Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6286. sayfa)

5 sn
287.505
Cevap
4.613
Favori
46.805.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 62846285628662876288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • corolla dream icin sitede yazan fiyattan 231.300tl den ayirttim. ne zaman gelir allah bilir. eger otv degismezse veya alt sinir yukseltilmezse otomatik c segment icin alinabilecek en uygun fiyat. diger markalarin otomatikleri 50bin yukari cikiyor hemen. c4 yeni kasa cikardi cok guzel ama 219manuelken otomatik diyince 300lere vuruyor. otv araliklar oynanirsa rekabet kizisabilir ama corolla corolladir. 1.5 motoru kucumsemeyin cok teknolojik bir motor. corollanin tek dezavantaji ses yalitimidir onun haricinde 200bin km de yapsaniz hic sorun yasayacaginizi zannetmiyorum

• xavihernandez6 kullanıcısına yanıt
    308'in fiyatı 280 binden başlıyor? İkinci el demeyin, sıfırda kararlıyım alıp en az 10 sene satmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan028

Dostum 230 bin e sportage varken neden hyundai i20 düşünüyorsun? Hatta 230 bin e sportage varken o paraya herhangi bir markadan alt segment birşey düşünmenin mantığını çözemedim.

Hocam adam hb otomatik dolu araba alma niyetini paylaşmış. Belli ki şehiriçi kullanımı park etmesi kolay otomatik ve full bir araç arıyor. Sırf fırsat aracı olarak görülüyor diye neden manuel kocaman araba alsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxpower

Az önce ata citroenden aradılar c4 için kapora vermiştik, nette yazan fiyatlardan farklı bir indirimleri yokmuş. Acele haber verin sırada çok bekleyen var dedi 😊

Kaporayı geri alma sırası 😂

%50 otomatik vermediği sürece yüzüne bakılmaz bu modelin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Hyundai, kia, toyota, mazda hep sorunsuzluk listesinin zirvesindedir. Siralamada kimi zaman hyundai-kia birinci olur, kimi zaman toyota, kimi zaman mazda vs. Yani, toyota.nin sorunsuzluk anlaminda hyundai.ye bir ustunlugu yok

Yikanirken konsol derisi cizilmesi, son kasa corollanin kronik bir sorunudur. Alinganliga gerek yok, corolla gruplarini acin gorursunuz. Aracin sorunsuzluguna etki edecek bir kalem de degildir. Yalniz, son kasa corollalarin kronik direksiyon kolonu arizasi vardir ki bu onemlidir. Buna dikkat edilmesi gerekir. Cam krikosu, fren balatasi gibi onemsiz birkac sorunu daha vardir

Aktif guvenlik teknolojilerini onemsiz gostermeye calismaniz anlamsiz olmus. Flame xpack ustu bir corolla alirsaniz, bunlara siz de kavusursunuz cok buyutmeyin. Bir iki sene icinde en baz corollada da standart olacaklar

Alıntıları Göster

Hyundai, kia, toyota, mazda hep sorunsuzluk listesinin zirvesindedir.

Sonrasını okumadım...

Toyota Mazda neyse de Kia ile Hyundai mi sorunsuz ?

Her şu hiçbir teknolojisi olmayan eski sistem ile üretilen gaz ve frenden ibaret olan eski nesil taksicilerin kullandığı araçlardan bahsediyor olmalısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

i20 elite plus donanımda 2 tane 10" ekran, sunroof, kol dayama vb bir çok ekstra var swifte göre.

Kol dayama öyle yada böyle bulunuyor da sunroof ile 2. büyük ekrana dikkat etmedim. Swiftin renki sürüş bilgi ekranı var ama küçük.Multimedya ekranı da 10inch sanırım. Kullanım sürecinde yürütme maliyetlerini de hesaba katınca 30 35 bin lira gibi maliyet farkı oluşacak ama bütçe varsa sunroof da illaki olacaksa swift alternatif olmaktan çıkıyor. Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

29 Mart Pazartesi günü 2021 model Polo DSG alsaydın 193.000 TL idi. (Geçmiş mesajlarda açık ve net ortada)

29 Mart Pazartesi günü Kur 8,1 TL idi. (MB sitesinden kontrol edebilirsiniz.)

Polo yerine dolar alsaydın 23.827 Dolar alabilecektin.

Aldığını varsayalım, hesabındaki Doları şu anda satsan hesabında 195.382 TL olacaktı.

2021 DSG Polo'nun 2. eli şu anda 210.000 TL'ye satılıyor. (Malum siteden kontrol edebilirsiniz.)

210-195=15.000 TL. Hesap %100 doğru. 15.000 TL net kar ettiniz.

Mevduat faizi elde etmek isteseydiniz banka size %17 faiz ile aylık 2.500 TL verecekti. 2 ayda 5.000 TL eder.

Faize yatırdığında zaten yattığın yerden elde edeceğin getiriyi düşersen 10.000 TL "net kemiksiz kar" oldu.

Özetle:

1. Paran enflasyona karşı korundu.
    2. Enflasyonun üzerinde 15.000 TL net kar elde ettiniz.
    3. Bir arabanız oldu. Metroya binmediniz. Serbest seyahat hakkınız oldu. Evinizin önünde bir araba olmasının verdiği güven oldu.
    4. Uzun vadede Polo'nun yapacağı primi garantilemiş oldunuz.

Özetle: POLO ALAN FAİZ, DOLAR VE ALTININ ÜZERİNDE KAZANABİLİR.

DOĞRU ZAMANDA DOĞRU ARABA ALMAK TÜM YATIRIM ARAÇLARINDAN İYİ KAZANDIRABİLİR.

POLO. Doğrusu.

("Artık toplumumuzun bu tarz hesapları yapabilmesi, her denilene inanmaması, ortaya atılan fikirleri kendi muhakemesinden geçirdikten sonra uygulaması..." bence sen hesap yapma kardeş, araba da alma :d )

@Schtroumpf Grognon

(Yatırım tavsiyesi değildir.)

@gencturk33

Sevgili Mersinli genç kardeşim. Hesapa ortada.

MB kurları ortada, sarı site fiyatları ortada, alınan VAG fiyat teklifleri ortada.

Yukarıda 2021 model SIFIR Polo'nun 1 ayda 15.000 TL getirdiğini kesin, net dayanaklar ile teyit ederek hesapladım. 

VAG DSG araçlarından başka 1 ayda 15.000 TL net kar getiren başka bir yatırım aracı söyleyebilirseniz onu öveyim.

Net söylüyorum; 29 Mart günü Dolar ALMAYIP, BitCoin ALMAYIp, Altın ALMAYIP, doğru zamanda Polo alsaydınız DAHA FAZLA KAR EDECEKTİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSkyWalker -- 7 Mayıs 2021; 15:5:57 >

• Yeni araç alan arkadaşlarıma marka modelden bağımsız bir tavsiye vermek istiyorum.

Kesinlikle atmosferik motorlu araç almayın. Bakın aracı sakin kullanan biriyim ama atmosferik olunca yol insanın gözünde büyüyor, yokuş görmek tırmanmak istemiyorsunuz. Sanki aracı kendiniz taşıyor gibi.

Ayrıca sollamalarda da ciddi sorun yaşatıyor. Bu sebeple donanım- görünüşten önce kaputun altındaki sınıfı gecmeli

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

iyi tespit. dikkat et gün gelir hesap döner. ekimde sapı kalır. piyasalar durulur güven gelir 2008 yılından sonraki değişim 1 yılda olmuştu. ve bir dönem arabadan zarar etme dönemiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Yok hocam verimli ve güzel diyemeyeceğim. İzmir çevre yolunda dahi şeritleri okuyamadığı oldu defalarca. Normal yolda zaten okumuyor. Tabi burada suçun bir kısmı da bizde.

Araba şeridi kaçırıyor ya da zig zag yapma eğilimine giriyor. Tecrübeli biri için neyse de, deneyimi çok olmayanlar panik olabilir.

İzmir-İstanbul yolunda çalıştı ama sorunsuz.

Alıntıları Göster

Hocam o tamamen şeritle alakalı. Evet şerit düzgünse güzel çalışıyor ama gerçekten silik şeritse zaten o zaman kontrolü ben alıyorum . Silik şeritte sıkıntı yaratıyor doğrudur.

• drummer_bjk D kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi 30-35 bin tl fark var mı bilmiyorum ancak öyleyse i20 atmosferik motorluya alternatif olabilir. Suzukinin glx liste fiyatı 230 bin gözüküyor, bayiler ne kadara veriyor bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Hyundai, kia, toyota, mazda hep sorunsuzluk listesinin zirvesindedir.

Sonrasını okumadım...

Toyota Mazda neyse de Kia ile Hyundai mi sorunsuz ?

Her şu hiçbir teknolojisi olmayan eski sistem ile üretilen gaz ve frenden ibaret olan eski nesil taksicilerin kullandığı araçlardan bahsediyor olmalısınız

Alıntıları Göster

Dunyanin epey gerisinde kalmissiniz

Asagiya ekledigim veride, J.D. power her 100 arac basina cikan sorun adedinin toplamini bizlere sunmus. Ilk uc kia, genesis, hyundai. Fazla yoruma gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autindustry -- 7 Mayıs 2021; 14:28:42 >

• quote:

@gencturk33

MB kurları ortada, sarı site fiyatları ortada, alınan VAG fiyat teklifleri ortada.

Yukarıda 2021 model SIFIR Polo'nun 1 ayda 15.000 TL getirdiğini kesin, net dayanaklar ile teyit ederek hesapladım. 

VAG DSG araçlarından başka 1 ayda 15.000 TL net kar getiren başka bir yatırım aracı söyleyebilirseniz onu öveyim.

Net söylüyorum; 29 Mart günü Dolar ALMAYIP, BitCoin ALMAYIp, Altın ALMAYIP, doğru zamanda Polo alsaydınız DAHA FAZLA KAR EDECEKTİNİZ.

Alıntıları Göster

Captan doğru söylüyor.

şayet yatırım amacınız varsa

polo alın golf alın passat alın.

suv tercihiniz tiguan olsun

• quote:

Dunyanin epey gerisinde kalmissiniz

Asagiya ekledigim veride, J.D. power her 100 arac basina cikan sorun adedinin toplamini bizlere sunmus. Ilk uc kia, genesis, hyundai. Fazla yoruma gerek yok

Alıntıları Göster

Ben ne diyorum siz ne anlatıyorsunuz ..

Teknolojisi eski atmosferik araba ile ben de sorunsuz olurum ..

Olmayan teknolojinin ne sorunu olacak

Listede sorunlu olarak gösterilen çoğu markaların ürettiği araçlar teknoloji olarak sorunsuz dediklerinizden fersah fersah önce ..

Adaletli bir liste yapıla bilmesi için birbirlerine denk teknoloji içeren ve araçlarında teknolojik donanım - mimari sunan araçları sınıflandırıp öyle kıyas etmek gerekmete ..

daha açık konuşayım

Mercedes ile hyundai aynı kategoriye koyup buradan hyundai daha sorunsuz diyen varsa konu kapanmıştır.

• miratila M kullanıcısına yanıt

%50 ÖTV’de turbo destekli sedan araç varsa alalım hocam . Bu hafta Bursa’dan Gaziantep’e , dünde Gaziantep’ten Ankara’ya 150’ye sabitledim geldim tüplü civic ile gayet iyi geldik . Ama dediğin gibi Pozantı yolunda rampa çıkarken 2 vites birden düşürüyor , seri şekilde uzayamıyorsun, bende uzasın isterdim .Uzayan araçlar da böyle az tüketmiyor . Ne kadar ekmek o kadar köfte .

• aracetiket A kullanıcısına yanıt
    227k,Allure selection. Siz GT aldiniz muhtemelen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

@gencturk33

Alıntıları Göster

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerbey07 -- 17 Mayıs 2021; 9:10:53 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Boş konuşmayalım diyorsunuz bomboş konuşuyorsunuz  

Genesis hayatında kaç araç satmış ki yaygınlaşıp sorunlu olup olmadığı tespit edilmiş ?

Bu saçma karşılaştılma listesini Premium ve sıradan araçları ayırman ,

teknolojilerine donanımlarına göre ayırmadan ,

satış adetlerine göre ayırmadan yapılan her türlü sorunsuzluk listesi

müsvedde den öteye geçmez

Dünayının en çok satan markaları ile daha 20 yıllık mazisi olmayan marka aynı listede şaka gibi.

bu arada Hyundai kaç lira maaş veriyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

308'in fiyatı 280 binden başlıyor? İkinci el demeyin, sıfırda kararlıyım alıp en az 10 sene satmayacağım.

Bayiden fiyat aldınız mı yoksa sadece liste fiyatına bakıp mı söylüyorsunuz bunu?

• Yeni 208 için bu ay hiç bir bayiye stok verilmedi diye duydum muhtemelen çip le alakalı bir durum araç bulabilen var mı

• 
Sayfa: önceki 62846285628662876288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.