Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6367. sayfa)

5 sn
288.733
Cevap
4.621
Favori
46.985.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63656366636763686369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota servisi kendisi taktırmadığı sürece güven olmaz diye düşünüyorum onada 8 bin TL istediler.Başka bayileri ararsanız 260 a civic eco elegance bulunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

Toyota servisi kendisi taktırmadığı sürece güven olmaz diye düşünüyorum onada 8 bin TL istediler.Başka bayileri ararsanız 260 a civic eco elegance bulunur.

Servis taktırıyor hocam garanti bozulmadan.

Yarın ariyacagim bakalım da pek umudum yok.

7 bine taktırdı bir arkadaş çok ta memnun.

Ben zaten direk LPG takmayı düşünüyorum Corolla alırsam.

260a bulursam alıp geçerim. Yok bulamazsam Honda defterini kapatırım.

Zorla aksesuar al zorla gereksiz servis prosedürüne para öde.

Bu zorbalıklarından dolayı Honda dan soğudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 18 Mayıs 2021; 0:3:7 >
  • biri yazmıştı bugün honda aydın aksesuar dahil eco elegance 265k fiyat aldım diye. izmir bayilerinde 280 olduğunu düşünürsek en yakın il herhalde aydın’da 265 mantıklı. corolla dream’a göre aradaki 20-25 binlik fark donanımın olsun.

manisa’ya da bakmak lazım
    bir şekilde karar verilecek bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 18 Mayıs 2021; 0:6:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah sonumuzu hayır etsin. 🙏

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gnr G kullanıcısına yanıt

Hocam bana bir söylesene ya havaalanı ne işe yarar? Ülkede her şehirde dev gibi havaalanları olsa bunun vatandaşa ne gibi bir katkısı var? Dünyada büyük havaalanlarıyla, adliyelerle övünen başka bir ülke olduğunu sanmıyorum.

Alım gücü yerlerde olduktan sonra ne yapayım yolları havaalanlarını. Bu ülkede doğru dürüst işleyen tek şey sağlık sistemi. 200 bin liraya elle tutulur araba alamadığın ülkede hayatta kalıyoruz diye şükredeceğiz yani.

• 445 gibi bir başlangıç rakamı olur.

• 170turgut kullanıcısına yanıt
    Neden iptal ettiniz özel değilse?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Bu ülkede paran Varsa ticaret üretim yapmak saçmalık.

Sermayen varsa Altın al , maaşlı çalış ..

Benim bu tablodan anladığım bu.

Komşum sanayide otomobil üzerine bir iş yapıyor. Yani sanayici. Benden yaşça biraz büyük. Benim bildiğim 3 evi ve 5 aracı var ( iş için kullandıkları dahil). Arsa arazi olaylarını bilmiyorum kesin vardır. En son öğrendiğim 2 adet daha eve girmiş. Toplam değeri 5 milyon liraya yakın evlerin. Allah daha da versin, gözüm yok. Neden anlattım bunu:

Bizleri babamız okuttu sağolsun. Lise üniversite vs. Gel gelelim benim gelirim sanayici komşumun gelirinin 10 da 1 i bile değil. Bu dönemde para kazanmak istiyorsanız tahsile gerek yok maalesef. Ticaret vb işler daha kazançlı. Tabi vergi kaçırmanız da gerekli.

Yani işini bilen kazanıyor. Elbette herşey maddi kazanç mı bu da ayrı bir tartışma konusu.

• joeblacker J kullanıcısına yanıt
    Mart ta kaça almıştınız?

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Aydın fiyatı veren benim. İletişimde olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: UmutBG

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kivanc-tan-0-km-clio-1.3tce-touch-edc-f1-130hp-923264581/detay
    Sıfırı da alınıyor o paraya.

Bu renk güzelmiş hocam aynı rengin İcon donanımlısını bulursam değerlendireceğim. 190a çıkıyorken dediğiniz çok mantıklı.

Rionun tasarımını beğenmiyorum neredeyse tüm B sınıfı araçlar kasa değiştirdi Rionun yüzü bir önceki nesilde kaldı gibi hissediyorum.

• Merhabalar. Yardımlarınızı rica ediyorum.
    4 5 sayfa okudum ama egea ile ilgili bir şey göremedim. Fiat bayilerinde durum nedir. Liste üzerinden ciddi indirim yapıyorlar mi bilgi verir misiniz ? Yarin araç alacağız. Sari sitede liste fiyatından da daha yüksek yazılmış.. Selamlar sevgiler..

• hyundai i20 fiyatı alan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: victor66

.

Bora Eco Elegance 260 verdi bugün (dün).

• quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

Merhabalar. Yardımlarınızı rica ediyorum.
    4 5 sayfa okudum ama egea ile ilgili bir şey göremedim. Fiat bayilerinde durum nedir. Liste üzerinden ciddi indirim yapıyorlar mi bilgi verir misiniz ? Yarin araç alacağız. Sari sitede liste fiyatından da daha yüksek yazılmış.. Selamlar sevgiler..

Liste fiyatı üzerinden bırakın indirimi liste fiyatına araç bulursanız şanslısınız. Bütün bayileri arayın. Hazırda araç varsa rengine vs bakmadan direkt alın. Biz hata ettik farklı renk diye almadık 10 bin zam yedik. Sipariş edip fabrikadan çıkmasını beklerseniz bir, birbuçuk ay bekler ve zamlı alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

Toyota servisi kendisi taktırmadığı sürece güven olmaz diye düşünüyorum onada 8 bin TL istediler.Başka bayileri ararsanız 260 a civic eco elegance bulunur.

50.000 bakımına 3300TL istediler,3500TL istediler diye Honda forumlarında bolca var.hatta Myworldlife vardı sitedeysi sanırım, Yegenin 100.000KM Agır Bakım Triger Seti,V Kayısı,Gergi Rulmanı,Filtreler,Motor Yagı vs 3200TL odedi 10 gun once Megane 4 1.5 DCI EDC , ben rutin 50.000 bakımına 3000-3500TL odeyeceksem LPG nin ne karı var?Zaten yapacagım kar 500TL ama servise ekstra verecegim para 2000TL , 1000-1300TL lik bakıma 3500TL odeyecegim ne anladım ben bu isten?LPG si de kalsın.

• Normalde araç garantileri 2 yıl. 6 yıl garantide tırmalarım derseniz honda servise gidersiniz 6 yıl öperler. Döşeme vs. Zaten kısa süre içinde varsa yaparlar. Süre uzarsa kullanım kaynaklı vs derler. Motor mekanik 6 yıl garanti. 2 yılda düzgünse araç artı 4 yılda pek birşey olacağını sanmam. O kadar para da bakıma vermem. Normal diğer servisler gibi ücret alsa yaptırılır ama bu fahiş fiyatla 2 yıldan sonra ben honda servisten uzarım. Lpg'den kar ettiğimi servise vermem alt tarafı yağ filtre değiştirecek. Atla deve değil.

• Alım gücü çok düşmez mi o fiyatlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 18 Mayıs 2021; 3:8:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gotick

Hocam hangi bayiden aldınız?

Avek

• hrn001 H kullanıcısına yanıt

Faturadan dolayı hocam.

• 
Sayfa: önceki 63656366636763686369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.