Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2762. sayfa)

5 sn
288.552
Cevap
4.619
Favori
46.936.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 27602761276227632764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aradim simdi vekalet vermek istemiyorum dedim hirin girin ettiler ilk basta sonra tmm dediler arayin istediginiz notere geleyim imza icin dedim ok dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın arkadaş. Zorla mı aldırıyorlar. (Acil durumlar hariç)
    Şu dönemde hala zevk için araba değiştirip kendini o sitede veya bayilerde kibarcası sömürtenler var.

Devletin tek yapacağı şey 2. el araç ithalatını serbest bırakması.
    Göreyim o zaman sarı sitelerdekilerin halini.
  • Bi bitmediniz be arkadaş.
  • bomber46 B kullanıcısına yanıt
    kılcal çizik oluşumunu engeller parlak görünüm sağlar
  • 2.el araç ithalatı 5.000 Euro'ya kadar serbest bırakılırsa piyasa düzene girer, arkadaş geçen hafta İstanbul'da 46 bine 2006 Megane almis motor kaynaklı çıkmış , aldığı orada bozulmuş çekici ile gelmiş , Experi ve satıcıyı dava etmiş

• malum sarı siteyi şikayet edemiyor muyuz? herkes aynı dertten muzdarib, sıfırdan pahalı araçlar, neydüğü belirsiz ikinci eller. devlet buna çözüm bulamıyor mu? adamlar bildiğin domine ediyor piyasayı emlak ve araçta. üstelik hareket alanları geniş. boya-değişen kısmı var ama hakikati yazan yok, ağır hasar kayıtlı ama boya değişen yok diyor, e ne varsa onu yaz o halde. hasar kaydı, boya, değişen bilgilerinin doğru olması şartı getirilmeli ve havuz sistemi oluşturulmalı alışveriş sitelerindeki gibi, sorun yoksa onay verip alacaksın. üstelik bu araç senin üzerine geçtiğinde devlet kontrolü ile 1 yıl veya 6 ay devredemeyeceksin. serbest piyasa diye diye geldiğimiz hale bak. serbest piyasanın açığını, zararını devlet müdahalesiyle kapatır.
  • bomber46 B kullanıcısına yanıt
    Hiç bir işe yaradığını yok. Yapıldığı anda bir parlaklık verir 2-3 yıkamada gider. Tamamen keriz.avi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Corolla 1.6 otomatik vision ya da dream paket araç soran oldu mu? Kaç ayda geliyor fiyat ne durumda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

Bence mantıklı. Hem c segmenti sedan bir araç, hem otomatik vitesli, hem de yanlış bilmiyorsam renolarda en dolu donanıma verilen ad oluyor icon.
    Mukayese için söylüyorum, Comfortline polo almak isteseniz 2-3 ay bekleyip bundan daha fazla para vermek zorunda kalırsınız muhtemelen.

Alıntıları Göster
    Aynı durumdayım. Megane Dizel Touch almak mantıklı mı acaba? 190 bin fiyatı var. Dizel otomatik. Orta paket. İCON full ama fiyatı çok pahalı.

Mantıklımıdır sizce dizel touch paket ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: USR.

bu fiyatlar ile halen araç alımı için bakan var mı?
    ötv gelmediği sürece araç alımı şu dönemde bu fiyatlarla çok mantıksız
    şu son zamlarla düşük kredili faizle araç satılmasıda bitti gibi
    Ertelemek = arabasız gezmek+daha pahalıya almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

Ertelemek = arabasız gezmek+daha pahalıya almak

Alıntıları Göster
    Malesefki inanilmasi zor rakamlara herkes kendini hazirlasin.Kur ucuyor ve stokta arac yok hepimize gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro 8.17

Araba arayan arkadaşlar parasını peşin versin

Bu işini bitirsin sonra çok geç kaldım 2 ay önce bu fiyattıları duyarız...

Elinizi çabuk tutun...

• Dolar 6,96 oldu.
    Euro 8,17

:(
  • Euro ucuyor. Buldugunuz araclari kacirmayin ! Agustos ayinda ciddi zamlar gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ser25kan

Selamlar bugün Opel bayisine crossland x için gittim elerinde olmadığı Corsa 1.2 100 hb eat 8 varmış kaporasını verdim Ağustos ilk haftasında teslim alacağım iyimi ettim bilmem ama zaten hep corsam vardı yine Corsa aldık
    Hayırlı olsun, bu corsa eski corsalar gibi değil. Pejolaşmış corsa. Daha verimli şanzıman ve motor, daha güzel dizayn, daha fazla donanım ancak yine düşük kalite. GM zaten düşük kaliteyi standart haline getirmişti, Frnasız ekolüyle de kalitesizlik adına çok bir değişim olmaz. Sonuç olarak, corsanın bu halini eski haline yüz kere tercih ederim.
  • EURO uçuşa geçti. Geçmiş olsun...

• Dostlar aracımı sattım ve yeni araç arıyorum. Sabah beri 30 yeri aradım.. Telefonun şarjı bitmek üzere..

Golf, leon fr, troc, tiguan, ateca, ıvır zıvır.. vag grubu araç arıyorum. Bulamıyorum, bilgisi olan var mı?
  • Bekleyen kazanacak diyenler şimdi acilen ödeme yapın falan diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

Almayın arkadaş. Zorla mı aldırıyorlar. (Acil durumlar hariç)
    Şu dönemde hala zevk için araba değiştirip kendini o sitede veya bayilerde kibarcası sömürtenler var.

Devletin tek yapacağı şey 2. el araç ithalatını serbest bırakması.
    Göreyim o zaman sarı sitelerdekilerin halini.
    Abi siz kimi kime şikayet ediyorsunuz ki.

Baştakiler seni düşünmüyor ki, alacağı vergiye bakıyor.

Vergi geliri giderek artıyor, bu şartlarda nasıl olacak da 2.el serbest kalacak.

Valla benim araç Ağustos sonu teslim (Egea HB). 130 bine hazırladık kendimizi bakalım ne çıkacak.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    O hatayı bende yaptım. 2 ay arabasız kaldım. Umarım bulursun istediğin aracı.

• 
Sayfa: önceki 27602761276227632764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.