Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020

20 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 55 Misafir (26 Mobil) - 37 Masaüstü38 Mobil4 iOS3 Android
5 sn
81.177
Cevap
1.484
Favori
8.251.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5927
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 1485
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1354 mesaj) CaptainSkyWalker (1207 mesaj) icemy (873 mesaj) Opel Arden Otomotiv (725 mesaj) ysf87 (701 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29483 mesaj) Mobil (42945 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (4242 mesaj) Uygulama (13827 mesaj)
  • @
92 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020
Giriş
    232 Mesaj

Hocam ülke ekonomisi malum, paramızın bir kısmı borç. Ben özel sektörde çalışıyorum eşim devlet. İşimden yana bir problem olursa muaf tututan ötv oranını ödeyerek,araçı satabiliyoruz. Borç kapanabiliyor. Ancak, Bazen mahkeme engelli bireyin geleceğini gözeterek bu paraya el koyabilmektedir. satılan aracın parasını kullanabilmek için faturalandırma veya sabit gider gösterme yöntemi ile kullanımına izin veriyor. Çevremizden birinin başına geldi. Çok hassas bir konu.
    |
    |
    samtual kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Yarbay
    3319 Mesaj
    Euro 9 a doğru emin adımlarla ilerliyor, Ağustos bitmeden ikinci ve daha büyük bir zamma hazır olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3403 Mesaj

Zam var mı?
    Önceden takip etmediğim için kestiremedim.
    |
    |
    oktayy82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: samtual

Zam var mı?
    Önceden takip etmediğim için kestiremedim.
    Ecosport 165900 den 170900 olmuş

|
    |

Orijinalden alıntı: Nike

Euro böyle artmaya devam ederse ay sonu gelmeden bir zam daha gelebilir arabalara.
    Galeri ve alsatcilar acgozluluk yapmazsa millet bayileri birakip galerilere saldirir.Bu ay cogu marka 20 civari zam yapti araclar geldiginde bir o kadar zam daha yapma hazirligi var
    Malum parite 1.19’u gecerese 1.25’e bakip cikabilir yatirim tavsiyesi degildir

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

arkadaşlar opel astra 1.4 turbo edition plus otomatik vites 167.000

ağustos sonu teslim

2 tane var.
    Nerede hocam

Hocam egeanın 105 olduğu bir yerde clionun max. 90 95 olması lazım. Biri c biri b segmenti. Euroncap desen clio max. guvenlik ekiomanlariyla katilmasa alacagi max. 3 yildiz. Yani anlamsiz sacma bi piyasaya dönüstü. Symbol avrupada dahi satılmayan bir arac avrupa standartlarını karsilamadigindan güvenli görulmedigi icin, ona bile 115 120 fiyat biçmişler. Yani şaka gibi...

|
    |
    Nervo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

özelden yazdım.
    |
    |
    autindustry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: efem077

Hocam egeanın 105 olduğu bir yerde clionun max. 90 95 olması lazım. Biri c biri b segmenti. Euroncap desen clio max. guvenlik ekiomanlariyla katilmasa alacagi max. 3 yildiz. Yani anlamsiz sacma bi piyasaya dönüstü. Symbol avrupada dahi satılmayan bir arac avrupa standartlarını karsilamadigindan güvenli görulmedigi icin, ona bile 115 120 fiyat biçmişler. Yani şaka gibi...
    hocam egea ya C segment demek zor o yüzden. Motor performansı vs açısından o yüzden karşılaştırmıştım ikisini. Ayrıca egea da euroncap a full ekipmanla giriyor 3 yıldız alıyor.
    T-roc almış arkadaş arabaya bindik verilen paranın karşılığını alacağınız bir araç değil. Sert plastikler, küçük iç hacim, vasat tasarım... Araç 300k sanırım yazık gerçekten. Hevesini de kırmadım, zamlanıyor satacak 5-6 ay sonra, alan olmaz mı olacak elbette... 2 yıl önce neredeyse yarı fiyatına tiguen alınıyordu
    Senin ilini ve töreni kim bozabilir!
    Titre ve kendine dön!
    "Bilge Kağan"
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Arkdaşlar ford ecosport style nerelerde var bilgisi olan varmı ona göre arayacağım?
    |
    |
    gokselelkn

quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

T-roc almış arkadaş arabaya bindik verilen paranın karşılığını alacağınız bir araç değil. Sert plastikler, küçük iç hacim, vasat tasarım... Araç 300k sanırım yazık gerçekten. Hevesini de kırmadım, zamlanıyor satacak 5-6 ay sonra, alan olmaz mı olacak elbette... 2 yıl önce neredeyse yarı fiyatına tiguen alınıyordu
    165 e ecosport aldım. bir sürü kişi onu alacağına şunu al diyordu. sadece bana değil diğer alanlara. elbette T-Roc daha iyi bir araç ama T-Roc fiyatına 2 tane Ecosport alınabiliyor.
    2020 Model CİTROEN C3 1.2 PureTech shine beyaz
    İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Binbaşı
    1103 Mesaj

Galerici ve al-sat yapan bir kaç arkadaş ile görüştüm. Dediklerine göre son 1 aydır piyasa durmuş. Alıp satanlar galerici ve al-satcılar kendi aralarında dönüyorlarmış. Vatandaş artık alımı kesmiş. Büyük ihtimal artık güç yetmiyor. İlginç geldi bana.
    |
    |
    EUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MVDMJSUNP

165 e ecosport aldım. bir sürü kişi onu alacağına şunu al diyordu. sadece bana değil diğer alanlara. elbette T-Roc daha iyi bir araç ama T-Roc fiyatına 2 tane Ecosport alınabiliyor.

Alıntıları Göster
    Ecosport fiyatları gerçekten uygun kaldı şu piyasaya göre. Bugün gelen zam da çok büyük değil. Önümüzdeki aylarda diğer b-suv'larla olan fiyat farkını kapatabilirler.

|
    |

Şuan kullandığınız araç Porsche 911 yada ferrari 458 İtalia mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eapantherea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: elmatadori

Galerici ve al-sat yapan bir kaç arkadaş ile görüştüm. Dediklerine göre son 1 aydır piyasa durmuş. Alıp satanlar galerici ve al-satcılar kendi aralarında dönüyorlarmış. Vatandaş artık alımı kesmiş. Büyük ihtimal artık güç yetmiyor. İlginç geldi bana.
    Hocam biryere kadar zaten millet alabilir. O da borçla kredi ile vs. Sonrasında işler karışıyor. Düşün kur artıyor ama satış yok ? Ne yapman lazım?

1) Kar kısacaksın. Ama nereye kadar ? Belli yerden sonra bayi çark çeviremez.
    2) Vergi indirimi yapacaksın ama nereye kadar ? vergsizi işler yürümüyor.
    3) Kredi vereceksin ama o işte sakat. Ödeme alamama ihtimali artınca banka vermekten vazgeçer.

Araba almada limit sınıra dayandı bence artık. 80milyonda 76bin araç satışı çok az zaten.
    |
    |

Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
Ekonomi
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.