Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5475. sayfa)

5 sn
288.482
Cevap
4.620
Favori
46.946.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54735474547554765477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap verip konunun amacını saptırmak istemezdim fakat. Bu fiyat tahminlerinin kaynağı, hesaplaması nedir?
    Rastgele sayıları yanana koymuş gibisiniz.
  • Kamiq premium 1.0 için %50 ötv + az komisyonla satan var mı bildiğiniz, fiyat teklifi alan oldu mu son zamanlar hiç?

• çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt

Maşallah hocam, gerçekten son yılların ağır mı ağır f/p aracı.

• Uzun zamandır konuyu takip ediyorum. Sıfır mı ikinci el mi, fiyatlar düşecek mi yükselecek mi derken bugün süreci sonlandırdım. Aslında çok da aklımda olmayan bir aracı 0 faiz kampanyasından dolayı aldım. İ20 2020 model 1.4 elite paket 204.250 tl ye anlaştım. 100 bin tl 15 ay 0 faiz kullandım. Herkes için hayırlısı olsun
    SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysngzl25 -- 7 Mart 2021; 11:37:3 >

• 300 bin tl 80lik dilimdeki bir araç için,çok beklenen bir araç için garip bir rakam,1.0 life dsg ya 230 olucaktır yada 310-320 aralığında olucaktır.

esenyurt doğuş oto satış temsilcisi dsg 80lik dilimde dedi,300 e 80lik dilimden araç satmak ve getirmek saçma o yüzden tahminim bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banderly -- 5 Mart 2021; 17:11:43 >
  • robben6969 R kullanıcısına yanıt
    Bugün baktım
    Koltuk ısıtmalı cam tavansız 1.0 110hp 325k + kasko sigorta zorunlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jquidd

Nissan'ın güncellenmiş fiyat listesinden sonra Nissan defteri bir süre kapanır bu forumda.

Qashqai Kampanyalı Başlangıç Fiyatı 295.400 TL

Bu fiyata araç satabileceklerini sanmıyorum.

1 yaşında eski kasa 4 kapı 4 tekerlekten başka donanımı olmayan arabalarının turşusunu kursunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 5 Mart 2021; 21:38:5 >
  • İstanbul içi Skoda kamiq ve peugeot 2008 için fiyat alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrdmr1

Corollanin o çağ dışı 20 yıllık konsolu , radyo tuşlu multimedya ekranı ni görünce zaten hiç bir golf kullanıcısı almaz.230 a o corollayi alacağıma 300 e golf alırım . Golf 8 degil . Gidin bir highline 7.5 icine oturup inceleyin . Dediğimi anlarsınız.

Kolay mı öyle şaak diye 70 bin tl. Hayret ediyorum sanki 230 liraya o ayakkabı değilde 300e bu ayakkabı gibi konuşuyorsunuz.

• AxYbOy01 A kullanıcısına yanıt
    Soyle söyleyeyim. Esimin bir arkadaşı seat da çalışıyordu. Ben daha önceden kendisine söylemiştim.Ocak ayi içerisinde.surekli soruyordum haber var mi gelecek mi şeklinde. Kendisi 1 subatta haber verdi listeler belli oldu hemen alacaksan haberin olsun şeklinde. Listelerin belli olduğu gün sabah 9 30da bayıyi aradım. Rengi seçip kapora gönderdim. 25 subatta ödemeyi yaptım 1 martta teslim aldım.Bir aksilik olmazsa uzun sure binmeyi düşünüyorum.

Geçtiğimiz yaz sizin durumun benzerini bende yaşamıştım. O zaman toyota chr niyetim vardı. Hic bir sekilde bulamadım. Zam yemeyen nadir araçlardandi. Bayileri dolaştım, Ayni bayiye defalarca gittim, arac bulamadım.Toyota satis temsilcilerin tavırları hoşuma gitmedi bir de üstüne 100 bine yakın zam yaptılar vazgectim.iyikide vazgeçmişim hem bu araba asıl istediğim aracti. Hem daha ferah, bana göre daha şık ic dış vb, sanziman da cok keyifli.

• road35 R kullanıcısına yanıt

Anla işte millette ne para varSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• escanor_ kullanıcısına yanıt
    Cok sagolun. Kesinlikle öyle.
  • dantee12 D kullanıcısına yanıt

Kamiq elite peşin 222.500₺ dün aldım teklifi Aykan skoda kartal

• çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt

iyi günlerde kullanın .harika bi araç

• quote:

Orijinalden alıntı: RenocuCsedanyaniMegane

Toyota corolla 2021 mart piyarını yaptı. Bayilere 2 şer adet 190 binden araba getirdiler sanarsın ki depoda 50 tane var.o fiyata araba falan yok arkadaşlar 215 den falame mi nedir onu satmaya çalışıyorlar. Satıldı deyip suv var diyorlar. Hey allahım ya.

bilip bilmeden belki post kasarım beğenen olur diye entry atmasanız iyi olurdu. pazartesi-salı günü tüm bayilerde en az 1 tane flame-x paket, hiç yoksa 10 tane vision-dream otomatik araç vardı. hergün 20 tane araba satamayacaklarına göre her bayi elindeki aracı sattı.

pazartesi günü bazı bayilerin flame-x paket alt dilime girmesinden haberi de yoktu. sisteme girince gördüler.

• Sah-ı Merdan kullanıcısına yanıt

Aradım en son 225 diyorlar

• walterwhitejr W kullanıcısına yanıt
    325mi yuh be kardeşim. Skodaaaa ne yapmaya çalışıyorsunn skodaaaa?? 325e 1.5 tsi ateca dururken 1.0 kamiq alınır mı be yazık günah.
  • thehakko T kullanıcısına yanıt

merkez bankası faizi %17 iken bir araçta peşin fiyatına 0 faizi nasıl alacağız?

• hirikus H kullanıcısına yanıt
    Cok sagolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: muraska

golf ve octavia 230a düşse bile aksesuarlar 240tan aşağı satmazlar. öyle olsa bile, 240a boş golf dsg almaktansa, otonom sürüş sistemlerine kadar sunroof una kadar dopdolu corolla almak daha iyidir. 230luk flame x corollanın golfteki donanım karşılığı 300küsüre gelecektir. aradaki farkı hesaplarsınız artık.

tüm bunların yanında dsg patlayıp yolda kalma stresini yaşamamış olursunuz.

350bine golf alacaklara selam :)

Alıntıları Göster

Dogus aksesuar zorlamasi yapmiyor yalniz.

• 
Sayfa: önceki 54735474547554765477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.