Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6558. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 91 Misafir (13 Mobil) - 82 Masaüstü20 Mobil4 iOS6 Android
5 sn
287.052
Cevap
4.609
Favori
46.729.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 65566557655865596560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Benceyi son cümlede kullanmışsın, ilk cümleleri nesnel şekilde yazmışsın. İyi günler.

seni mi kırayım şimdi. kusura bakma içimden geldiği gibi yazmıştım o an.

volvoda güzel sıkıntı yok. kalbimiz güzel olsun arabaların markası önemli değil.

saygılar.

• gotick G kullanıcısına yanıt
    Bilgi için Teşekkür ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • frank94 F kullanıcısına yanıt
    Mtv yi kitlemek nedir yuh artık biz ikinci el satacak olsak borçlu arabayı sattırıyorlar mı bize! Bu noter vekaletnamesi ne oluyor bi kaç kişiden daha duydum. Geçenler de ben de araç aldım hem de farklı bir şehirden hiç gitmeden ama öyle bir vekaletname istemediler

• frank94 F kullanıcısına yanıt

Iyi yapmissin beter olsunlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio4 0.9 TCE aracım 130 ediyor.

Onu takasa verip model bile yükseltemiyorum fiyatlardan ve kredi oranlarından

• Polo 1.0 otomatik comf. için Haziran ayında bayilerden fiyat alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Clio4 0.9 TCE aracım 130 ediyor.

Onu takasa verip model bile yükseltemiyorum fiyatlardan ve kredi oranlarından

Doğru karar vermek araç alımında çok önemli.

Zaten bütçen dardı o yüzden clio 4 aldın. Üretimi biten aracı alıyorsan uzun soluklu düşüneceksin. 1 yıl içinde değişim istiyorsan durum bu. Senin aracın değerleniyorsa aynı şekilde piyasada yükseliyor. Demek ki ilk tercihin yanlışmış. İlk başta belki biraz daha vererek daha farklı bir araç alabilirdin. Şimdi aynı farkla hiçbirşey alamıyorsun. Neyse senin için tecrübe oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Doğru karar vermek araç alımında çok önemli.

Zaten bütçen dardı o yüzden clio 4 aldın. Üretimi biten aracı alıyorsan uzun soluklu düşüneceksin. 1 yıl içinde değişim istiyorsan durum bu. Senin aracın değerleniyorsa aynı şekilde piyasada yükseliyor. Demek ki ilk tercihin yanlışmış. İlk başta belki biraz daha vererek daha farklı bir araç alabilirdin. Şimdi aynı farkla hiçbirşey alamıyorsun. Neyse senin için tecrübe oldu

Alıntıları Göster

Maalesef ki haklısınız. Kredi çekip biraz daha fazla polo vs. alsaydım şuan gerçekten çok karlıydım. 147500'dü o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogretici

Polo 1.0 otomatik comf. için Haziran ayında bayilerden fiyat alan var mı?

Tam bir sene önce 147500 almıştım manuel beyaz :d

• dogretici D kullanıcısına yanıt
    Doğuş oto 226 kırmızı 230 füme dsg comf. opsiyonsuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • karidesteknesi K kullanıcısına yanıt
    Bence alıp geçin ihtiyacınız varsa, kefere sistem olmuş tek başınıza neyi değiştirecekseniz

• karidesteknesi K kullanıcısına yanıt
    Tuplusune 265 yazanlar var. Bence cok iyi. Arac ihtiyacim olsa tek tercihim olur o fiyatlara.

• Açıktan 35 bin tl aldığın arabada mtv+vekalet ücretini alıcıya kitlemek... Vay anasını daha neler duyacağız  

• Ya__Sinn kullanıcısına yanıt

Onlar yazmıyor Devlet baba yazıyor o rakamları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 12 Haziran 2021; 22:3:2 >
  • Sıfır araç alma niyetiyle yola çıkıp, bütçemize ve isteklerimize uygun araç bulamayınca bizde 2020 model 1000km sıfır ayarında cam tavanlı vw golf 1.5 tsi act dsg alarak arayışımıza nokta koyduk. Dizelden geçtiğim için yakıt tüketimine alışmak biraz zaman alacak gibi. Onun dışında araçtan genel olarak gayet memnun kaldım. Araba almak isteyen arkadaşlara allah kolaylık versin diyorum. Bu devirde sıfır da ikinci el de almak ayrı dert...

• quote:

Orijinalden alıntı: frank94

.

Civic aşkı nelere kadir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 188 e polo kaçırdık şimdi clio bile alamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: muten_roshi

Sıfır araç alma niyetiyle yola çıkıp, bütçemize ve isteklerimize uygun araç bulamayınca bizde 2020 model 1000km sıfır ayarında cam tavanlı vw golf 1.5 tsi act dsg alarak arayışımıza nokta koyduk. Dizelden geçtiğim için yakıt tüketimine alışmak biraz zaman alacak gibi. Onun dışında araçtan genel olarak gayet memnun kaldım. Araba almak isteyen arkadaşlara allah kolaylık versin diyorum. Bu devirde sıfır da ikinci el de almak ayrı dert...

Hayırlı olsun hocam kaça aldınız

• Carpetguys kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. 295bin e aldık. O paraya şunu alsaydın, üstüne az daha koyup bunu alsaydın diyecek arkadaşlar gelmeden cevap vereyim.  Öncelikle çıkabileceğimiz max bütçe buydu. Dizel, lpg ve atmosferik benzinli motor istemediğim için belli marka modellere bakmak zorunda kaldık. Golf te uzun süredir aklımda olan bir model olduğu için bunda karar kıldık.  

• Skoda Scala Premium 1.0 Dsg 250 civarı

Skoda kamiq Premiun 1.0 dsg 275 civarı.

Çok kararsınız. Kamiq daha hoşuma gidiyor ama 25k fark var. Scala'ya yönelmek daha mı mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root16 -- 12 Haziran 2021; 23:13:10 >
  • 
Sayfa: önceki 65566557655865596560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.