Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020

5 sn
73.206
Cevap
1.418
Favori
6.576.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 32
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 1419
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1198 mesaj) CaptainSkyWalker (1056 mesaj) icemy (811 mesaj) Opel Arden Otomotiv (693 mesaj) masterap (645 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25828 mesaj) Mobil (39374 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (3811 mesaj) Uygulama (12086 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020
Giriş
    843 Mesaj
    [23 Kasım 2020 21:14:29 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: ugurcrk

başka mahkemeye vermek isteyen varsa pm den iletişime geçerse ekran görüntüleri paylaşabilirim. sağolsun sağlam bir avukat yazdı ve sonuç çıkacağından yüzde 90 emin. benim o dönemde ki st ve bayilerle olan telefon kayıtlarını ve mailleri de dosyaya ekliyeceğiz.
    hatta bir mailde konuda ki bu yazıda gecıyor. sizin benim aklımı sorgulama hakkınızda yok. eger kı dıplolamanız ve yetkiniz yoksa her yerde yatırım tavsıyelerınde bulunamazsınız. çocuk oyunu değil. neyse ben bu konuda başka yazmayacagım. siz zamanı gelince savunmanızı yaparsınız. size tavsiyem bu tarz davranmaya devam etmemeniz. bundan sonrakı mesajlarınızı da takip edeceğimi belirtmek istiyorum. bu uyarıdan sonra ki mesajlar daha da onem arz edıyor. bilginize.

forumu meşgul ettiğim için herkesten özür diliyorum. sizlere de tavsiyem ben hata yaptım aman siz dikkat edin. inşallah elimde ki delillerle zararımı alacağım ama zorlu ve uzun bır yol olacak. herkese iyi forumlar diliyorum.

Alıntıları Göster
    Süper zeki kardeşim benim tüm paylaşımlarda ytd değildir yazar imzamda...

Sen bu süper avukat arkadaşına bunuda ilet %90 eminmişte falanmışta filanmış masallarını dinliyoruz aylardır....

Bak ben %100 eminim şimdi ikile beni etiketleyip gazel okuma.

Kallavi avukat ben sana tüm kimlik bilgilerimi vericem bana yazmanı bekliyorum

Neymiş benim yazdıklarımı takip edicekmiş kontrol edicekmiş yazmıyacakmışım.. okuma blokla geç.... ne meraklıymışsın ondan bundan fikir almaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 6 Ağustos 2020; 22:54:38 >

• Uzaklaştırılmış 34 gün cezanın, 33 gün 13 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: geng

Ülkede ciddi anlamda devalüasyon olurken, kısa bir süre içinde vergi paketleri, tasarrruf tedbirleri aciklanacakken bir arabaya 200.000 ve üzeri vermeyi düşünen var mi gercekten ?
    Develuasyon daha olmadi hocam
    Loading......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: blasko77

Süper zeki kardeşim benim tüm paylaşımlarda ytd değildir yazar imzamda...

Sen bu süper avukat arkadaşına bunuda ilet %90 eminmişte falanmışta filanmış masallarını dinliyoruz aylardır....

Bak ben %100 eminim şimdi ikile beni etiketleyip gazel okuma.

Kallavi avukat ben sana tüm kimlik bilgilerimi vericem bana yazmanı bekliyorum

Neymiş benim yazdıklarımı takip edicekmiş kontrol edicekmiş yazmıyacakmışım.. okuma blokla geç.... ne meraklıymışsın ondan bundan fikir almaya..

Alıntıları Göster
    Yanlış anlamayın, ,%90 değil, %100 ceza alırsınız, bence arkadaştan özür dileyin, konu kapansın, en güzeli bu olur.

• Teğmen
    164 Mesaj

Merhaba;
    Kronik tabir ettiğiniz DSG arızası nedir?Hangi yetkili servis/servisler bu kronik arıza için 1000-1500 TL talep ediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrell -- 6 Ağustos 2020; 23:0:36 >
    |
    |
    ali222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: geng

Yanlış anlamayın, ,%90 değil, %100 ceza alırsınız, bence arkadaştan özür dileyin, konu kapansın, en güzeli bu olur.

Alıntıları Göster
    Hocam bu ayakcı takımı aylardır beni dava ediyor. Birkere konuşmuşluğumuz yok. Benle diyolog içine girmedi bir tavsiyede vermedim. Sanki ben arkadaşa baskı yapmışım gibi burda yazıyor. Bir selam mesajı yok bu arkadaşın şahsıma...

quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Hocam bu ayakcı takımı aylardır beni dava ediyor. Birkere konuşmuşluğumuz yok. Benle diyolog içine girmedi bir tavsiyede vermedim. Sanki ben arkadaşa baskı yapmışım gibi burda yazıyor. Bir selam mesajı yok bu arkadaşın şahsıma...

Alıntıları Göster
    Özelden yazmak istersen yazabilirsiniz, iki tarafa da eşit mesafede kalmak adına yorum yapmayacağım daha fazla.

|
    |

Orijinalden alıntı: Tyrell

Merhaba;
    Kronik tabir ettiğiniz DSG arızası nedir?Hangi yetkili servis/servisler bu kronik arıza için 1000-1500 TL talep ediyor?
    Ben de merak ediyorum kronik DSG arızası ne oluyor ?
    |
    |

quote:

Merhaba;
    Forumda binlerce mesaj var vw grup dsg arızası ile ilgili. İlk defa duyuyor olamazsınız.

bir sonra ki mesajta da başka birisine yazıyormuş gibi ayakçı takımı diye tam ısabet yon göstererek ıkıncı hakarette bulunulmuştur.

mesajlarda ytd yazmanız gerekıyordu.ayrıca ımzanıza da sonradan eklendi.

hukusuz yatırım tavsiyeleri verip zarar ettirmeye ilave olarak sahsıma hakarette eklenmiştir. ayrıca içeride ki adamım var diyerekte resmi kurumları da zan altında bırakmıştır. böyle bır bılgı kamuoyuna açıklanmadan once paylaşılması suçtur. gerekırse bu konu ıle ılgılı olarak ılgılı kısının telefon gorusmelerı ve yazışmaları da ıncelenebılir. aslı olduğunu zannetmiyorum ama usulsüz bılgıler gerçekten konusuluyormu öğrenmek lazım.

cevap yazmak ıstemıyorum ama uyarılara rağmen durum daha da vahım bır hale doğru gıdıyor.

Girdi bile hocam. Vakıfbank artırmış. Arkadaş vakıfda çalışıyor. Sabah bir mail öğlen bir mail geliyor diyor. Faiz oranları sürekli değişiyor dedi. Şuan zaten devlet bankalarından almak mantıksız. Çünkü çok yükselmişti.
    |
    |
    kator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,yeri burası değil ama maalesef sizin bahsettiğiniz seviye (200k) çoktan aşıldı ama burada sual sorulacak en son kişi alıcı (kullanıcı).Dolar/Euro paritesi 1.08’den 1.19’a geldi(Dolar endeksi son 2.5 yılın en düşük seviyesinde),o senaryoda USD borcu olanlar şu an reelde 7,95 gibi bir seviyede yakalanacaklardı,düşük faizli kredi,KGF kullanan bir dünya insan var,altın-gümüş konusuna hiç girmiyorum;kısaca iş pandemi,arz darlığı derken ekonomik anlamda yaşanan bu tablo insanları bu hale getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrell -- 6 Ağustos 2020; 23:35:29 >
    |
    |
    geng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    164 Mesaj

Bakın siz bahsettiniz,ben de size sordum,nedir bu ‘kronik’ arıza?Eğer hakim değilseniz yetkili servise gidebilirsiniz,onlar size konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaparlar,tatmin olursanız/olmazsanız ona göre seçim yaparsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ali222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugurcrk

uyarımdan sonra tarafıma verilen cevapta avel diyerek hakaret edilerek cevap yazılmıştır. ekran goruntusu alınmıştır.

bir sonra ki mesajta da başka birisine yazıyormuş gibi ayakçı takımı diye tam ısabet yon göstererek ıkıncı hakarette bulunulmuştur.

mesajlarda ytd yazmanız gerekıyordu.ayrıca ımzanıza da sonradan eklendi.

hukusuz yatırım tavsiyeleri verip zarar ettirmeye ilave olarak sahsıma hakarette eklenmiştir. ayrıca içeride ki adamım var diyerekte resmi kurumları da zan altında bırakmıştır. böyle bır bılgı kamuoyuna açıklanmadan once paylaşılması suçtur. gerekırse bu konu ıle ılgılı olarak ılgılı kısının telefon gorusmelerı ve yazışmaları da ıncelenebılir. aslı olduğunu zannetmiyorum ama usulsüz bılgıler gerçekten konusuluyormu öğrenmek lazım.

cevap yazmak ıstemıyorum ama uyarılara rağmen durum daha da vahım bır hale doğru gıdıyor.
    tamam kardeşim sen git başvuruda bulun gelicek cevabı ben sana ileteyim kavuşturmaya yer olmadığına... devamı altta bak bununda görüntüsünü al yok sonradan yazmışım nedim türkmeni bilirmsn sen onuda dosyana ekle😁 tüm haberleri aldığım kaynaklarla ben buradayım..

Uyarılarda falan bulunma bana sen kimsin yargımı dağıtıyorsun bu sayfalarda . Yok bana böyle dedi yok şöyle yaptı yetki belgesi şart bu sayfaya girenlerede... ne günlere kaldık adam araba almıyor parasını nerde ne şekilde batırdığı belli değil rüzgar yapıyor.....

Sen şimdi gel buna cevap ver ekran görüntüsü alan güzel kardeşim mesajlar burda silinmiyor zaten

Alıntı
    Araç fiyatlarına zam gelecek diyenler de çoktu onları da dinleseydin peki temmuzda indirim gelseydi aradaki kazancını bu arkadaşa verecek miydin ?

Cevap ; tanışıklığımız bile yok boş beleş işlerin peşinde koşan bir adamım hayatımda hiç araba almadım alıcaktm bayileri aradım delillere ekliyorum Güldürme kendini bak işine lütfen blokla beni bu sana son mesajım sayfayı meşgul etme sorunun varsa özelden çözebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 6 Ağustos 2020; 23:43:5 >
    |
    |

• Binbaşı
    1560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: utkuaydin

Hayirli olsun
    Elektrikli bagaj olduguna gore station sanirim ?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Station değil sedan model için verdim kaporayı. Station yok bildiğim kadarıyla bayilerde.
    |
    |

Araba yok kimsede para yok.ama catir catir satiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 7 Ağustos 2020; 0:39:18 >
    |
    |
    Boomcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

insallah

|
    |
    EUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bakın siz bahsettiniz,ben de size sordum,nedir bu ‘kronik’ arıza?Eğer hakim değilseniz yetkili servise gidebilirsiniz,onlar size konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaparlar,tatmin olursanız/olmazsanız ona göre seçim yaparsınız.
    Konuyu bildiğiniz halde gizli bir savunma var mesajınızda. Vw grubu ve dsg li araca yıllarca bindim. Ama hiçbir marka babamın oğlu değil, marka fanı olmam, işime gelen araca binerim.

|
    |

Orijinalden alıntı: Nervo

Hocam ben manuelini düşünmüştüm onun ama sonra dedim 147500 dü fiyatı o kadar para verip neden manuel alayım sonra vazgeçtim.

Birde bu 157 1.0 dsg atmosferik ama torku çok yüksek yani birnevi turbolu gibi.

Alıntıları Göster
    Hocam 1.0 TSI motor, turbolu. Şehir içi gayet de yeterli. Ancak Ekim ayında 200 lira oldu derlerse alamaiz tabi. Euronun durumu da kritik

|
    |

Aksesuar nedir acaba?

|
    |
    MayBaCh ExeLero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Elinde corolla olan bayi varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Reklamlar
SEO
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.