Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5510. sayfa)

5 sn
288.726
Cevap
4.621
Favori
46.984.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 55085509551055115512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trafikte fazla görmenizin sebebi yüksek ihtimalle şirket ve filo araçlarından kaynaklanıyordur. Sadece Abdi İbrahim 2300 küsür tane scala kiralamıştı.
  • Pençe_1982 kullanıcısına yanıt

İsteseler 1-2 özellik düşürür %50den verirler zaten, demek ki istemiyorlar. Sorun Skoda'nın 2 tane C segment araba sunması. Eğer Scala hiç tanıtılmasaydı kimse Octaviaya fiyattan vurmayacaktı. Ya da hiç Octavia olmasaydı Scala bu fiyatlara satış rekoru kıracaktı.

• 1.0tce 2020 clio touch manuel + jant paketi(karartılmış arka camlar, 16 inç çelik jant) tablet yok, tuşlu ekran var.

146.600tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob33

Hocam gayet normal Ağustos ayında aracınızın sıfır fiyatı 370000 di. Kur bugün ki civardaydı.

2.elde araç satmak isteyen 3 yaşındaki aracına minimum %40 aşağı fiyat yazacak sıfırından.

Alıntıları Göster

Hocam 2018 ekim cikisli guncel kasa arac 2.5 sene daha yeni olacak,20bin km’de dediginiz %40 oran bu kriterlerdeki arac icin deli bir oran farkindamisiniz:)

Sizin hesana gore sifir makyajli kasasi 1.200.000 olan macanin 2018model 20.000km hatasiz boyasiz olani 720 bine almamis gerekiyor.2015 model 70 80bin km’de olanlarida bu hesaba gore 500 600 olmasi lazim.

2018 model 20bin km’de poloyuda 120’ye fln:)

Otomobil piyasasinin tarihinde bu fiyat ve bu ozellikteki bir otomobilin 3 yasinda iken sifir fiyatinin %40 altina satildigi soz konusu olmamistir

• quote:

Orijinalden alıntı: trexin

2.18i sport line icin fiyat sordunuz mu? Ek paket olmadan.

Exc’li degil de 2021 model sportline 2.16d icin 438 fiyat verdiler

• kaanozdemir46 kullanıcısına yanıt

Olabilir hocam o konuda bilgim yok ama demek istediğim herkes bir şeyin fiyatını eleştiriyor bir kusur buluyor alternatif kimse sunmuyor. Bu başlığı takip etme sebebim fiyat odaklı alternatifler ama sadece eleştiri okuyorum. 209 bin liste fiyatı üzerinden konuşursak bu fiyata başka C segment otomatik hangi araba var onu söylesinler ona bakalım bizde, ama yok dediğim gibi sadece eleştiri.

• Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt

Şartlar bu haldeyken,

Scala 50'nin sonunda, Octavia 80'inin başında devam ederse, iki araçtan da kayıp yaşar.

Scala'yı sabit tutup, Octavia'yı yükseltemez. SuperB makası daralıyor.

Scala'yı düşürdükten sonra, Octavia'yı da düşürür pazarı domine eder.

Skoda'yı kurtaracak tek durum, ÖTV düzenlemesi.

Scala'yı %50

Octavia'yı %65

SuperB'yi %80'den satacak.

ÖTV düzenlemesi olmazsa, Scala'nın fiyatını düşürecek. Octavia'yı 240'dan satacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: erosmarcos

Focus dizel otomatiklerin hepsi %80 dilimde, 2021 titanium liste fiyatı 351k, trendx 339k. Kaça bırakırlar bilmiyorum ama focus için bu paralar çok.

teşekkür ederim.

dizel otomatikten vazgeçemiyorum malesef.

focus önceliğim ama bakalım.

olmadı trendlere bakıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

2017 Ekim ayında 69.500 tl ye sıfır Octavia almıştık. Şimdi 230. 000 bine düşsün diye bekliyoruz. (69.500 tl manueldi)

temmuz ayında da kardeşim 2017 polo 1.2 tsi comfortline dsg almıştı, 63,500 TL

şimdi girip ikinci eline baktım kazalısına 140.000 istiyorlar.

şaka gibi değil mi ya...

• ali222 A kullanıcısına yanıt

Sizin fiyat daha iyiymiş.

Ocak 2016'da 86.000'e otomatik almıştım.

• bu insanlar çıldırmış he

sarı sitede 99 model pertten toplanmış hondaya 60.000 istiyorlar. haahahahaha

• gel pc pc kullanıcısına yanıt
    Bu yıl yürürlüğe giren formlar benzinli araçlarda OPF denilen benzin partikül filtresi kullanılmasını zorunlu hale getirdi.
    O nedenle bazı araçların maksimum gücünde 5-10 beygir gibi bir düşüş var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

O dediklerine tamam, bakımı parçası pahalı hadi diyelim—premium marka ya— diğer ezik markalar 50-60 binde parça eskitirken bunlar 100-200 de arıza yapsın, eskisin, aşınsın,”premium” ya kabul ettik, uyduruk uyduruk arızalar çıkartıyorlar, merak eden açsın baksın sayfalarını..

bunu kabul edemiyorum.

eskiden öyleydi, daha doğrusu bmw ve jaguar hiç öyle olmadılar da, mercedes öyleydi

bizim çocukluğumuzda hacı muratlar, toroslar filan 60-70 bin km de rektifiyey giderken, mercedes motoruna 300bin km anahtar değmezdi

aslında şu anda üretim teknolojisi veya parça dayanım açısından hatta konfor açısından çok farklar kalmadı, tabii bir de makul insanlar için e ve 5 kasalar tamamen ulaşılmaz oldu

• grk3m G kullanıcısına yanıt
    Sarı sitedeki fiyatlara araba satılıyormu acaba adamlar ciddi ciddi 5 yaşında arabaya sıfır fiyatını çekmiş alan eşşek çıkıyormu acaba beğendiğim arabalara 50 60 bin düşük teklif ettim(ki ederinden bile pahalı söyledim) gülücük atıyorlar 3 aydır liste aynı duruyor ne alan var ne satan 😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde ikinci el bakıyordum ancak sıfır fiyatlarını ve 0 faiz avantajlarını görünce sıfır almaya karar verdim 200-250 arası genç için otomatik önerebileceğiniz araçlar olursa yazın lütfen.

• Öncelikle yeni kasayı kesinlikle ama kesinlikle beğenmediğimi belirterek danışmak istiyorum.

2019 model one edition m olan 2019 model 20 bin kmde harman kardon, hayalet olan, m sport direksiyonlu, sunrooflu 1.18i var 350-360 bin bandında. 3.18i edition sport line vardı bende turuncu renk yine aynı renk çok hoşuma gidiyor. Fiyat çok aklıma yatıyor çünkü Leon bize yar olmayacak gibi görünüyor. Düşünceleriniz nelerdir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mendebur52

2021 ben de sordum bunu sadece yazilimsal oldugunu ayni motor oldugunu ayni tork gucune sahip oldugu soylendi

Hocam ben de 2021 in beygiri emisyon yüzünden 90 a düşürüldüğü ama torkun artırılıp 170 yapıldığını söyledi st. Fakat bunu onaylayacak bir veri göremedim.

2021 kullanan da forumda pek yok sanırım, ne değişti bilemiyorum.

• Cevabını merak ettiğim bir durum var.

Son haftalarda Peugeot bayilerde 2021 model 3008 1.6 benzinli allure paket araçlara rastlanmıyor. Sevkiyat ta da yok deniliyor. Ancak bir çok kişi bayi otıparklarında ya da diğer yerlerde bol bol bu araçtan var diyorlar. Bunun nedeni ne olabilir ki. Ötv dedikoduları da arttı. Ama araç zaten 80 lik dilimde.

• Otomatik Polo için Doğuşta şöyle bir fiyat var:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 7 Mart 2021; 20:30:22 >
  • Tdi 2017 golf var, evlenecem bagaj yetmez gibi, civic elegance geçmeye değer mi sizce? 245 bin teklif verdiler. Test için araba yok nasıl alacam diyorum, bilmiyorum diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 55085509551055115512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.