Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6339. sayfa)

5 sn
287.496
Cevap
4.613
Favori
46.804.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1047 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63376338633963406341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kusura bakmayın. Mesajı bi daha okudum. Sabah nasıl bir kafa ile okuduysam bambaşka şeyler anlamışım. Yazı uzun olduğu için de olabilir. Haklısınız gerçekten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu arada bayram öncesi favorilere eklediğim 230 bin TL ve altı olan dream 1.6 corolla araçların hepsi satılmış görünüyor. Herkes bu forumu mu okuyor acaba. Çubku burda yazıldı son kalan fırsat araçları vs diye sonra bayramda kaparolar gitmiş sanıyorum. Şimdi kalanların fiyatı yüksek. 235 240 civarı ama 255 e civic varken dream corolla almak salaklık olur. Zaten LPG eklersen üstüne fiyat yaklaşıyor. Donanım olarak da civic çok daha önde LPG garantisi vs o işlere girmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 14 Mayıs 2021; 12:4:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Sana felaket tellalı diyen vatandaşa tokadı çakalım;

Flama formasyonu oluşuyor yaklasik 56 gündür.
    Eğer üçgeni yukarı kırarsa, kırdığı noktadan itibaren flama direğinin boyu kadar yukari gitme ihtimali mevcuttur. (Yatırım tavsiyesi değildir.)

Diregin boyu 1.20tl yüksekliginde.(Ağbal'ın kovuluşuyla gelen yükseliş) Yukarı kırdığı nokta ise 8.50tl lere tekabül etse 8.50+1.20=9.70tl yapar.

Kisaca ortalik vietnam. Bakalim nasıl döndürecekler bu kuru buradan...

Alıntıları Göster
    Bizimkiler bu sabah londra piyasasindan yaptiklari hamleyle tam yerinden, flamanin üst cizgisinden döndürdüler kuru şimdilik. simdilik yukari kirdirtmadilar;

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

Bakalim gelicek hafta neler olacak. Dananin kuyrugu kopar haftaya...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

İnşallah düşer de zam gelmez yeter artık bıktık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaptan slmlar sana bir sorum olacak. Paramizin degerini en iyi koruyan arac ve modeller neler? Su an kullanmakta oldugum 2021 fr 1.0 tsi dsg seat arona var. Daha arac 3 aylik 3500 kmde. Bu aractan daha iyi degerini koruyabilecek arac onerilerin neler? 200 bin ile 325 bin arasindaki araclar tercihimdir.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Elinizde kaç adet vag grubu araç var satın da bu forumda kurtulsun baştan aşağı psa grubunu kötülemek başka işiniz yok sanırım.
    Benim bir önceki Arabam Golftü sıfır aldım ne yakıtından memnun kaldım ne de dsg den daha 1500 km de dsg de aşırı ısınma problemi nedeniyle servise gitti aracım ve 2000 km görmeden sattım şimdi ki aracım Yeni 208 4.ayında araç ve 2000 km yol yaptım 1200 km şehirler arasıdır geri kalanı şehiriçi total ort 4.9 litre yaktı el insaf ya kirletmeyin şu forumu daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Bu arada bayram öncesi favorilere eklediğim 230 bin TL ve altı olan dream 1.6 corolla araçların hepsi satılmış görünüyor. Herkes bu forumu mu okuyor acaba. Çubku burda yazıldı son kalan fırsat araçları vs diye sonra bayramda kaparolar gitmiş sanıyorum. Şimdi kalanların fiyatı yüksek. 235 240 civarı ama 255 e civic varken dream corolla almak salaklık olur. Zaten LPG eklersen üstüne fiyat yaklaşıyor. Donanım olarak da civic çok daha önde LPG garantisi vs o işlere girmiyorum bile.

Civic icinde son firsat hocam yakinda 250 ye bulmak zor olacak. Su an piyasada ucuz kalmis dream ve civiic almak en mantiklisi. Ve son firsatlari.

• Dizel dönemi bitmiştir beyler.

Bu captain focus,passat 1.6 polo dizel al sattığından burda güzelleme yapıyor..

Dizel kırsal bir yakıttır.

Aklı olanın almaması gereken bir yakıt türüdür.

Captan allah aşkına dizel diyip durma kimse yemez prim yapıyor olsa paylaşılan verilerde benzin %115 değer kazanırken dizel neden %80 değer kazanmış... 2. Elde kayıp dahada büyük alıp satarken zarar dahada fazla olucaktır gün geçtikçe..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Bu mesaj silindi.
    Erdal denen arkadasim. Yılın ilk çeyreğinde Sn. Ağbal kuru 6.90 lara çektiginde nasil ecel terleri döktün ama demi hahaha

O dönem Doğuş 0km fiyatlarda indirime gittikçe etinden et kopardılar dimi elinde yuksek fiyattan aldigin mallarla yakalaninca.

Seni gidi simsar senii. Simdi kurlar yeniden artmaya baslayinca kanın bitlendi tabii yeniden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 14 Mayıs 2021; 14:25:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Bizimkiler bu sabah londra piyasasindan yaptiklari hamleyle tam yerinden, flamanin üst cizgisinden döndürdüler kuru şimdilik. simdilik yukari kirdirtmadilar;

Bakalim gelicek hafta neler olacak. Dananin kuyrugu kopar haftaya...

Alıntıları Göster

42’nin altinda kalamadi,kapanisa bakicaz.

Ama bu sene icinde ana hedef diyorum:)

• Yakın zamanda bayilerden manuel 2008 fiyati alan oldu mu ve stok durumuyla ilgili bilgisi olan var mi?

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Dizel döneminin bittiği ile ilgili belge veya kanıt var mı?

Havadan sudan emip konuşma.

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    Tamam dizele binen kardeşim oldu ozaman bol güneşler sana.
  • ÖTV indirimli öneriniz var mı b suv da olabilir ama tekerlekli sandalye var bagaj önemli sanırım bu ay passat veriliyor tabi araç varsa aklımdaki diğer seçenek ise Octavia. Bu araçların hangi paketleri ve motor seçenekleri veriliyor bilgisi olan var mı
  • DSG cidden psikoloji bozmuş forumda. Adam almıyor ama lanet felan okuyor. Yahu alma kardeşim git ne alırsan al. Bu sinirin niye ? Ne seni bu kadar delirten peki ?

• Hocam peki kullandigim arona icin bir yorumunu alayim. B suv otomatik bir arac. Dunya suv otomatige donuyor. Ama turkiyede ne olur? Bu gonderdigin listedeki araclarin hepsi otomatik mi olmali? Seni yordum hakkini helal et.

• Clio, egea,i20 neden alınmaz ?

• Kıngsmannnnn K kullanıcısına yanıt

Kalitesiz ..

Benim için yerli üretim toyota ve Honda ...

Onlar bile kaliteli diyemem de seçenek az

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt

Estağfirullah ben forumda her türlü soruyu objektif olarak cevaplamaya çalışıyorum, takdiri tüketiciye bırakıyorum.

Eğer sırf prim yapsın diyorsanız kesinlikle hem dizel hem otomatik olmalı.

Arona’da TDI DSG kombinasyonu olsa iyi olurdu. Arona B SUV içinde ön plana çıkamadı maalesef. PSA sevmem ama objektif olursak 2008 daha fazla talep gördü.

Ben benzinli sevmiyorum açıkçası çünkü 2. elde yavaş gidiyor ve şu anda VAG grubunda tek seçenek benzinli. Sıfır alacaksanız benzinliden başka alternatif yok.

ben olsam TDI DSG alırım. Hem az yakar hem de “nadir olan değerlidir.” 2. Elde de hızlı satıldığını bizzat tecrübe ettim.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

Sanki doları ben 9 TL yapmışım gibi konuşuyorsun.

• 
Sayfa: önceki 63376338633963406341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.