Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

126.568
Cevap
1.931
Favori
16.918.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7444
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 23
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1932
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1867 mesaj) CaptainSkyWalker (1691 mesaj) icemy (1061 mesaj) hirikus (902 mesaj) ysf87 (877 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58940 mesaj) Mobil (61852 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6256 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (1042 mesaj)
  • @
479 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    3767 Mesaj

Life tiguan 408 son fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yivlik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hellborn7

Teşekkür ederim bakıyorum hemen.

Diğer şahıs sanırım Citroen sahibi olduğu için sizi yanlış yönlendiriyor. C3 Aircross arka kisimda tavan yüksekliği dışında her konuda daha küçük bir araç Nissan Qashqai'den. Gidin ikisine de bakın zaten kesinlikle farkedeceksiniz. Bagaj uzunluğunda da daha küçük. Kağıt üzerindeki litre farkı ise tavan yüksekliğinden ötürü.

SUV arayışlarımda C3 Aircross'u defalarca detaylı incelemiş, kullanmış hatta ölçülerini bizzat deneyimlemis birisi olarak söylüyorum. Hangisini aldığınız önemli değil ama yanlış bilgilerle beklentiniz değişmesin dediğim gibi C3 Aircross baş mesafesi dışında geri kalan her şekilde daha küçük B sınıfı bir araç.

Daha iyi veya daha kötü, mantıklı veya mantıksız demiyorum sadece daha büyük değil diyorum. Benim de mantıklı bulduğum bir araç bu arada C3Aircross makyaj sonrası hâlâ alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disco Volante -- 11 Mayıs 2021; 15:28:55 >

• Yüzbaşı
    318 Mesaj

çok teşekkür ederim hocam bilgieriniz için.başka önereceğiniz bir marka var mı peki?

|
    |
    serdarkalkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    228 Mesaj
    Mesaj geldi az once : Opel Cetas'tan bayram kampanyasi... Sinirli sayida Yeni Corsa Ultimate araclarda OTV avantaji ve Opel Grandland X modellerinde '% 0' kredi faiz avantajini kacirmayin. Telefon: 0212 863 54 54 vehttps://bit.ly/2RMFaIQ Sms almak istemiyorsaniz CETASOTO RET yazip 7889'a gonderiniz. Mersis: 242052133800 B331

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hellborn7

çok teşekkür ederim hocam bilgieriniz için.başka önereceğiniz bir marka var mı peki?

230 240 bandındaki araçlar bunlar... 2008 boş ve manuel olarak bu fiyatlarda var mı bir sormak lazım... Ama eşiniz için otomatik daha mantıklı olacaktır... Troc zaten uçtu fiyat olarak..

• Yüzbaşı
    875 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Disco Volante

Diğer şahıs sanırım Citroen sahibi olduğu için sizi yanlış yönlendiriyor. C3 Aircross arka kisimda tavan yüksekliği dışında her konuda daha küçük bir araç Nissan Qashqai'den. Gidin ikisine de bakın zaten kesinlikle farkedeceksiniz. Bagaj uzunluğunda da daha küçük. Kağıt üzerindeki litre farkı ise tavan yüksekliğinden ötürü.

SUV arayışlarımda C3 Aircross'u defalarca detaylı incelemiş, kullanmış hatta ölçülerini bizzat deneyimlemis birisi olarak söylüyorum. Hangisini aldığınız önemli değil ama yanlış bilgilerle beklentiniz değişmesin dediğim gibi C3 Aircross baş mesafesi dışında geri kalan her şekilde daha küçük B sınıfı bir araç.

Daha iyi veya daha kötü, mantıklı veya mantıksız demiyorum sadece daha büyük değil diyorum. Benim de mantıklı bulduğum bir araç bu arada C3Aircross makyaj sonrası hâlâ alabilirim

Alıntıları Göster

Aynen katılıyorum... 😉

|
    |

• Yüzbaşı
    318 Mesaj

bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

|
    |
    Disco Volante kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj

boş ve manuel olmaz hocam.teşekkür ederim bilgilendirme için.

|
    |
    serdarkalkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.