Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5515. sayfa)

287.119
Cevap
4.608
Favori
46.737.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 55135514551555165517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akustik34

Hocam yukarıda da misallendirdiğim gibi Mitsubishi SpaceStar aracında 80 bin TL 12 ay %0 faiz yazıyor. Aracın normal değeri de 170 bin TL...

Bu noktada nasıl olacak acaba..?

Alıntıları Göster

170-80=90bin ödüyorsunuz. Geri kalan 80 bini 6.666 şeklinde ödüyorsunuz.

• İyi forumlar ;

Kia Rio 1.4L 100 PS Otomatik / Prestige ile Suzuki Swift / GLX Premium

ikisi de otomatik hangisini onerirsiniz. Bayan kullanacak.

veya bu segmentte baska ne tavsiye edebilirsiniz. Butce 250 bin civari.

• waffenss W kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun.

25 bin tl fark verdiniz ve karşılığında ne aldınız? Değer mi 25 bin fazla vermeye.

Ben de araştırıyorum bu aracı ama sadece dream mevcut.

Acaba diyorum, 215 bin tl ye corolla dream yerine 218 bin tl ye megane joy 1.3 edc almak daha mı mantıklı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 8 Mart 2021; 0:29:34 >
  • Arkadaşlar Tucson için fiyat alan var mı? Bu aracın yeni kasası çıktığı için sanırım pek kimsenin dikkatini çekmiyor. 1.6 dizel elit paket 5-6 yıl binmek üzere 350-360 arası fiyata alınır mı sizce? 100 bin sıfır faiz kampanyası da var. Tüm araçlar hibrit veya benzine dönerken bunun dizel olması ve eski kasa olması biraz düşündürüyor beni. Ayrıca dct şanzımanlar hakkında hiç bilgim yok, bazıları sorunlu falan diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

170-80=90bin ödüyorsunuz. Geri kalan 80 bini 6.666 şeklinde ödüyorsunuz.

Alıntıları Göster

Peki ben bugün aradığımda bana Garanti Bankasıyla çalıştıklarını söylemişlerdi.

Yani bankadan kredi falan mı çekiliyor yani geri kalan nasıl oluyor acaba?

Ben hadi peşinat olarak 80'i verebilirim ama geri kalanı noktasında bayii ne yapıyor?

• SencerKorkusuz kullanıcısına yanıt

bana ateca ya 365 dediler gerçi pazarlık yapmadım ama bn tiguen r line beğenmiştim.

neyse fazladan 50 bin verilir mi bnce verilmez ne gerek var

• gencturk33 kullanıcısına yanıt

Dizel elite 4x2 olanını 350 bin tl üzerine çıkmadan sıfırını alabiliyorsanız bence alınır.

Ya da sportage prestige 4x2 dizel 350 bin tl ye alabilirsiniz. Ben şahsen daha fazla vermezdim.

Alternatif olarak 330 bin tl civarına c5a 1.5 feel adventure almak daha mantıklı gibi.

• yaa bu %65 ötv yi bu konuda kaç gündür görüyorum söyleyenlerin bakanla akrabalığı falan mı var? yazında ötv indirimden bahsediliyordu eylül de %80 geldi

elektrikli araçları %110 yaptılar. çok bulandırmayın ortalığı. ha bulandıracaksanız %65 de çok aslında aracta ötv diye bişey olmamalı zaten

bebek bezinden doğalgazdan ötv alınıyor siz düşmesinden bahsediyorsunuz

• 26_____ kullanıcısına yanıt

R Line evet daha güzel görünüyor ama eleganca göre ekstra hiçbir donanımı yok tamamen görsel farkları var. Üstelik direksiyon üzerinde dokunmatik tuş saçmalığı da cabası. Ama 19” jantları yer yer deri kaplamaları delikli direksiyon derisi ve krom pedalları can alıcı yerleri. Peki bunlar için ekstra 30.000₺ verir misiniz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki ben bugün aradığımda bana Garanti Bankasıyla çalıştıklarını söylemişlerdi.

Yani bankadan kredi falan mı çekiliyor yani geri kalan nasıl oluyor acaba?

Ben hadi peşinat olarak 80'i verebilirim ama geri kalanı noktasında bayii ne yapıyor?

Alıntıları Göster

Siz bireysel olarak bankaya giderseniz faizsiz çekemezsiniz. Önce baiye gidin onlar her şeyi halleder size de parayı bankaya ödemek kalır.

• quote:

Hocam biraz daha açar mısınız?

Yani örneklendirirsek misal şu an sitelerinde Mitsubishi SpaceStar aracında 80 bin TL 12 ay %0 faiz yazıyor. Aracın normal değeri de 170 bin TL...

Bu noktada nasıl olacak acaba..?

Alıntıları Göster

Hocam 90bin pesin vereceksiniz 70binde 12’ye boleceksiniz ayda 5.850 tl odeyeceksiniz

• Yeni Sportback Audi A3 ün 1.5 DSG Advanced modelleri bu hafta geliyor..Gemideki araçların çoğu siyah..Fiyatları 416.000 civarı..

1.0 DSG ise 385.000 civarı alınabiliyor..Şimdi soru şu..

Golf 8 in fiyatları A3 ü etkiler mi? Yukarı ya da aşağı yönlü bir hareket olur mu? Birçok marka indirimlere gidiyor ama Premium ve yeni kasa bir araçta indirim olabileceğini düşünüyor musunuz?

• SencerKorkusuz kullanıcısına yanıt
    Tiguan elegance icin 400bin tl fiyat mi aldiniz? İndirim mi gelmis bu ay gecen ay en uygun fiyat ankara dogusta 417bin tl idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutBG

Dizel otomatik ekransız boş paketi benzinli orta paket passatla aynı paraya satıldığından ötürü lafı geçmiyor.

Bizim arkadaş boş paketini geçen ay 270 e aldı. O fiyata değil Passat Oktavia alınamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Yeni Sportback Audi A3 ün 1.5 DSG Advanced modelleri bu hafta geliyor..Gemideki araçların çoğu siyah..Fiyatları 416.000 civarı..

1.0 DSG ise 385.000 civarı alınabiliyor..Şimdi soru şu..

Golf 8 in fiyatları A3 ü etkiler mi? Yukarı ya da aşağı yönlü bir hareket olur mu? Birçok marka indirimlere gidiyor ama Premium ve yeni kasa bir araçta indirim olabileceğini düşünüyor musunuz?

hayır

• bps B kullanıcısına yanıt

Ben de uzun yıllar farklı Focus kasaları kullandım. Şu an da 2015 dizel otomatik kullanıcısıyım. Yeni bir araba almak istiyorum bakıyorum deniyorum ama premiumlar dışında focus gerçekten çok iyi. Büyük ihtimal yine Focus ama fiyatlar yüksek .

• bravaman kullanıcısına yanıt

Hocam tucson için iki bayi aradım, ikisi de her gün arayıp soruyor karar verdiniz mi diye. Elektrikli bagaj vs. hediye veriyorlar, gidip yüz yüze görüşsem indirim de yapacaklar gibi. Fakat bence 350 bin TL bile bu arabalar için çok yüksek fiyat. C5a tasarımı hoşuma gitmiyor. Sportage'da iç tasarım çok güzel, donanımları da fena değil ama bazı can alıcı donanımları en üst pakete koymuşlar. Ayrıca araç önden hb araç gibi görünüyor, farların falan tasarımı çok itici. Tucson'un dış tasarımı ve sportage'ın iç tasarımı bir araya gelse, efsane bir araç ortaya çıkarmış. :)

Fiyatlar o kadar çok şişmişti ki, Mart ayında ciddi indirimler olmasına rağmen piyasa bana hâlâ çok yüksek geliyor. Tucson'un 300'lere düşmesi için biraz daha bekleyeceğim, zaten fiyatlar abartılı yüksek, daha da yükseleceğini düşünmüyorum şahsen.

• waffenss W kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Fakat ben olsam vision ı tercih ederdim. Arada 25 bin fark var. Araçların içi ve dışı neredeyse aynı. Çelik jant ve multimedya 5bine halledilir. Sis farı, deri direksiyon, dijital kadran ve dijital klima 20bin etmez bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Hocam 90bin pesin vereceksiniz 70binde 12’ye boleceksiniz ayda 5.850 tl odeyeceksiniz

Alıntıları Göster

Peki bu aylık tutarı daha düşük miktarda ödeme şansına sahip miyizdir? 4 civarı gibi...

• Akustik34 kullanıcısına yanıt

Maalesef. Sıfır faiz kredilerde vade ve ödeme miktarı bellidir.

• 
Sayfa: önceki 55135514551555165517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.