Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5455. sayfa)

5 sn
288.763
Cevap
4.621
Favori
46.988.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54535454545554565457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu passat Almanya da 3 serisinden daha pahalıya satılıyor . Burda karşılaştırınca bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Öğleden sonra Sakarya, düzce, kocaeli, ankara, zonguldak ve Bursa'dan tam 9 toyota bayisini aradım. Hiç birinde ST ile görüşemedim. Hepsine numara bıraktım, geri dönen de yok hala. İnanılmaz bir talep var heralde Leon'da da ilk gün bir sürü yeri aramıştım yarısı ile görüşebilmiştim.

Aynen hiçbiri geri dönüş yapmıyor. Gebze de araç vardı. Aykon galiba ben gidip bakmak zorunda kaldım. Vision paketi aksesuarsız satmıyorlar. Pendik Dumankaya ya uğradım o da vision bitti bulursanız kaçırmayın dedi. Liste fiyatından düşük veren bayiler hangileri acaba ? Bana hepsi liste ve üstü fiyat verdi. Flame x yok bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Bu mesaj silindi.

Su mesajı ciddi ciddi yazdın mi? Trolluk mu yapıyorsun?

180 bine varsa daha iyisi söyle öğrenelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mob33

Hocam listeye İ20-Swift aldığınıza göre illa SUV olacak diye bir zorunluluğunuz yok diye düşünüyorum. Ben kendi adıma Arona yerine Scala Premium düşünürdüm piyasada cam tavanına kadar dolu scala premiumlar var 230-35 bandında.

Ama hele ki 235e İcon paket Megane denk getirirseniz süper olur.

Alıntıları Göster

Hayır hocam SUV ya da xover olacak sarti yok sadece güvenli ve saglam bir araç bakiyorum, scala prem. kesinlikle bulamadim belirttigniz fiyata

• Toyota Corolla Giriş paket otomatik modele 190000 istiyorlar hediyesi yok paspas falan filan yok

mavimsi renk olursa 1600 fark alıyorlar

sis farı 2000

Multimedya ekran 6000

Sıfır faiz krediyi 12 ay taksitle istediğiniz miktarlarda alabilirsiniz dediler ama olurda krediyi Toyota dan 12 ay hariç 18/24/36 VS. Kullanacak olursanız arabanın fiyatı 212 bin üzerinden satılıyor.

Çarpışma önleme sistemi olmayan tüm modellerde de fiyatlar düşmüş dediler ama kalabalık olduğundan daha durmak istemedim.

• Harry Kewell kullanıcısına yanıt
    Kaşkai midnight geçen hafta teslim aldım. 2008 de bakmıştım c SUV daha bir ferah oluyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Toyota Corolla Giriş paket otomatik modele 190000 istiyorlar hediyesi yok paspas falan filan yok

mavimsi renk olursa 1600 fark alıyorlar

sis farı 2000

Multimedya ekran 6000

Sıfır faiz krediyi 12 ay taksitle istediğiniz miktarlarda alabilirsiniz dediler ama olurda krediyi Toyota dan 12 ay hariç 18/24/36 VS. Kullanacak olursanız arabanın fiyatı 212 bin üzerinden satılıyor.

Çarpışma önleme sistemi olmayan tüm modellerde de fiyatlar düşmüş dediler ama kalabalık olduğundan daha durmak istemedim.

o multimedia ya 6 bin verecegime ipad alır takarım daha iyi..bence düz alın geçin

• Qq 1.3 visia arayan varsa Kayseri de 240
  • dwho kullanıcısına yanıt
    Ötv muaf vermişler bu aracı yani 330 fatura kesebiliyorlar. Yakıtla 332 ye gelir kredi varsa değerlendirilebilir
  • Bana da 189900 lira + noterde 250 lira ruhsat ücreri + sigorta ve kasko bizden yaptırma şartı dediler.

• Audi yeni A3 sportback 35 turbo fsı 150hp Advanced S Tronic (1.5)=Kasko serviste 418.000lira teklif aldım

Kia yeni rio elegance tekno 2020 1.4L GSL 6AT =184.000 lira

Kia yeni rio prestige 2020 1.4L GSL 6AT=201.000lira

Kia yeni stonic elegance DP 1.4L GSL AT 2020=225.000lira

Skoda yeni kamiq elite 2021 = peşin 222.500lira

Skoda yeni scala premium 2021= peşin 222.500lira

• dadas2558 kullanıcısına yanıt

Hocam 12 ay sıfır faiz bu fiyat üzerinden olduğuna emin misin? Öyle ise avantajlı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: recak

aksi söylenmez zaten...

corolla megane içinden geçer...

Alıntıları Göster
    Corolla heh?Vay vay vayy neymiş bu Corolla böyle :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deathless66 D kullanıcısına yanıt

2008, qasqhaiden kucuk degil yalniz. Biraz kisa olmasina karsin daha genis, ustelik bagaji da daha buyuk. İc mekanda ferahlik konusunda bir fark hissedemedim

• Sah-ı Merdan kullanıcısına yanıt

Skoda fiyatlarını hangi bayiden aldınız?

• emrdmr1 kullanıcısına yanıt

Almanyada satilan 3 serisi birebir turkiyede var mi ? Bakmadim, o yuzden soruyorum. Mesela 1 kasa almanyada manuel ve bos bir paketle satiliyorken turkiyeye otomatik ve oldukca dolu bir paketle geliyor. Almanyada satilan 1 kasayi getirseler cok rahat 290-300bin tl bandinda satabilirler. Hatta zorlasalar %50 ye bile girebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

şu an düşmüyorlar. renault asıl hedefi satabildiği kadar dizel otomatik megane satmak. dizel megane seneye gelmeyecek. eldeki motorları satmaları lazım.

Dizel otomatik fiyatı aldinizmi son olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

Çok güzel arac bir kere , ici dışı yakışıklı, cvt şanzıman kendini kanıtlamış, kullanımı sürüşü keyifli, b segmenti fiyatina c segmenti , motor lpg ile uyumlu, süspansiyon konfor cok iyi, guvenlik desen en boşu bile heryeri hava yastığı, euro ncaptan 5 yıldız almış,

Tek eksisi performans , oda öyle aman aman değil.

Yani bu gitmiyor diyen adama civic te gitmiyor gelir.

Bugun en bos otomatik segmentleri bile 250 bin tllere gelmiş, sizi bilmiyorum ama bu arac 190 bintl otomatik bedava

Alıntıları Göster

Cvt şanzıman keyifli diyen ilk kişisiniz.

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Tamam tamam 2008 en iyisi.
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt

Ya ne kadar abartmayı seviyorsunuz.

Şaşırırsınız belki ama bazı insanlar arabayı ulaşım aracı olarak kullanıyor.

Eski aracım 1.2 atmosferik 70 HP 110 tork bir araçtı, 3 yıl kahrımı çekti , yeri geldi yokuşta vites düşürüp tın tın gittim ama servis yüzü göstermeden istediğim yere ulaştırdı.

Şimdi 110 beygir 1.0 aracım var, yokuş yukarı bile hızlanıyor, bu benim için fazla fazla yeter bir durum.

Zaten 400 de tork olsa o ivmeyle ben hızlanmam veya 300 beygir de olsa 220-230 hıza çıkmam.

Kişilerin her konuda beklentileri farklı olabiliyor, bu yüzden insanları anlamaya çalışıp biraz daha geniş perspektiften bakmanızı öneririm.

O çöp, bunu alan salak, şuna binenin aklı yok gibi yorumlar dışardan çok tek düze görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 54535454545554565457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.