Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6338. sayfa)

5 sn
287.853
Cevap
4.616
Favori
46.837.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 63366337633863396340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok satış temsilcileri bunların ayağına kapanıp %50 indirim yapacak, diyecek ki “Golf alan bulamıyoruz abi gel sana saralım bi tane çocuğuma ekmek götüremiyorum.” diyecek, satın alana madalya takıp elini öpecekler  

Bekleyin.

Düşecek.

Almayın.

Aldırmayın.

Onlar size “alın” diye yalvarsın.

Ben almayınca ucuzlayacak.

Clio 270.000 TL etmez.

Polo’ya 310.000 TL verilmez.

Golf 450.000 TL parasının arabası değil.

Bu gibi söylemlerle gelenlere sıkı cevaplarla gerçeği anlatmalıyız.

Anlamıyorlar ise bi daha anlatırız

Anlayana kadar anlatırız . . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    Arteon amiral gemi değil ara model. Ayrıca cam tavandan içeri şelale gibi su alan sıfır km 3008den iyidir...
  • Sıfır Clio 1.0 Touch fiyatları ne alemde ?

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Kanlı canlı gerçekler varken bagaj hacmini bile yanlış ölçen adac'a niye güvensin millet?

Hem adac alman firması olduğu için kendi ülkesindeki üreticileri öne çıkarmadığını nereden bilelim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • beroo12 B kullanıcısına yanıt
    Alman kalitesinin bir eseri olan içeriye su sızdırma (sızdırma demeyelim adeta Livik şelalesi) olayından iyidir.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Piyasa kapalı iken olan değerler açıldığında aynısı olmuyor. Hep böyle yükseldi sonra açılınca yine eski fiyatı ile başladı.

• gotick G kullanıcısına yanıt
    C3 aircross tek çocuklu aileye fazlası ile yeter. Sedan diyenlere bakma eğer çocuk yanında başka bir kişi yoksa uzun yolda dahi bir sorun çıkmaz. Bebek arabası vs rahat sığar. Bir de o ağır arabayı sedan dan indir bindir adamın beli kırılıyor. Bizzat yaşadım corolla aracım varken. Sedan yetmeyenler dağdan damaca su indiriyor olabilirler. Bir de bayan kullanması açısından rahat olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 14 Mayıs 2021; 8:45:14 >
  • Acaba kaç kisi 230 dan alıp 280 e satmış boş işler

Milleti 280 sınırından araba alacak kadar saf mi sanıyorlar acaba ?

Öyle olsa leonlar sitesinde kapisilirdi. Hepsi duruyor .

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Zamanında yapılan hatanın sıkıntısını cekmissiniz ve çekiyorsunuz. Sonra da hala insanlara sportage öneriyorsunuz. Çok ilginç. Manuel i herkes bir şekilde sürer. Onemli olan sürmek değil ki. Araba konfor işi. Suv alıyor insanlar manuel. Ha babam aldı ama 70 yaşında 50 yıldır manuel sürdüğü için. Şimdi o bile otomatiğe ozeniyor.

• Merhaba 2015 model toyota yaris hibrit kullanmaktayım. Aracı sıfır almıştım. Bagaj hariç çok memnunum. Tek çocuklu aileyiz ama ayda 1 sefer sehirdışı adapazarına yolculuk yapıyoruz. 6 senede 68.000 km yol yapmışız. İşim evime yakın olduğu için haftasonları hariç çok kullanmıyoruz ama bahar ve yaz aylarında haliyle hafta içi de kullanılıyor. Bu yaz veya yaz sonu gibi toyota yaris cross hibrit gelecek diye duyum aldım ama net bilgim yok. Mtv avantajı ve bagajdan dolayı b suv olsa da bu araca ilgim var ama fiyatlar tahmini ne olur acaba? Bilen duyan var mıdır? Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antidepresann -- 14 Mayıs 2021; 9:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Zamanında yapılan hatanın sıkıntısını cekmissiniz ve çekiyorsunuz. Sonra da hala insanlara sportage öneriyorsunuz. Çok ilginç. Manuel i herkes bir şekilde sürer. Onemli olan sürmek değil ki. Araba konfor işi. Suv alıyor insanlar manuel. Ha babam aldı ama 70 yaşında 50 yıldır manuel sürdüğü için. Şimdi o bile otomatiğe ozeniyor.

Siz yazdığımı anlamamışsınız bile. Benim derdim manuel veya otomatik değil. Araç fiyatları. Manueli dilimin altında bırakıp otomatik almak için insanları 50-70 bin daha fazla koymak zorunda bırakmaları. Üstelik bahsettiğim fiyat aralığında satılan araçların çok daha küçük ve donanım olarak çok düşük seviyede olduğunu kastettim. Buyrun bakın. 2008, juke, puma, captur, kona, kamiq vs. hepsine bakabilirsiniz. Sırf otomatik olacak diye insanların mecbur bırakıldıkları durumdan dolayı eğer manuel sıkıntı değilse o fiyat aralığında daha geniş ve içerik olarak daha iyi olan Sportage’ı önermemin ne gibi bir sakıncası var? 230 bine çocuklu aileye otm diye boş polo, clio mu tavsiye etmeliydim? Şu an alınabilecek tek araç C3A ve onu da çoğu kişi makyaj geçireceği ve marka kaygısından tercih etmiyor ki saçma bir düşünce bu. Pazartesi günü kuzenim için C3A siparişi vermeye gideceğiz.

Geçmişte hata yapmışsınız demişsiniz, onu da anlamadım çünkü önceki aracım qashqai’de şanzımanı eline almış bir kişi olarak bilerek manuel tercih ettim ki o zaman aracımı 94 bine alırken otm fiyatı 102 bindi. Garantisi daha yeni bitti. Sıkıntı olsaydı 4 yıl niye bekleyim, isteseydim değiştirirdim zaten. Eşimin de kullandığı corsa’sı vardı ev için satmak zorunda kaldık o yüzden 3008’i kullanmaya mecbur kaldı.

Ben burada kimseyi ikna etme peşinde değilim. Kim ne alırsa alsın. Zaten tavsiyede de bulunmadım. Yazımın tek amacı manuel sportage alan arkadaşın benim düşünceme göre doğru bir şey yaptığını söylemekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 14 Mayıs 2021; 11:6:37 >

Yok passatın 600 bine çıkmasını bekliyorum 7 yıllık stoğu satacağım.. biraz gecikme yaşandı martta çıkacaktı :)
  • sevozgur kullanıcısına yanıt

Hocam cevabın için teşekkür ederim. Onu da inceliyorum sayende.

• antidepresann A kullanıcısına yanıt

Bilgi degil ama tahmin diyelim, mevcut yaris fiyatlarinin uzerine yaklasik %10 ekleyin. Yurtdisi corolla cros icin bu oranda fark vardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

Bu mesaj silindi.

Corolla dream şuan en büyük fırsat aracı 235 ten veriyorlar .

Sınırlı stok var diyor ne kadar doğru bilmiyorum.

Civic Eco elegance 250 civarı fiyat alanlar oldu bayram sonrası artık bu fiyata vermezkery diye düşünüyorum.

Zaten Haziran'da zam yapar yine hepsi.

200 bin sınırında bir kaç araç var i20 egea clio falan zaten alınmaz araçlar ..

Yakında 300 bin altı araç kalmayacak.

İthal araç almak imkansız hale gelecek.

Birincisi ben araba alamadığım için serzenişte bulundum.ikicisi senin gibi alsatcilara ucu dokunduğu için lafın ilk tepki senden geliyor.Allaha şükür arabamda var paramda insanların cebindeki üç kuruşu alıp çarpmak için atmadiginiz takla kalmıyor.Allah büyüktur.yalanla hırsızlıkla sonunda hepiniz çökecek siniz

• DHF_Viper kullanıcısına yanıt

Yapılan kinaye yi anlayamiyorsaniz oda sizin kapasizliginizdendir.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt

aynen öyle hocam 280'den leon falan satılmıyor alayı ilanda favorilerimde bekliyor sürekli fiyatları artıp azaltıyolar anca.

• Corolla dream çok iyi fiyatı evlilik işim olmasaydı fiestayı verip birazda peşinat ekleyip krediyle alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Bu mesaj silindi.

3 mesaj yukarıda her yerine poşet koyulmuş,su alan tiguan var halen vag övücem diye yırtınıyorsunuz.

psa kullanıcılarının psa övmek gibi bir niyeti yok öyle boş işlere girişmiyorlar,burada alsatcılar marka fanatikliği yapıyor.

ibiza fırsat dediniz araba 20.000 TL daha ucuza düştü,passat 600.000 olucak dediniz halen yerinde sayıyor. Fiyat teklifiniz veya araba hakkında bilginiz varsa yazın lütfen konuyu daha fazla kirletmeyin.

• 
Sayfa: önceki 63366337633863396340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.