Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5454. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 65 Misafir (9 Mobil) - 61 Masaüstü15 Mobil1 Android
5 sn
287.887
Cevap
4.617
Favori
46.841.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54525453545454555456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sungur16

Bursa İnallar civic Eco elegance 250 bin TL , executive %80 ötv 305 bin TL .

executive daha düşmez , fabrika desteği kesti düşük fatura kesemiyoruz, hiçbir bayi kesemez dedi .

CRV 450 bin TL executive (plus değil)

danışman Halil bey , İzmir yolu Bursa .

Citroen’de de zam var . C5aircross shine bold 1.6 375 bin , shine 360 (8 bin TL yakıt kartı ) vergi levhalı fiyat . Araçlar 2020. 2021 gelmemiş.

c3aircross 1.2 shine 240 bin TL 2021.

Honda Allah bir dese inanmam. Hazirana kadar araç yok diyorlardı ne oldu ?

• bursam B kullanıcısına yanıt

Hocam 2016 dan 2021 e kadarki meganların ön göğüs kısmı emin olun corollanın ön göğsüne fark atar. Hem yumuşak hemde güvenlik açısından büyük Toyota gibi b segment tarzı göğüs anca minik japonlara yakışır. Adamlar kendilerine göre minik iç hacim yapıyor. Bizde bayılıyoruz. Yayıla yayıla gitmek bence daha konforlu. C segment arac Megane ve octavia gerisi ecuş bücüş tasarımlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RenocuCsedanyaniMegane -- 4 Mart 2021; 17:11:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dwho kullanıcısına yanıt

dizel için iyi fiyat. fazla seçenek de yok. çok km yapıyorsanız alınır.

• Son kullanıcıya verilen fiyat 365 ise ötv muafiyetli satıştan faydalandırabilirler gibi.

Gerçi bu tarz işlemlerde sarı siteye hemen ilan düşüyor.

passat ve a3 muafiyetli satış yapıldığından bu şekilde bilgisi oldu insanların. 3008 için henüz göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sungur16

Bursa İnallar civic Eco elegance 250 bin TL , executive %80 ötv 305 bin TL .

executive daha düşmez , fabrika desteği kesti düşük fatura kesemiyoruz, hiçbir bayi kesemez dedi .

CRV 450 bin TL executive (plus değil)

danışman Halil bey , İzmir yolu Bursa .

Citroen’de de zam var . C5aircross shine bold 1.6 375 bin , shine 360 (8 bin TL yakıt kartı ) vergi levhalı fiyat . Araçlar 2020. 2021 gelmemiş.

c3aircross 1.2 shine 240 bin TL 2021.

aralık ayında honda mayısa kadar, citoren c5a için 6 ay araç olmaz diyordu.

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt

dağ başındaki toyota bayileri bile ne var ne yok satmışlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

Satarlar tabi hocam. Güvenlık paketi olan gırtlak dolu C sınıfı hangi araç şu an 230 bandında.

• quote:

Çok güzel arac bir kere , ici dışı yakışıklı, cvt şanzıman kendini kanıtlamış, kullanımı sürüşü keyifli, b segmenti fiyatina c segmenti , motor lpg ile uyumlu, süspansiyon konfor cok iyi, guvenlik desen en boşu bile heryeri hava yastığı, euro ncaptan 5 yıldız almış,

Tek eksisi performans , oda öyle aman aman değil.

Yani bu gitmiyor diyen adama civic te gitmiyor gelir.

Bugun en bos otomatik segmentleri bile 250 bin tllere gelmiş, sizi bilmiyorum ama bu arac 190 bintl otomatik bedava

• figoelhan kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Ocak ta araç satıldığı falan yok insanlara mtv ödememek için aralıkta alıp ocak teslim aldı şubat açıklansın kur da düştü martta görün siz olayı. Octavia golf exc civic leon fr dsg alayı alt dilimden girecek

bu dediğiniz her ocakta hatta her temmuzda olan bir şey

iki ocağı karşılaştırdığınızda geçerli bir argüman değil

• dwho kullanıcısına yanıt

Merhaba araç 2021 model mi?Birde bu aracın fell donanımı bayide var mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Uzakdoğulular dürüst, ahlaklı, insana saygılı olarak bilinir. Ülkemizde ise Uzakdoğu markaları farklı bir profil çiziyorlar. Genel merkezleri Türkiye’deki bayilerin profilini gözden geçirmeli. Şu pandemi döneminde yaptıkları ayıp herşeyden önce. Honda, Toyota, hyundai.. Al birini vur ötekine. Avrupalı bazı markalar da onlardan aşağı kalmadı hani.
    Aslında bu durum ülkemizdeki genel ticaret ahlakının da tezahürü. Bayi, galerici, bireysel al satçı inanılmaz işlere imza attılar ve atmaya da devam ediyorlar.
    Olan nihai kullanıcılara oluyor ne yazık ki.

honda ve hyundai yi, türk ortaklardan kurtulduktan sonra zaten kendileri getiriyor, tıpkı peugeot gibi

toyota ise global olarak onlarda ülkede distribütörlüğünü yapan bir arap sermayesi tarafından getiriliyor ama o da global bir firma neticede

yani kimi kime şikayet edeceğiz belli değil

• Dogus Oto Bursa

Passat 1.5 TSI Elegance

Opak renk - 410 bin TL

Metalik - 414 bin TL

Ayni arac icin gecen hafta Dogus Kartal 439 bin TL fiyat vermisti... 1 haftada 29 bin TL indirim olmus...

• 1.0 A3 Sportback e 384.000 teklif verdiler..1.5 motor ay sonu dediler..Ona da 420 çekerler

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Bu mesaj silindi.

1.0 turbo araçlar - 110-130 bg, 200-240 NM tork,

1.6 atmosferik - 110-125 bg, 120-160 NM Tork.

Şimdi sadece değerler bazında bakınca bile beygir güçleri yakın olan araçların, torku daha yüksek olan ve bu torku alt devirlerde veren (1500 RPM vs 4500-5000 RPM) araçlarla karşılaştırılması saçma, hiçbir veri atmosferik tarafında değil. Bir de buna motorsiklet şanzımanı olan ömür törpüsü CVT eklenince iyice saçma bir kombinasyon oluyor. Yani siz 1.6 atmosferik araç sahibisiniz diye millet de mi bu tercihi yapsın? Ondan sonra yokuşu 5000 devirle çıkarlar artık.

Fiyat ve teklif konusunda şöyle şeyler yazmak istemiyorum ama cidden inanılmaz yorumlar var.

• Benim aracım yok şu anda arkadaşım. Ben gördüğümü söylüyorum. Senin gibi aracımı övmüyorum. Çok çeşit araç kullandım. Corolla her zaman üstündür Megane dan..
  • figoelhan kullanıcısına yanıt

Seçenekler bunlarsa kesinlikle Clio.

Performans isterseniz 1.3, lpg uyumlu derseniz 1.0

• quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

1.0 turbo araçlar - 110-130 bg, 200-240 NM tork,

1.6 atmosferik - 110-125 bg, 120-160 NM Tork.

Şimdi sadece değerler bazında bakınca bile beygir güçleri yakın olan araçların, torku daha yüksek olan ve bu torku alt devirlerde veren (1500 RPM vs 4500-5000 RPM) araçlarla karşılaştırılması saçma, hiçbir veri atmosferik tarafında değil. Bir de buna motorsiklet şanzımanı olan ömür törpüsü CVT eklenince iyice saçma bir kombinasyon oluyor. Yani siz 1.6 atmosferik araç sahibisiniz diye millet de mi bu tercihi yapsın? Ondan sonra yokuşu 5000 devirle çıkarlar artık.

Fiyat ve teklif konusunda şöyle şeyler yazmak istemiyorum ama cidden inanılmaz yorumlar var.

Alıntıları Göster
    CVT nerden çıktı ?
    Ben CVT ile ilgili bir şey dedim mi ? Boş yorum yapıyorsun.
    Ön yargılı yaklaşıyorsun. 1.0 Turboların torku alt devirde vermeleri evet avantaj.

Ama bu mudur yani ? Verdiği 200 tork. Verse ne olur vermese ne olur 110 HP motor.

Ne kadar abartmayı seviyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

aralık ayında honda mayısa kadar, citoren c5a için 6 ay araç olmaz diyordu.

Alıntıları Göster

Zaten bu fiyattan satamıyoruz, havamiz olsun bari demişlerdir 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: bursam

Benim aracım yok şu anda arkadaşım. Ben gördüğümü söylüyorum. Senin gibi aracımı övmüyorum. Çok çeşit araç kullandım. Corolla her zaman üstündür Megane dan..

aksi söylenmez zaten...

corolla megane içinden geçer...

• 
Sayfa: önceki 54525453545454555456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.