Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2848. sayfa)

287.159
Cevap
4.610
Favori
46.749.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28462847284828492850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,yeri burası değil ama maalesef sizin bahsettiğiniz seviye (200k) çoktan aşıldı ama burada sual sorulacak en son kişi alıcı (kullanıcı).Dolar/Euro paritesi 1.08’den 1.19’a geldi(Dolar endeksi son 2.5 yılın en düşük seviyesinde),o senaryoda USD borcu olanlar şu an reelde 7,95 gibi bir seviyede yakalanacaklardı,düşük faizli kredi,KGF kullanan bir dünya insan var,altın-gümüş konusuna hiç girmiyorum;kısaca iş pandemi,arz darlığı derken ekonomik anlamda yaşanan bu tablo insanları bu hale getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrell -- 6 Ağustos 2020; 23:35:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bakın siz bahsettiniz,ben de size sordum,nedir bu ‘kronik’ arıza?Eğer hakim değilseniz yetkili servise gidebilirsiniz,onlar size konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaparlar,tatmin olursanız/olmazsanız ona göre seçim yaparsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnrtr1

uyarımdan sonra tarafıma verilen cevapta avel diyerek hakaret edilerek cevap yazılmıştır. ekran goruntusu alınmıştır.

bir sonra ki mesajta da başka birisine yazıyormuş gibi ayakçı takımı diye tam ısabet yon göstererek ıkıncı hakarette bulunulmuştur.

mesajlarda ytd yazmanız gerekıyordu.ayrıca ımzanıza da sonradan eklendi.

hukusuz yatırım tavsiyeleri verip zarar ettirmeye ilave olarak sahsıma hakarette eklenmiştir. ayrıca içeride ki adamım var diyerekte resmi kurumları da zan altında bırakmıştır. böyle bır bılgı kamuoyuna açıklanmadan once paylaşılması suçtur. gerekırse bu konu ıle ılgılı olarak ılgılı kısının telefon gorusmelerı ve yazışmaları da ıncelenebılir. aslı olduğunu zannetmiyorum ama usulsüz bılgıler gerçekten konusuluyormu öğrenmek lazım.

cevap yazmak ıstemıyorum ama uyarılara rağmen durum daha da vahım bır hale doğru gıdıyor.
    tamam kardeşim sen git başvuruda bulun gelicek cevabı ben sana ileteyim kavuşturmaya yer olmadığına... devamı altta bak bununda görüntüsünü al yok sonradan yazmışım nedim türkmeni bilirmsn sen onuda dosyana ekle😁 tüm haberleri aldığım kaynaklarla ben buradayım..

Uyarılarda falan bulunma bana sen kimsin yargımı dağıtıyorsun bu sayfalarda . Yok bana böyle dedi yok şöyle yaptı yetki belgesi şart bu sayfaya girenlerede... ne günlere kaldık adam araba almıyor parasını nerde ne şekilde batırdığı belli değil rüzgar yapıyor.....

Sen şimdi gel buna cevap ver ekran görüntüsü alan güzel kardeşim mesajlar burda silinmiyor zaten

Alıntı
    Araç fiyatlarına zam gelecek diyenler de çoktu onları da dinleseydin peki temmuzda indirim gelseydi aradaki kazancını bu arkadaşa verecek miydin ?

Cevap ; tanışıklığımız bile yok boş beleş işlerin peşinde koşan bir adamım hayatımda hiç araba almadım alıcaktm bayileri aradım delillere ekliyorum Güldürme kendini bak işine lütfen blokla beni bu sana son mesajım sayfayı meşgul etme sorunun varsa özelden çözebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 6 Ağustos 2020; 23:43:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: utkuaydin

Hayirli olsun
    Elektrikli bagaj olduguna gore station sanirim ?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Station değil sedan model için verdim kaporayı. Station yok bildiğim kadarıyla bayilerde.
  • Boomcu kullanıcısına yanıt
    Araba yok kimsede para yok.ama catir catir satiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 7 Ağustos 2020; 0:39:18 >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyrell

Bakın siz bahsettiniz,ben de size sordum,nedir bu ‘kronik’ arıza?Eğer hakim değilseniz yetkili servise gidebilirsiniz,onlar size konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaparlar,tatmin olursanız/olmazsanız ona göre seçim yaparsınız.
    Konuyu bildiğiniz halde gizli bir savunma var mesajınızda. Vw grubu ve dsg li araca yıllarca bindim. Ama hiçbir marka babamın oğlu değil, marka fanı olmam, işime gelen araca binerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Hocam ben manuelini düşünmüştüm onun ama sonra dedim 147500 dü fiyatı o kadar para verip neden manuel alayım sonra vazgeçtim.

Birde bu 157 1.0 dsg atmosferik ama torku çok yüksek yani birnevi turbolu gibi.

Alıntıları Göster
    Hocam 1.0 TSI motor, turbolu. Şehir içi gayet de yeterli. Ancak Ekim ayında 200 lira oldu derlerse alamaiz tabi. Euronun durumu da kritik

• MayBaCh ExeLero M kullanıcısına yanıt
    Aksesuar nedir acaba?

• Elinde corolla olan bayi varmi

• Araç alcak param var ama almirem bu başımızdakilere inat mezara götürcem parayı gene kazandırmıcam bunlara
    Düşünün dolar borcum var yüksekten de olsak almak zorundayım ama bugun 2k dolar İçin 140 tl ek vergi ödedim nasıl bir ülke olduk ya delirecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 7 Ağustos 2020; 2:18:57 >
  • Reis şakamısın

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    168 bin manuel araca mı vereceksiniz? Bayilerde yok ama bayi fiyatının da altında 158-160bin civarına sıfır clio touch otomatikler var sahibinden de onlara bakın bence

• Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: sonfırsatbukucu

hocam kugayı biraz önce aldık. eylülde gelicek insallah. 318 di raporla 198 e aldık. yarın zam gelicekmis ama bu fiyatlar artıcak.

Alıntıları Göster
    Biz de almayı düşünüyoruz hangi paketi aldınız bir de test sürüşü yapabildiniz mi hiç büyük araç kullanmadım zorlanacağım hissine kapıldım

• Tyrell T kullanıcısına yanıt
    Dsg arızası genelde

Mekatronik arızası denir açıklaması anlayabileceğiniz anlamda anlatıyorum dsg nin içinnde 100bar lık bir küçük tüp var o ayaklarından kırılıyor yada gevşiyor.

Gevşerse sıkılıyor kırılırsa pleyt denilen kısım komple yenileniyor fiyat 10.000tl civarı

tamiri kaynak vb yapıyorlar ama yemiyor yine kırar

Bunun sebebi sert kökleyerek aracı sürmek vb.Vs vs

Resimdeki uzun tüp dişliyi kırmış dikkat edersen çünkü içinde 100bar basınç var sen vites değiştirirken o sürekli takır takır dövüyor orayı. sert sürüşlerde basınç kırıyor atıyor mekanizmayı kabaca anlattım.

Google dsg mekatronik arızası yada dsg mekatronik pleyt kırılması arızası dsg mekatronik tüpü yazın videoları izleyin. Sanayide kırılan yeri kaynatırlar ama yine kırar

Yetkili servis te dsg arızalarına indirim yapıldı. Sanayide yapılmasını tavsiye etmiyorum. Arkadaşım sanayiden fiyat almıştı sonra doğuştan fiyat aldı doğuş 1000tl daha ucuzdu Hemde yetkili servis😁

https://www.youtube.com/watch?v=TeIAxotpdZY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 7 Ağustos 2020; 8:21:50 >

• Arkadaşlar günaydın. Nasipse bugün ecosport için kapora göndereceğim ancak kafama takılan bir durum var. Ford fiyat sabitlmeyi durdurdu dedi satş temsilcisi. Sabitleme açılınca sabitleyebiliriz falan dedi sizde durum nedir. Bilgilerinize başvurmak istdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedy_03

Arkadaşlar günaydın. Nasipse bugün ecosport için kapora göndereceğim ancak kafama takılan bir durum var. Ford fiyat sabitlmeyi durdurdu dedi satş temsilcisi. Sabitleme açılınca sabitleyebiliriz falan dedi sizde durum nedir. Bilgilerinize başvurmak istdim
    Ben iki gün önce anlaşırken fiyat sabitlemenin son günü demişlerdi. Ekimde gelecek araçlar için sabitlemeyeceklermiş. Size hangi fiyattan yardımcı oldular acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Dsg arızası genelde

Mekatronik arızası denir açıklaması anlayabileceğiniz anlamda anlatıyorum dsg nin içinnde 100bar lık bir küçük tüp var o ayaklarından kırılıyor yada gevşiyor.

Gevşerse sıkılıyor kırılırsa pleyt denilen kısım komple yenileniyor fiyat 10.000tl civarı

tamiri kaynak vb yapıyorlar ama yemiyor yine kırar

Bunun sebebi sert kökleyerek aracı sürmek vb.Vs vs

Resimdeki uzun tüp dişliyi kırmış dikkat edersen çünkü içinde 100bar basınç var sen vites değiştirirken o sürekli takır takır dövüyor orayı. sert sürüşlerde basınç kırıyor atıyor mekanizmayı kabaca anlattım.

Google dsg mekatronik arızası yada dsg mekatronik pleyt kırılması arızası dsg mekatronik tüpü yazın videoları izleyin. Sanayide kırılan yeri kaynatırlar ama yine kırar

Yetkili servis te dsg arızalarına indirim yapıldı. Sanayide yapılmasını tavsiye etmiyorum. Arkadaşım sanayiden fiyat almıştı sonra doğuştan fiyat aldı doğuş 1000tl daha ucuzdu Hemde yetkili servis😁

https://www.youtube.com/watch?v=TeIAxotpdZY&feature=youtu.be

dsg araç almayı önermiyorlar mı peki

• akkanatçı A kullanıcısına yanıt
    Banada 170.800 olark fiyat ama sabit değil. Şuanda nereyi aradıysamda aynı cevabı veriyorlar. Fiyat sabitleme yok diye
  • 
Sayfa: önceki 28462847284828492850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.