Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2763. sayfa)

5 sn
288.558
Cevap
4.619
Favori
46.937.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 27612762276327642765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıa rıo ıcın kapora vermıstım ama elegance paket corsa da aklıma yattı sabahtan berı 30 bayı aradım hıcbırınde araba yok, teslımat en erken eylulde olur dedıler. Hatta bır bayıdekı arkadas onceden celık motor calısanıymıs durumumu anlatınca abi arac bulmussun ayırmıssın bosver hıc yorma kendını zaten zam gelecek yenı teslımatlar gelene kadar sen rıodan devam et dedı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Renault notere vereceğim parayı elden nakit olarak bana ödedi. Bende onu gidince notere ödedim. Yani kısaca ben ödemedim fiyata dahildi.

200-250 tl daha uygun oluyor ama size tavsiyem 200 tl için uğraşmayın, vekalet verin yapsınlar her islemi. Noterler berbat. 1 saatten fazla sıra bekledim, herkes birsey alıp satıyor. Rezillikti resmen.

Alıntıları Göster
    Ben bugün sıfır araç teslim alacağım. Aracı satan bayi Diyarbakır'da ben İstanbul'dayım ve İstanbul'daki bir bayi aracılığıyla teslim edecekler. Noterin isteyeceği ruhsat masrafını talep etmeli miyim sizce? Ya da kimden talep edebilirim??

• quote:

Orijinalden alıntı: okay88

Civic için bayiye giden oldu mu acaba? Ellerinde var mıdır en dolu paket lpg otomatik?
    Bende bir uğramayı düşünüyorum bakalım ne diyecekler.

Bilgi alırsanız haber edin lütfen
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Bu yaptığınız zaten mantıksız. İthal araçlar zaten bulunmuyor. Şans eseri boşa düşen bir araç veya başka bir parti gelirse alabilirsiniz.

Siz önce gelecek olan araçlardan bir tane opsiyonlatıp sonra aracınızı satacaktınız.

Umarım şansınız yaver gider bulursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kur artışına dikkat, yeni zamlar hemen gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    siz bu aracı 2.el mi aldınız neden vekalet diye tutturdular ben onu anlayamadım. biz hiç bir müşterimizden vekalet almıyoruz mesela
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Hocam elinizde şuan otomatik olarak araç varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

16 Temmuz'da Volkswagen T-Roc Highline araç için kapora verdik. Hiç bir opsiyon olmayan model için 247000 liraya anlaştık. Türkiye de ki tüm bayileri aradık en uygun şansımıza yaşadığım şehir Kocaeli'nde en uygun fiyata araç bulduk. Aracı kardeşime alıyoruz.

Aracımız 24 veya 25 temmuzda gümrükten çekildi. Bugünde tüm ödeme işlemleri bitti ve arabayı bugün teslim alacağım.

Kapora verdiğimizde Euro 7.81 liraydı, şuanda 8.09 lira. Herhangi bir zam yansıtılmadı. Kocaeli Ark Oto Volkswagen bayisinden aldık aracı iyi bir alışveriş oldu.
    hayırlı olsun. Ark oto batıyor diye haber çıkmış de özgür kocaeli gazetesinde. Demek ki aslı yokmuş. Allah işlerini güçlerini rast getirsin.
  • Yeni kasa golf 8ler ne kadardan gelir ?

• hirikus H kullanıcısına yanıt
    Yarın gidip konuşucam ciddi ciddi bakalım araba var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Yeni kasa golf 8ler ne kadardan gelir ?
    Otomatik golf orta paket 270 bin tl civarı bekleniyor.

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Şuan gelse (yılbaşından önce gelmeyecek büyük ihtimal) golf 7 ile aynı fiyattan gelmesi lazım. Corona yüzünden üretimler düştü baz fiyatın 2 bin euro üste koysa üst dilime giriyor 245 250 civarı boşu olur. Galeriden 350ye alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Dostlar aracımı sattım ve yeni araç arıyorum. Sabah beri 30 yeri aradım.. Telefonun şarjı bitmek üzere..

Golf, leon fr, troc, tiguan, ateca, ıvır zıvır.. vag grubu araç arıyorum. Bulamıyorum, bilgisi olan var mı?
    Passatı bile zor bulmuştunuz. Niye sattınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda kia ankara otomotivde 1 adet rio kırmızı var. manuel ama donanımlı. Üst model. 137. 000...fakat atmosferik

• TheTeknikeR T kullanıcısına yanıt
    grandlandx enjoy 1.5 130 hp dizel otomatik aytaşı gri ve bordo gelecek bu ay veya ağustos ilk haftasında fiyat 258,000 tl 0,89 kredi kullanabiliyorsunuz

son 1 tane insignia stationwagon p7 donanım kaldı 285,000 tl saten gri

ASTRA HB EDT S2 1.2 145HP MT6 P4 184,000 tl gece mavisi

yeni araçlar henüz tahsis edilmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Passatı bile zor bulmuştunuz. Niye sattınız?

Alıntıları Göster
    hocam 20 gün önce ev aldım, o nedenle para lazım oldu. daha ucuz birşey almam gerekti. Aslında Polo comfortline için anlaşmıştım ancak o da Ekim ayında geleceği için bu dönemde arabasız kaldık. Evdeki hesap hiç biryere uymadı yani.

Parasızlık diyelim kısacası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

Ertelemek = arabasız gezmek+daha pahalıya almak

Alıntıları Göster
    Bende evliyim ve çocuk olmasına karşın yani araç lazım ama konforumdan vazgeçiyorum kendi başıma bi bakıma tepkim
    keşke türk insanıda tepki gösterebilse herkes aynı dilde konuşsa bak bakalım ne oluyor fiyatlar
    devlet benzin,mtv,kasko,trafik sigortası vb. zaten araç sahiplerini öpüyor
    bu vergileri bizden çıkarabilmek için tavuk esirgenmez ek paket ötv geleveğini düşünüyorum
    tabi durum bu sayfadaki alım taleplerini duyana kadardı...
    benzin 10tl de olsa kuzu kuzu alırız biz hatta depoyu fulleriz daha da artacak diye

• quote:

hocam 20 gün önce ev aldım, o nedenle para lazım oldu. daha ucuz birşey almam gerekti. Aslında Polo comfortline için anlaşmıştım ancak o da Ekim ayında geleceği için bu dönemde arabasız kaldık. Evdeki hesap hiç biryere uymadı yani.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun güle güle oturun. Leon FR fp gördüğüm kadarıyla. 1.0 style manuel ve 1.0 style visio manueller de bayilerde var deniliyordu. Göz atabilirsiniz.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bende A3 sedan kovaliyorum rakipleri 450 500bine dayandi bir kac bayi ile gorustum kur boyle giderse yeni kasa ayni donanimda olanlar 450bin’den asagi gelmez diyorlar.Mevcut kasada gelen yokmus gelirsede 350fln diyorlar.
    Sabahtan beri aramadigim kisi kalmadi bayide bulabilmek icin.

• piyasada hiç corolla 1.2 hb görmüyorum. hiç fiyat soran oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 27612762276327642765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.