Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2769. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 96 Misafir (8 Mobil) - 100 Masaüstü16 Mobil4 iOS1 Android
5 sn
287.291
Cevap
4.608
Favori
46.778.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 27672768276927702771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginiz gibi bir üst vergi dilimine girince aşırı fark oluyor para dövizde olsa da kurtarmıyor.
    Nitekim ocak başında 213 bin liraya gt line en full pejo 2008 alacaktım alamadım şimdi donanımı düşürüp sattıkları 274 bin tl. Sanırım bi üst vergi dilimine girdi ondan uçtu fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.0 leon style hakkında bilgisi olan var mı var mı? Bayilerde var mı, ne kadar fiyat çekiyolar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galerilere sıfır araç satışında sınırlama getirilecek aylık senelik kota konulacak ya da hiç satılmayacak km sınırı getirilecek.
    Ama bunu neden yapsınlar biz ses çıkarmadan alıyoruz devlet vergisini alıyor.
    Şimdi kim gidip de galerilerle uğraşıp oylarını düşürsün.

• Yolda yeni kuga gördüm, araç fena durmuyor, bir fırsatta inceleyeceğim.

• cqr52 C kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara fena araç degil

• quote:

Orijinalden alıntı: MelanchoLy - Man

Dediginiz gibi bir üst vergi dilimine girince aşırı fark oluyor para dövizde olsa da kurtarmıyor.
    Nitekim ocak başında 213 bin liraya gt line en full pejo 2008 alacaktım alamadım şimdi donanımı düşürüp sattıkları 274 bin tl. Sanırım bi üst vergi dilimine girdi ondan uçtu fiyat
    üst vergi dilimi artı17 bin tl demek. Gerisi firma zammı ve kur farkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 29 Temmuz 2020; 8:53:56 >
  • Geçen gün bir bayi aradı. Peugeot 308 Allure 1.2 motor 189 bin TL dedi. Hangi bayi diye sormayın, almayacağım için sormadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 29 Temmuz 2020; 9:36:59 >
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    arayip istedigin gibi konusabilirsin.ben yine 124 makul fiyat yaziyorum..aradaki farki sen hesapla 165 nireee 124 nire

• Vw bayisinde çalışan bir arkadaşım var. Polo sordum ona dün.

Dediği şu "Şuan ileri tarihte gelecek araçları da göremiyoruz Polo da araç dağıtımı olması gerekiyor ve 100 den fazla bekleyen sırası var"

Bu ara özel sipariş aldıkları olmuş Polo icin. 3.5 ayda teslim. Yani siz bayiye gidip Polo yada Golf isteyebilirsiniz. Elimizde yok deseler bile ben özel sipariş oluşturmak istiyorum diyeceksiniz. 15-20bin tl kapora alıyorlar. Geldiğinde araç ne kadarsa kalanı ödüyorsunuz. Yok vazgeçerseniz araç satılasıya kadar kapora iade edilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferucci

1.0 leon style hakkında bilgisi olan var mı var mı? Bayilerde var mı, ne kadar fiyat çekiyolar?
    Geçen hafta gittiğimde vardı.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt
    Bayilerde zam yapti krediler kesildi.yani galericilerden farki yok.onuda unutmayin

• Nervo kullanıcısına yanıt
    Ara ara belkide bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mazi09

Geçen gün bir bayi aradı. Peugeot 308 Allure 1.2 motor 189 bin TL dedi. Hangi bayi diye sormayın, almayacağım için sormadım.
    Hangi bayi

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Hangi bayi

Alıntıları Göster
    Maalesef almayacağım dediğim için, sormadım.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    gecen sene 1.6tdi leon fr anahtarsız giris cıkıs gg kamera bu rakamdı yazık vallahi yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Arkadaşlar 300-400 bin tl paraları nerden buluyorsunuz akıl alır gibi değil maaşlı çalışan bir kişi 10 senede zor biriktirir
    Yanılıyorsunuz. Karı-koca memur, 400 bin gibi bir rakamı, şu saate kadar, altın'a yatırım yapmışlarsa, geçtiğimiz 36 ayda biriktirebilirlerdi. Kimse aksini iddia etmesin, konunun dışına çıkmak istemiyorum ancak her şekilde ispatlarım. Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 29 Temmuz 2020; 9:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provocateur

kafayı taktım bu sarı sitedeki GLA 200 AMGlere!!!!! ekstra donanım yok çoğu boş, 550bin tl den başlayan fiyat koymuşlar çakallar...

GLA 200 AMG satış fiyatı: 452.200tl
    üstüne bir çok donanım ekleyince fiyat 505bin tl (+ -) çıkıyor, 2021 ocakta gider istediğim özellikte sipariş geçerim, yinede bu çakalların sarı sitede verdiği fiyatlara gelmez araç!!!
    Mercedea piyasa sissin diye yapiyor bunu,cla’dada ayni durum
    Normal vatandasa vermiyor galeriler 410aldiklarinu 490 500bandina satiyor.
    Mercedesin agustos zammina bakalim 20 30bin zamliyabilir bi anda.

• mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Eger otomatıkse cok guzel aractı

• quote:

Orijinalden alıntı: mazi09

Yanılıyorsunuz. Karı-koca memur, 400 bin gibi bir rakamı, şu saate kadar, altın'a yatırım yapmışlarsa, geçtiğimiz 36 ayda biriktirebilirlerdi. Kimse aksini iddia etmesin, konunun dışına çıkmak istemiyorum ancak her şekilde ispatlarım. Selamlar

Alıntıları Göster
    İspatlamak zor hocam bunu çünkü burda bir sürü değişken devreye girer. Mesela evleri kira mı? Kira ise yavaş biriktirsinler. Mesela çocuk var mı? Okula gidiyor mu? Özele mi gidiyor? Hayatlarını nasıl yaşıyorlar, yurtdışı seyahati yapalım gezelim, anı biriktirelim modundalar mı yoksa üç beş kuruş kenara atalım mantığındalar mı? vs. Sizin hesap evli, çocuğu olmayan, kendi evi olan, tasarruf yapmak isteyen bir memur çift olursa olabilir ancak.

Şu anda 2 kişilik bir evin, elektrik-su-internet-yeme-içme-mobil telefon tarife, hatta doğalgaz ıda koymak lazım yani dükkan gibi düşünürsek kapısını açtığındaki masrafı 1.500 TL / ay. Çok dipten hesap ettim. Dışarı çıkıp kahve içmek, yemek yemek vs. tipi işlemlerde en az 1.000 TL tutar, bunu da dipten hesap ediyorum. 2.500 TL selamun aleyküm parası zaten. Kira koyun, çocuk varsa onun masrafını koyun, tatil isteniyorsa onu koyun vs. Çok kısıtlı para biriktirebilirler.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Sifirlara ust uste her ay zam geliyor ama 2.eller zamlaninca bazi kendini bilmezler yaygara cikartiyor.arkadas.

• 
Sayfa: önceki 27672768276927702771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.