Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1897. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 64 Misafir (16 Mobil) - 51 Masaüstü19 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 gün önce konuştuğumda ankara bayileri 128 demişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Hangi bayi
    Renault Mais izmir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

"Citroen c3 eat6 110hp feel paket 117.000 tl. Shine paket için 128.000 tl fiyat verdiler. B segmenti otomatik araç düşünenler değerlendirebilir. Not : Teklif veren bayi Balıkesir Citroen" olarak burada paylaşıldı. Hatta telefonla arayanlara 117 lik genel pakete 118 denip 50000 TL 0.49 faizli kredi seçeneği de sunulmuş . Mobilde 1896ve 1898 sayfalar arasına bakarsanız orada yazıyor.
    Teşekkürler görmemişim.
  • freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    Bayideki araç joy pakat idi. Onu beğenmedim. İcon paketin içini görmediğim için ona yorum yapmam doğru olmaz. Araçta dışardan farlar dışında hiç bir şey değişmemiş gibi görünüyor.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Kimse Sedan arabaya yatırım yapmaz mı

Audi Bmw mercedes Volkswagen Sedan araba üretmiyor mum

• quote:

Kimse Sedan arabaya yatırım yapmaz mı

Audi Bmw mercedes Volkswagen Sedan araba üretmiyor mum
    Olayi anlamadin sanirim
    Yatirim ne demek yeniden bir model demek
    Sifirdan bir sedan araba uretmez kimse kolay kolay

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Dün İzmir de bayilerde vardı. Bugün İstanbul da bir bayide göremedim. Lansman 12 Şubat'ta. Mais bu Yeni Clio lansman işini yüzüne gözüne bulastirdi. Captur u da hiç edecekler bu kafayla. Joy ve icon paket gördüm bayide. Joy paket bildiğin legen plastiği. Renk uyumları da kötü olunca içi iyicene karanlık ve sıkıcı. Yeni Clio demege bin şahit ister. İcon için söz yok. Gayet başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autoshow -- 8 Şubat 2020; 10:15:25 >
  • esirin60 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yeni clio için oyakta henüz yıllık indirimler açıklanmamasına rağmen bu fiyatları vermişler sizce uygun mu?

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• SuCh S kullanıcısına yanıt
    fiyatlarda bir değişiklik olacagını düsünmüyorum. şahsen ki arac yok zaten en büyük derdimiz şu anda müşteri bulmak değil arac bulmak oldu :(
  • autoshow A kullanıcısına yanıt
    Bazı bayilere gelmiş bazılarına gelmemiş anlaşılan

Rast gele dağıtmışlar gibi

Canlı foto varsa görmek isterdim

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Artık normal kullanıcı bayiden araba zor alabiliyor, galericiler el atından alıp ilana koyar oldu. Değişik bir rant kapısı haline geldi, onlardan sıra gelmiyor vatandaşa!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    1.5 dizel
    130 beygir
    8 ileri tam otomatik arabanin tutmama ihtimalj %0.000001 dir

Eninde sonunda bitecek
    Seat toledo bitti
    Skoda rapid sadece cine kaydi
    Her markanin suvu var artik

Eskiden çocuklu aileler minibüs alırdı, şimdi suv alarak genişlik ihtiyacını gideriyor. Saydığınız modeller ya çöp ya da yenisi çıkan modeller. Yeti gitti kodiaq ile karoq geldi örneğin. Devir suv devri.

• Sıfır araç alanların önemli bir kısmı hemen sarı sitede ilana koyuyorlar sanırım. Çok hızlı sıfır araba ilanlarında artış var gibime geldi. Birinin buna dur demesi lazım sanırım.
  • SUV a talep var ve markalarda bu talebi değerlendiriyor, bu demek değilki sedan bitecek, bu çok iddiali bir yaklaşim. Dunyada pazar sadece avrupa ve turkiye değil. Hatta turkiye pazari tam bir hava gazi. İkiside satilir.

Yeti, tam manasiyla bir suv değil, tasarımı kötü, hafif ticariyi andıran bir araç.

Jeep Compass'ın fiyatı rakiplere göre pahalı ve bir önceki serisi ncap testlerinden 2 yıldız aldı :)

Renegade ise B suv kategorisinde suzuki vitara ve juke ile ilk sıralarda, yani tutulmayan bir araç değil.

1.5 dizel ve 1.2 puretech gibi motora seçeneklerine sahip, eat8 şanzımanlı, tasarımı ile sektörde devrim yaratan bir peugeot 2008 in tutulmayacağını düşünmek, bu işten anlamadığını gösterir. Param olsa da ben alsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisarock13 -- 8 Şubat 2020; 13:55:20 >
  • alejandrocielo A kullanıcısına yanıt
    Oyak indirimi derken herkes için mi geçerli yoksa askeriyedekiler için mi geçerli? Fiyatlar fena değil bence.

2008 üzerinden mi konuştum sadece? Suv dedim. Ya erdal sen her zaman 1000000/100 haklısın tamam 😄 sana laf anlatmaya çalışanda hata

• ussaki U kullanıcısına yanıt
    Sanırım askeriye ama dışardaki verilen fiyatlara göre avantajı var mı bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.