Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6323. sayfa)

5 sn
288.687
Cevap
4.621
Favori
46.979.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63216322632363246325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Psa grubunun 1.2 motorları, yağlı triger kayışı sistemine sahip. Uzak durun naçizane tavsiyem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xavihernandez6 kullanıcısına yanıt

Kaça aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Ödemesini Mart ayında yapmış idim 233 bine denk geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xavihernandez6 -- 12 Mayıs 2021; 13:51:5 >
  • 3 serisi için teklif alan oldu mu ? tşk

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    Dezavantajı nedir hocam bilgi sahibi değilim ama öve öve bitiremiyotlar ödüllü motor çok iyi diye

• xavihernandez6 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmajere

Bak arkadaşım bu tip yerlerde bilgi alışverişi fikir paylaşımı yapılıyor sen forumcusun çok aktifsin daha iyi bilmelisin niye zoruna gitti bukadar hayret ettim bak herkes nekadar güzel yazmış o öyle olur bu böyle olur diye ama senin gibi zoruna gidenlerde çıkar şaşırmadım forumlarda hep olur

Alıntıları Göster
    Yav arkadaşım neden zoruma gitsin. Sadece bu şekilde tercih söylememizin sana faydası olmaz diyorum. Senin ihtiyacın passat sa ben 2008 dediğimde onu mu alacaksın?

Hepsi aynı para olabilir ama kullanım, yakıt, motor, bakım, ikinci el bunların hepsi farklı. Artı olarak hepsinden önemlisi passat ta olur 2008 de olur diyorsan tercih yaptıktan sonra büyük ihtimal pişman olursun. Tercihte yelpaze bu kadar geniş olmamalı.

Senin zararına birşey söylemiyorum. Ama sen inatla o şekilde yorumluyorsun. Neyse hayırlı olsun diyelim şimdiden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün dolar euro artmazsa zam beklemiyorum demiştim

Bu gün görüyoum ki bu dolar bu euro buralarda durmayıp daha da yukarı gidecek gibi ..

dolar 9 , euro 11 olacak herhalde .. yine zam demek

Vaziyet kötü

• Birisi hangisini tercih edeyim sorusu sorduğu an BAŞLIYOR PSA ve VAG grubu tartışması. Bu muhabbet sıktı artık. Bırakın kim neyi nasıl hangi fiyattan alıyorsa alsın.

• Kanwulff K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ROONEY324

Siz de uzunca bir süre arac alamamıştınız.

Forumda hatta bu konuyla ilgili arkadaşlarla polemikleriniz de olmuştu. Siz ne yaptınız aldınız mı ?

surekli bayiye gidip durdugum icin..milleti aylarca beklettikleri icin..bunu dedigim halde.bana araba almaya niyetin yok dediklerinden dolayi

bende aynisini yapiyorum..nasilmis anlasinlar

aradilar hemen aldim tabi..olan bitenleride buraya yazmaya gerek duymadim.4 aydir kullaniyoruz..heves gidiyor tabi..ben arastirmaciyim..100 lerce foto ve test calismalari yaptim..cok detayciyim.ama buralara yazmadim

o kadar laf yedikten sonra degmezmis

• gorkemert kullanıcısına yanıt

Arife günü uzatmayacağım hayırlı günler

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Yav arkadaşım neden zoruma gitsin. Sadece bu şekilde tercih söylememizin sana faydası olmaz diyorum. Senin ihtiyacın passat sa ben 2008 dediğimde onu mu alacaksın?

Hepsi aynı para olabilir ama kullanım, yakıt, motor, bakım, ikinci el bunların hepsi farklı. Artı olarak hepsinden önemlisi passat ta olur 2008 de olur diyorsan tercih yaptıktan sonra büyük ihtimal pişman olursun. Tercihte yelpaze bu kadar geniş olmamalı.

Senin zararına birşey söylemiyorum. Ama sen inatla o şekilde yorumluyorsun. Neyse hayırlı olsun diyelim şimdiden.

Alıntıları Göster

Neyse olsun yazışmalarda duygu aktarımı okadar net olmuyor yanlış anlaşılabilir benim yelpaze biraz geniş 2. Elde değer kaybetmesin en büyük etken bu birazda donanım sonuç olarak 2008 e karar verdim teşekkürler kırdıysam af ola

• Arkadaşlar az önce ABD enflasyon rakamları geldi. 13 yılın zirvesinde. Bu bol para düşük faiz döneminin sonu demek ki bu kadar bol paranın içinde bu hale düşen bir ülke bu fiyatlamada inanılmaz sarsilacaktır

Sözün özü elinizi çabuk tutun eğer araç niyetiniz varsa...

• emre1234emre E kullanıcısına yanıt
    Ben de bu motoru aralıktan beri kullanıyorum. Benimki 6 ileri otomatik. 4000km ortalamam 7.4 lt. Ama şehir dışına hiç çıkmayan arkadaşların 8 8.5 lt. Bence yoğun trafiği olan bir yerde 7 lt şehir içi hayal olur. Şehir dışında 110 ile gidersen 5.4 yakıyor. Ama şehir içi 7 8 9 10 11 değişiyor. Kısaca şehir içinde 9 yaktı diyelim, çevre yoluna çıkınca hemen 5 6 arasına düşüyor. Ortalama da 7.5 civarı takılıyor. Ben performans ve yakıt olarak çok memnunum. Tabi ki dizel deki gibi dip gaz yapıp keyif yapmak istersen bir arkadaşın dediği gibi yakıt uçuyor. Yani sakin sürmen lazım ki ekonomik olsun. Ben bir süre kastım artık basıyorum çevre yolunda 130 gidiyorum mesela. Bakıyorum 6 kusur yakmış çok mühim değil. Ha 5.5 ha 6.5. Benim araç c3 aircross. Bizde dizel orta paket ile benzin dolu paket aynı fiyat. Ama aradaki donanım farkı senin kine göre çok çok daha az. Yani 2008 için kesinlikle dolu paketi öneririm. Bizde mesela anahtarsiz giriş, cam tavan, bagaj rafı, koyu arka cam, on park sensörü farkı var sadece. Sende baya baya fark var. O yüzden 1.2 benzin alman daha mantıklı duruyor.

• Dolar 8,43 bekleyin bekleyin düşecek.
  • Dolar 8,43 bekleyin bekleyin düşecek.
  • Suv düşünen varsa bir aydır kullandığım Qashqai' yi gözü kapalı onerebilirim.

Yeni kasa geleceği için fiyat olarak son bir yılda geri kaldı. 1.33 motor ve otomatik sansizmani çok uyumlu güçlü ve konforlu.

Tüketimim karma 6.9 civarı ama dedim ya motor çok güçlü ve sessiz.

Benim araç platinium donanım eğer alabilirsiniz nappa deri, 19" lastik, 360 derece kamera, navigasyon, adaptif LED Matrix far sistemi, ısıtmalı koltuklar, elekrik destekli sürücü koltuğu vs... güzel oyuncaklari mevcut

• 1.33 motorlu 160 beygir DCT şanzıman Qashqai de kullanılan motor ve şanzımanın aynısı mercedes te kullanılıyormuş... doğru olma ihtimali var tabi ama konuyu bilen birisi yazarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: miratila

Arkadaşlar az önce ABD enflasyon rakamları geldi. 13 yılın zirvesinde. Bu bol para düşük faiz döneminin sonu demek ki bu kadar bol paranın içinde bu hale düşen bir ülke bu fiyatlamada inanılmaz sarsilacaktır

Sözün özü elinizi çabuk tutun eğer araç niyetiniz varsa...

Yeni zamlara hazır olun dolar 9 da olur 10 da ..

Zaten düşer diye bekleyen kalmamıştır herhalde

• 
Sayfa: önceki 63216322632363246325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.