Favori
46.976.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 28542855285628572858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Arkadaşlar bugün araç opsiyonlandı sistemde ve fiyat sabitlendi. aracı rengine kadar öğrendik. Bu zam bize yansır mı ?
    Marka nedir. Sozlesmede yaziyormu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Marka nedir. Sozlesmede yaziyormu.

Alıntıları Göster
    Hocam satış görevlisi aradı bizleri de. Kendisi aracı opsiyonladığını , fiyatı da belirtti hatta gelecek rengi de söyledi. Telefonda konuştuk. Yarın şubeye gideceğiz sabahtan bu durumu konuşmak için. Marka citroen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 7 Ağustos 2020; 23:9:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuklu50

Bayram öncesi aldım bende hocam. Plaka, mtv, ruhsat bedeli bayiye ait. Pazarlık yaparken fiyatın içinde olduğunu söylemişti ST. Galiba anlaşmanıza bağlı. Hatta MTV yi biraz geç yatırırız borç görünürse ödeme yapma diye belirtti. Farklı ilden aldım, sagolsunlar ruhsatı aynı gün hallettik. Notere de bayi çalışanı arkadaş götürdü diğer çalışan her işi halletmiş bizi bekliyordu.

Alıntıları Göster
    Aldığım adamı bu saatte aradım. Bana diyoki kaç bin tl lik araç alıyorsun 200 liralık noter ucretimi peşindesin.
    Bende araç satış sözleşmesinde hepsinin yazdığını belirttim. İban istedi pazartesi ödeyeceğini söyledi. Kesin ödemez beni bidaha aratır. Siz mtv diyince cep şubeden baktim temmuz mtvsi duruyor. Onuda sordum. Bu ay sonu toplu ödüyoruz dedi.

• forumda bir arkadas demiski

Bugün 22:19:47
    Ekonomi kötü de bu sifir arabaları millet nasıl alıyor?

Hadi lüks segment olsa zengin krizden etkilenmez bitirir diyecem ama egea yok focus aralığa kadar yok .Megane yine öyle

İlginç yahu
  • Bide bayideki adam diyorki. Herkese geçici ruhsat belgesi veriyoruz. Herkes noter ücretini kendi ödüyormuş

• hehhhee 😂 aslında hafif bi tespih ama çizmiş çok kısa sürede lymph bey 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mende4635 -- 7 Ağustos 2020; 23:16:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YawuzS Y kullanıcısına yanıt
    Hocam her şeyi anladım da adamı bu saatte niye aradınız? İyi açmış adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YawuzS

Bugün sıfır araç aldım. Geçici ruhsat belgesi verdiler elime. 30 gün içinde ruhsatı noterden alabilirsiniz dediler. Aynı gün gittim notere 207tl ücret karşılığı aldım. Bu ücreti bayi ödemesi lazım değil miydi? Son zamanlarsa sıfır araç alanlarınki nasıl oldu bilgi verirse sevinirim.
    Yıl sonunda araç aldım böyle bir durum yaşanmadı. Sadece vekaletname vermiştim noterden onu götürdüm bir kere. Teslimde de ruhsatımı teslim almıştım.
    Demekki zorla aksesuar satmanın da üstüne çıkmış olay.

Merak etmesinler ama faiz ve kur yansıyınca derin bir durgunluk oluşacak. O zaman görürüm bayileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Hocam satış görevlisi aradı bizleri de. Kendisi aracı opsiyonladığını , fiyatı da belirtti hatta gelecek rengi de söyledi. Telefonda konuştuk. Yarın şubeye gideceğiz sabahtan bu durumu konuşmak için. Marka citroen

Alıntıları Göster
    Bizim sozlesmede yaziyor o yuzden sordum. Ama aracin fiyayinin yarisini odedik. Ford.

• spongebob55 kullanıcısına yanıt
    Pejo ve Citroen de güncelleniyor , bakalım kaç lira sokacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Bizim sozlesmede yaziyor o yuzden sordum. Ama aracin fiyayinin yarisini odedik. Ford.

Alıntıları Göster
    Biz tamamını teklif etmiştik. Kapora yeterli dediler hem o sırada araç adeti vs hiçbişey belli değildi. Bugün netleşmiş ve netleşince de aradı. Opsiyonlandı size dediler ve fiyatı da söylediler. Akşamı da zam olayı çıktı.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam Ford ve Volvo dışında fiyat sabitleme duymadım. Sizin hangi marka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Hocam her şeyi anladım da adamı bu saatte niye aradınız? İyi açmış adam.
    Aramasaydım gece uyuyamazdım. Cebi vardı adamın cebini aradım. Benim donanimhaber ölücüler grubunuda takip ettiğimi bilmiyor. Bu forumu çok seviyorum.

• AndroTurk A kullanıcısına yanıt
    Aslında Mercedes'in önünden geçmemek lazım..adamlar gelen bütün araçları galerilere vermişler..ortak çalışıyorlar..fiyatlar acayip şişiyor bu galericiler yüzünden..toplam 60 tane yeni GLA gelmiş diye duydum TR'ye..bakın 55 araç var hepside sıfır malum sitede..alanda yok ne zamandır takipteyim..bazen 15-20 araç kayboluyor bilerek yapılıyor muhtemelen..sonra hepsi geri geliyor..sizin verdiğiniz fiyatı kabul etselermiş en az 70-80 bin kârdalardı..aç gözlülük böyle birşey işte..6 ay beklerim yinede galeriden araba almam.. DS7'ye gelince tabi göreceli ama banada her tarafında ki keskin çizgileri ile tam bir aile babası arabası gibime geliyor..hiç bayan arabası gibi gelmedi gözüme..

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Yıl sonunda araç aldım böyle bir durum yaşanmadı. Sadece vekaletname vermiştim noterden onu götürdüm bir kere. Teslimde de ruhsatımı teslim almıştım.
    Demekki zorla aksesuar satmanın da üstüne çıkmış olay.

Merak etmesinler ama faiz ve kur yansıyınca derin bir durgunluk oluşacak. O zaman görürüm bayileri.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle talep çok diye araç başı kar marjlarını çok geniş tutmaya çalışıyorlar. Birdaha arabamı satmam bu piyasa düzelmedikçe.

• operadakises O kullanıcısına yanıt
    Şu an takasa araç istiyorlar, araç vermek için. Hedef koymuş merkez. Takasa verdiğiniz aracın 6 aydır üstünüzde olması zorunluluğu varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 7 Ağustos 2020; 23:40:50 >
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Kim takasa araç istiyormuş hocam anlamadım..konuyu açarmısın biraz..

• operadakises O kullanıcısına yanıt
    Mercedes bayileri hocam. Takasa araç verenlere öncelik verecekler anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Mercedes bayileri hocam. Takasa araç verenlere öncelik verecekler anladığım kadarıyla.
    Benim takaslık arabamda var öncelik tanırlarsa ve arabamın ederini verirlerse değerlendirebilirim ama bana hiçbir bayi öyle bir bilgi vermedi..

• Dostlar Ekim teslimi polo anlaşmıştık. Temmuz ayı başında. Kapora yolladım. O tarihte polo 1.0 TSİ dsg comfortline 162.500 du.

Ağustos zammiyla (!) 157.000 oldu fiyatı.

Sizce ekime kaç olur bu araç ?

• 
Sayfa: önceki 28542855285628572858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.