Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5490. sayfa)

5 sn
288.722
Cevap
4.621
Favori
46.984.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54885489549054915492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scarface1987

Yani 25 yaş üstü kabul ediyorum. Bu yaşa kadar nasıl gelmişler acaba?

Kolay para bu kadar mı kolay acaba? Bence kendileri de saf çünkü bu fiyatlara satabileceğini düşünmek de ayrı bir saflık gerektiriyor. :)

İnanılmaz bir furyanın içindeyiz. Bu balon patladığında ardında birçok enkaz bırakacak.

Alıntıları Göster

Hocam gecen sene kur yukselmesi ile otomotiv sektoru haraketlenmisti yine aynisi olacak saniyorlar.

2020’de ki arz ile 2021 arasinda ki farki goremiyorlar.

Gecen seneden bu zamanda arac fiyatlari 2,ye katlamis faiz 2’ye katlamis,kur yukselince piyasa acilacak saniyorlar.

Ne gelecekse baslarina cehaletten gelecek,burda buyuk bir zevk ile izleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• turkon T kullanıcısına yanıt
    Maalesef bayiden çıktım
  • Opel crosland edition paket 2021 model 225 fiyat aldım nasıldır fiyat ve araç olarak? Nissan Qashqai düşünüyordum vazgeçtim fiyatla oynamaları yüzünden Opel comboyuda önerdi ST Saliha kadar karar vermem lazım.

• EUS E kullanıcısına yanıt

Aynen. Güzel tespitler SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• Merhabalar, Peugeot Rifter GT 2021 grip+güvenlik pakrt için 239 bin nakite anlaştım. Sizce fiyat nasıl arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: deger06

Opel crosland edition paket 2021 model 225 fiyat aldım nasıldır fiyat ve araç olarak? Nissan Qashqai düşünüyordum vazgeçtim fiyatla oynamaları yüzünden Opel comboyuda önerdi ST Saliha kadar karar vermem lazım.

1.2 benzinli mi 1.5 dizel mi crossland eğer dizel ise fiyat çok iyi benzinli ise normal

• akenatons kullanıcısına yanıt
    Bunun tek sebebi 2.el piyasasıdır. 2.elde ki fiyatlar düzgün olsaydı Şubat ayı satışı 30-40bini bile geçmezdi. C segment Sedan otomatik araç bakıyorsun 150bini devirmiş, feleğin çemberinden geçmiş, 12.ci sahibi filan olacağınız, nasıl kullanıldığını bile bilmediğiniz, 10 yaşında araçlar 160-170-180bin lira. Eee kardeşim 190a otomatik corolla veriyorlar sıfır, kampanyadan önce de 200e veriyorlardı. Neden gidip 2.el alayım ki?? İnsanlar haklı olarak 10 daha verir sıfır alırım en az 3 sene kafa rahat binerim diyor.
  • Akn3542 A kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi verdi acaba bu fiyati
  • Dizel araçlardan inanılmaz soğudum , turbo arızası ,dpf egr vs... Problemleri bıktırdı sağlam güzel bir benzinli motorlu araç bakıyorum aile aracı 300 altı ne önerirsiniz?

• Arkadaşlar bugün dışarı çıktım geldim, evin yakınında galericiler var ,en az 5-6 tanesi 200metre mesafede toplu, genelde sıfır Clio, Dacia,C3 araçlar varken, bugun baktim hepsinin önünde Corolla var. Foto çekecektim ama elimde poşetler vardı.

Ne ara aldılar da kapinin önüne koydular anlamadım:)

Yani bayilerde o fırsat Toyota'ları bulamayabilirsiniz , zira bizim buradaki galericiler bayağı toplamış.

• redferrari R kullanıcısına yanıt

ne alakası var? ben kasımda aldım arabayı. hoşuma gitmedi bugün 6 bin zararına sattım. 2 gün öncede gittim 0 başka marka araç aldım.. keyif benim değil mi zarar eder satarım arabayı, bu suç mu? poşetleride duruyordu..hatta 4000 km de sattım bugün kapora aldım ilanı kaldırdım.. yani ben piyasayımı yükselttim şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Extuin

Enkazın altında kalmalarını diliyorum. Hiç üzülmeyeceğim vatandaşın cebinde olan 3-5 kuruşun peşine düşen herkesin tez zamanda yiyecek ekmek bulamayacağı günlere gelmesi için dua ediyorum.

Alıntıları Göster

Çok ağır girdin beaaSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

yapılana hepimiz çok öfkeliyiz evet ama yüksekten alıp yüksekten satmaya çalışanlarla çok düşükten alıp çok yükseğe satmaya kalkanları ayırt edelim bence. SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• hakankaran kullanıcısına yanıt

Euro6.2 olan benzinli turbolarda da benzer sistemler var. Hybrid gibi çözümler dışında artık arızalar ortak sayılır..

• EUS E kullanıcısına yanıt

Hep yorumlar böyle hocam dolar euro daha da artacak fiyatlar uçacak alın alın. Ya dolar 15 olunca 300 binlik araba 500 bin olacak yazın 500 e satarlar alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 6 Mart 2021; 15:30:19 >
  • 310-340 arası alınabilen

Herhangi bir xyz markaya fiyat almak icin telefon actığımda ?

Telefonun ucundaki her 10 satış danışmanından 8 i

RAPORLA MI alcaksınız sorusunu sormayı fix yapıyorlar.

Burdan şunu anlıyorum ki

Ya ülkenin %75 inde raporlu insan var ? (Bi bende yok)

Yada ülkenin %95 inin kafası çalışmaya başladı %80 ötv yi ölürümde vermem diyor.

Hakketen insan kendini hıyar zannediyor (şahsen )

• Akn3542 A kullanıcısına yanıt

1.2 benzinli modeli teklif edilen anı bir kararla opele sordum zaten düşündüm bir araç değildi.Suv tarzı veya aynı yuksekligi ve bağlacı genişliği önemli başka alternatiflere yönelecegim artık.

Tabi f/p araç ursa sedanda düşünebiliriz Toyota Corolla yi alt yüksekliğinden dolayı eledim güzel fiyatti aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: BalearicVision

Ateca aramıyorum ateca fiyatlari suan iyi mi kotu mu bilmiyorum. Fakat b suvlar vergi yüzünden 300 e dayanmisken 325 e c suv ve full donanımlı almak daha mantıklı geldi. Pesin paramin ustune kredi çekerek alabilirim. İstedigim pesin paramla b suv alabilmek ama %50 bandinda düzgün yok

Dün "Tiguan ve ateca icin teklif alan var mi?" diye sormuşsunuz

Neyse kolay gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • duvel123 D kullanıcısına yanıt

2 aracında içine oturun,hangisinde kendinizi daha mutlu hissediyorsanız onu alın.

ibizanın motoru daha iyi,birkaç ekstra özelliği var ve buna rağmen daha uygun fiyatlı.

polonun yolda gidişi,süspansiyon konforu ve malzeme kalitesi daha iyi,kabini daha kaliteli ve güzel,ikinci elide daha iyi ancak daha pahalı.

uzun yol yapıyorsanız veya günlük kullandığınız yolda 120km lere çıkıyorsanız ibiza alın(cruise control ve beygir farkını hissedersiniz),ama yapmıyorsanız ve daha çok şehir içi kullanılıyorsa polonun kabini çok daha iyi ve zaten pahalı alsanızda pahalı satıyorsunuz,polo alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banderly -- 6 Mart 2021; 15:48:55 >
  • 3 hafta forumu takip ediyorum fiyatlardan çok şahsi zevklerin görüşleri belirlediğini fark ettim.Kötü araç yoktur aracı kötü yapan fiyatıdır doğru belirlenmiş beklentiler ile fiyat değerlendirmesi yapmak gerekir.Kimse egeayi begenmiyor baz 1.6 yi 120 k fiyat olsun hemen alır geçerim mesela.

Ekonomi kısmında ise dövizin artması ABD faiz oranlarına bağlı enflasyon beklentileri artıyor orada bu baskı yapacaktır bizde ise faiz arttırma silahından başka şey kalmadı bu konuda fiyatların artması alım gücünün düşmesi demek olurki buda firmaların satış ayağını zora sokar araç üretip satamazsan fiyatların yükselmesi işine yaramaz yani iki ucu .... değnek misali şuanki alım furyası zamlar ile uçan piyasada beklentisini ötelemis bir kesim ile yine artar fiyatlar panigi ile alım yapanların alışları.2008 den beri para pompalaniyor piyasalara bu pandemi süreci ile katlanarak arttı sadece araba değil tüm dünyada muazzam bir varlık balonu oluştu emlakta borsada bitcoinde arabalarda bile 2 sene içinde sert bir kırılma yaşanacak sadece durgunluk ile atlatabilirse dünya bunu iyi yine enflasyon ile durgunluk olursa o zaman toptan sistem çöker.

Allah yardımcımız olsun.

• Honda eco elegance 250.000
    Honda eco exe 300.000
    Polo highline dsg 230.000
    Toyota safece dream vardi fiyat almadim
    Malatya

• 
Sayfa: önceki 54885489549054915492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.