Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2764. sayfa)

5 sn
287.850
Cevap
4.616
Favori
46.837.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 27622763276427652766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler Bilgi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Sürekli yalan söylüyorsun tam bir trolsun amacın ne bu forumda senin anlamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

C5 aircross shine dizel bulan var mi acil
    bende arıyorum bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

C5 aircross shine on siparis gectik akrabaya.
    hangi bayiden verdiniz ? ne zaman teslim
  • Yakın zamanda Renault'tan Clio için fiyat alan oldu mu acaba? Peşinat+kredi ile araç satın almak istiyorum da durumlardan haberdar değilim hiç.
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Urban plus mi aldınız bizde bekliyoruz 10 Ağustos tan önce gelmez dediler

• merhabalar bir kaç kere yazmıştım golf8 bekliyorum abimin golf7 yi sürekli kullanıyorum.

megane hb ıcon donanımı baya dolu geldi golf 8 de üst paketlerde 300 ü bulacak.
    edc şanzuman ve 140 hp lik motor nasıldır ?
    golften sonra malzeme kalitesi ses sitemi üzer mi?
    birde merak ettiğim yol tutuşu yalıtım vs fark edilir fark var mıdır sizce?

tasarım olarakta güzel araç aslında içerideki ekranın sezgileri iyi ise düşünülebilir.

özelden yanıtlayabilirsiniz meşgul etmemek adına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spontaneously

Yakın zamanda Renault'tan Clio için fiyat alan oldu mu acaba? Peşinat+kredi ile araç satın almak istiyorum da durumlardan haberdar değilim hiç.
    hangi clio hocam ?
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde Volvo yokmuydu?

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Leon 1.0 manuel ne kadar diyorlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyazdiş20

Sürekli yalan söylüyorsun tam bir trolsun amacın ne bu forumda senin anlamıyorum
    Ne trollugumu ne yalanimi gordun anlatirsaniz biliyim bende!
    Soyliyemiyorsaniz ayri.Su forumda kim ne yazsa ozelden veya burdan yardimci olurum ama su ukalaliklar yuzunden nefret ettirdiniz artik!

• Nervo kullanıcısına yanıt
    Tercihen Clio 5 1.0 TCe ile ilgileniyorum. Joy paket olsa da olur problem değil. Bu paketin Renault sitesindeki fiyatı 149.000. Şimdi İzmir ERMAT'ı aradım ellerinde araç kalmadığını ancak Ağustos'un sonunda araç geleceğini söylediler. Kapora alıp fiyatı da Ağustos sonunda görüşebiliriz ancak dediler.

Bayilerde Clio 4 var ise o da kabulüm aslında ama bakalım hangisi daha karlı olacak acaba
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Şu 1.0 tsi hangi bayilerde var şimdi Seat Mersin'den çıktım .1 tane bile araç yok. Sipariş almiyorlar.
    Hangi bayiide var Seat Leon 1.0

• leopar35 L kullanıcısına yanıt
    161 den veriyorlar ama ben araç bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Spontaneously

Tercihen Clio 5 1.0 TCe ile ilgileniyorum. Joy paket olsa da olur problem değil. Bu paketin Renault sitesindeki fiyatı 149.000. Şimdi İzmir ERMAT'ı aradım ellerinde araç kalmadığını ancak Ağustos'un sonunda araç geleceğini söylediler. Kapora alıp fiyatı da Ağustos sonunda görüşebiliriz ancak dediler.

Bayilerde Clio 4 var ise o da kabulüm aslında ama bakalım hangisi daha karlı olacak acaba
    Hocam ben 0.9 tce modeli için 15 temmuzda 105.500 fiyata anlaştım. Ben aldığımda liste fiyatı 112.400 dü, şuan 110.900 , o yüzden belki daha fazla indirim yapabilirler.
  • 1.0 Visiolar 173 ten veriyorlardı. Sahibindene bakın, fahiş fiyat yazmayıp 173 ten sıfır araba ilanı açan biri var. Onunla iletişime geçebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

Hocam sizde Volvo yokmuydu?
    eşime alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizardil

Urban plus mi aldınız bizde bekliyoruz 10 Ağustos tan önce gelmez dediler
    Hocam, bir defa ağustosta fabrika iki hafta kapalı. bayram tatilinden sonra. zaten teorik olarak 10 ağustosta gelmesi imkansız.

benimki ağustos sonu, urban plus aldım. o zamana kadar eldeki aracı çıkarmam lazım, euro da çok yükseldi onun gerginliği de var.
  • Arkadaşlar Kuga hakkında faydalı bir yazı bayiye gitmeden okuyunhttps://www.arabam.com/blog/haberler/ford-kuga-yakisikli-olmaya-devam-ediyor/ :)

• Zykon kullanıcısına yanıt
    Bayilerde Clio 4 bulmak zor oluyor mu peki? Ben bu konuda pek bi' umutsuzdum çünkü
  • 
Sayfa: önceki 27622763276427652766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.