Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6587. sayfa)

5 sn
287.868
Cevap
4.617
Favori
46.838.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 65856586658765886589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o fiyatlara başka c suv almak imkansız aynı donanımda rakipleri 400den başlıyor motor şanzıman gayet iyi

• gnr G kullanıcısına yanıt
    5 li müteahhit cuntasının bekası için pek mümkün değil gibi ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 gün önce teyzeme İstanbul'da bir galeriden 2020 Grandland X 1.5D Otomatik Excellence paket + birkaç opsiyon 380.000 liraya aldık. Pakette standart neler var bilmiyorum ama cam tavan mevcut. Hiç bilmediğim bir araç. Ben belki tercih etmezdim ama bence içi eski meski sağlam araçsa 5 sene sonra bugün alınan başka bir model de eskimiş olur. Ama Grandland daha büyük daha kullanışlı kalır.

• Hachiroku_86 H kullanıcısına yanıt

arabanın TC ye geldiğinden haberim yok, siz fiyat almışsınız helal olsun, radikal bir araç yapmışlar

• Hachiroku_86 H kullanıcısına yanıt

%80 de satması imkansız,egea cross ve sanderoya rakip olarak çıkıyor.

• Shelby_ kullanıcısına yanıt

yerli üretim zaten hocam, bayilere dün teslim etmeye başlamışlar.

• Pazartesi den bu yana her gün üst üste günde ortalama 10 kuruş değer kaybetti Türk Lirası.

Merkez Bankası Başkanı İstifa Etmeli..

Bu ay zamlar Daha katmerli olur.

Şimdi spekülatör muamelesi yapanlar da olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede istifa mekanizması akape döneminde çalışmaz oldu. Halk da bu duruma tepki vermemeye başladı.

Başkan istifa etse ne olur, yerine getirelecek kişi de aynı şekilde devam edecek.

Bunlar daha iyi günler, durmak yok yola devam ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstifa mı? Kararları o mu alıyor ki, o istifa etsin.

• 2021 Mercedes GLB, AMG + 4 Matic. 800bin TL

2021 XC60 2.0 Inscription. 1milyon 40bin.

2020 Volvo V60 D4 780bin TL

• Ötv muafiyeti konusuna da yazdım, buraya da yazayım. Buraya bakan daha çok kişi var.

Mardin vw bayi troc ötv muafiyetli 1 araç kalmış, fiyatı 200bin TL dedi. ST Şehmus bey sağolsun telefonda bilgi verdi. Golf ve polo da var dedi. ilgilenmediğim için sormadım. Tiguan ve passat ötvli yok dedi. Ben bu araçlarla ilgileniyordum.

İlgililerin bilgisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umute01 -- 18 Haziran 2021; 17:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

İstifa mı? Kararları o mu alıyor ki, o istifa etsin.

Kendi insiyatifini kullanabilir neyse konu bu değil zaten.

TL aşırı değersiz ve değer kaybı her gün devam ediyor.

Araç alacak olan arkadaşlar acele etsin düşünerek zaman kaybedilecek zaman değil.

Önümüz Bayram üstelik

• 10 ar bin ₺ zam gelir şimdi bu hafta

•  

• Yeni Türkiye’de istifa diye bir şey yok. Görevden affını istersin yüce kişiden.

Ha gazeteden Naci Ağbal’a faizci diye laf söyleyip koltuğa oturunca faiz indirmeye maçası yemeyen adam affını bile isteyemez. Pişkin pişkin oturur koltukta.

Türk halkı layık olduğunu buluyor. Araba olarak Egea’ya layıkmışız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Pazartesi den bu yana her gün üst üste günde ortalama 10 kuruş değer kaybetti Türk Lirası.

Merkez Bankası Başkanı İstifa Etmeli..

Bu ay zamlar Daha katmerli olur.

Şimdi spekülatör muamelesi yapanlar da olur.

Euroda artis yok 10.36 eurusd pariteside 1.23’lerden 1.18’e geldi!

Araclarin cogu dolar ile gelmiyor.Euro 10.73’u gordugunde zamlar yapildi 37kurusluk bir dusus var euro’da yani normal sartlarda zam beklentisi degil indirim beklentiniz olmasi lazim;)

• EUS E kullanıcısına yanıt

Yahu yeter anladık hocam herkes politikacı kesildi. Fiyat paylaşımı hariç herşey yazılır çizilir oldu. Kurun kalıcı olduğu seviye önemli anlık görülen 10.73 lerden ithalat yapılmamıştır ki fiyatlama olsun 🤷🏻‍♂️ Sözüm meclisten dışarı; genel yorumdur…

• Fiyat dışında her şey var.. yeter.. insanlar iki üç fiyat görüp karar verip araba almak istiyor. Ama onuda göremiyoruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Marauder1905 kullanıcısına yanıt

GLB 4 çeker mi gelmeye başladı artık?

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Euroda artis yok 10.36 eurusd pariteside 1.23’lerden 1.18’e geldi!

Araclarin cogu dolar ile gelmiyor.Euro 10.73’u gordugunde zamlar yapildi 37kurusluk bir dusus var euro’da yani normal sartlarda zam beklentisi degil indirim beklentiniz olmasi lazim;)

Alıntıları Göster

İndirim beklentisi mi ?

Şaka yapıyor olmalısınız...

Teorik olarak haklısın ama yaşadığınız ülkenin Türkiye olduğunu unutarak düşünüp yorum yapıyorsun...

Ay başı görüşürüz ne oluyor ..

Not olarak Uzak Doğu menşeili markalar dolar ile iş yapıyor.

Avrupalı markalar Euro bazında.

Ayrıca firmalar anlık kura göre hareket etmezler kullandıkları farklı bir kur vardır. Ona göre hesap kitap ederler. Reel kur attıkça onların hesaplama yaptığı kur daha fazla artıyor.

Bu yedek parça da da böyle.

Vw grup Yedek parçaya 4 ayda %35 civarı Zam yaptı ama baksanız araçlara%35 zam yapmadı..

ÖTV dilimi atlayan araçlar bu hesaba karıştırmayın.

• 
Sayfa: önceki 65856586658765886589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.