Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5419. sayfa)

5 sn
288.681
Cevap
4.621
Favori
46.978.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54175418541954205421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cam tavanlı dizel edition mı 235ti yoksa cam tavansız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_1982

230.000 TL’yi küçümseyen insandan bahsederken adam diye hitap edip diğerine de adam demem diyen kişi de çok bi adam sayılmaz.

saçmalamışsın. İnatla da devam ediyorsun sorun yok Ama ben zaten diğerini de savunmadım 230 u küçümseyen için söylemiyorum 3.5 maaş alan diye yazdı diyene söylüyorum.

Zaten adam olan karşısına dikilir gider yüzüne söyler burdan konuşmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: webco

Bu mesaj silindi.

teşekkürler deneyim sonrası bilgi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

teşekkürler deneyim sonrası bilgi için.

Alıntıları Göster

Sende şikayetçimisin tüketim den x tronic otomatik aracım bu arada. 100 bg 1.0 turbo.

• Toyota nın indirime gitmesi güzel oldu ama böyle tek tük markaların indirime gitmesi maalesef tam anlamıyla tümden ve aynı anda bir indirimi sağlamıyor.

Genel olarak bir indirim olması için mutlaka ötv dilimi düzenlemesi şart. Çünkü 230 luk bir arabayı sorduğunda bayi direk üst dilimde o diyor. Ancak 80 lik dilim 50 ye yaklaştırılırsa en azından arada 20-30 bin tl fark olursa kimse kıvırtamaz en azından. Sonuçta bayiler de üstteki araçları satmak istiyor bu şekilde olursa o kadar takla atmaya gerek kalmaz.

Bence devlet bu sistemde daha fazla vergi toplarım diye düşündü ama bu şekilde hem vatandaştan fazla para çıkıyor hem de bu paranın bir kısmı bayiye hava parası olarak giderek vergiye gitmiyor.

• quote:

Bugün bayi Octavia’nın 230’lara düşmeyeceğini anlatırken bir ara 230.000 TL’yi küçümsedi.

Şu araba fiyatlarını sindirdik o yüzden uygun geliyor olabilir ancak 230 ciddi para. Birçok insanın yıllarca birikimi, birçok insanın yıllarca borçlu kalmasına sebep olabilecek bir meblağ.

Ayak üstü lafladık, kaç maaşınız ediyor farkında mısınız diyerek kalp kırmak istemedim.

Ama görünüyor ki bayiler çok şımarmış. Bu devran böyle gitmez.

Benim görüştüğüm bazı st'ler de kesinlikle düşmeyecek dedi.

Ancak görüştüğüm bazı samimi st'ler 80'lik dilimden almanın mantıklı olmadığını, kendisi için de olsa almayacağını söylediler.

Ayrıca, 50'lik dilime düşmez de demediler...

Ben eninde sonunda 50'lik dilime düşeceğini düşünüyorum.

• quote:

Octavia 230'a düşerse, Scala satılmazmış.

Şu durumda insanlar Octavia %50'ye düşecek diye, ne Scala alır, ne de bu fiyatlardan Octavia.

Kararlıkları devam ederse, iki türlü kaybedecekler.

Bu insanlar en son çare gider Corolla, Megane alırlar, kaybeden de Skoda olur...

• Kanwulff K kullanıcısına yanıt
    Sesi nasıldı? 3 silindir den dolayı yüksek diyenler var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: altınbey

Hocam aynı kafadayız ne zaman 300 fiyatı zikredilir o zaman giderim bayiye 2-3 hediye ile birlikte almaya çalışırım

1.5 premium oktavya icin hayırlı olacak fiyat evet 299.999 bi kuruş fazla değil.

Ayrıca premiumun koltuk döşemeleri de hep bi zayıflık olarak eksi haneye yazılır oktavyada ?

O parçalı derili opsiyon koltuklarla + full led ile Oktavya almak lazım ama ?

299,999 fiyat olursa öpüp başına koyup eyvallah deyip kabullenmek lazım

• smallpox kullanıcısına yanıt

Aynen öyle.

Mart ayında ki satışları düşük olursa, Scala ve Octavia için fiyat düzenlemesi yapılacaktır.

Birkaç araç daha %50 dilime düşseydi.

• Bugün Honda Efe'ye 2021 Civic eco Elagance sorduk

291k ama 250ye kampanyalı - apaçi aksesuarlı- olarak veriyoruz dedi. Aksesuar istemiyoruz dedik, 3-5 plastiği 20 bine başka türlü nasıl iteleyelim der gibi bakarak olmaz dedi. Teşekkür edip çıktık

Toyota ALJ'ye Corolla Vision sorduk, bizi sıraya yazdılar 20 dk sonra satış temsilcisi ile görüştük. 190 kağıttan aşağıya inmiyorlar. Dün 10 tane araç satmışlar. Bayide bakabileceğimiz Vision yoktu, herkes dream modeli inceliyordu. Kendi aracımı da bakıma verdiğim için 2-3 saat kadar zaman geçirdik, kalabalık ara ara artıp azaldı, bakan sayısı alandan daha çok gibiydi

Bu arada bekleme alanında otururken, bayinin müdürüydü heralde yanında beraber yürüdüğü 2-3 kişiye "bu kalabalığı değerlendirelim" diyerek showrooma giriş yaptı
  • Pençe_1982 kullanıcısına yanıt

Vallaha hiç düşük olma şansı yok skodaya uğradım ilgilenmediler bile scala geçen ay sonu 5-6 tane vardı fırsat aracı yazmışlar 235 diye koşan gelmiş son araç diyordu birine almakla iyi yaptınız sonra sordum kalmadı en son şu beye sattık dedi engelli raporu alan gelmiş hep engelli belgeleri vardı yani satılıyor

• Ned_Starkk kullanıcısına yanıt
    Sadece peşin fiyatta 191 söylentisi var kredi kullanırsan 212 bin diye var mı öyle durum bilginiz var mı ???
  • Tsi, tce vs alacak arkadaşları özellikle istanbul sehir ici için uyarıyorum. Benim 1.6 tdi dsg polo ile dogru düzgün gaza bile basmadan uzun dönemde zor bela 5.1 ortalama yakalamışken arkadaş 1,4 kia rio dizel ile 6.5 yakarken sürekli burada 5-6 hatta 4 litreden bahsedenler var. 1.6 132 beygir otomatik benzinli aurisimle 10 litre yakıyordum. Neyse ki son yazılarda 12, 9,5, 8,5 gibi gerçekçi degerler gördük. Çok km yapan arkadaşları üzer bu yakıt değerleri yani dizellerin 6 yaktığı yerde tsi tce vs motorlarla lütfen 8-8,5 altı yakmayacağını bilin sonra benim gibi canınız yanmasın.

• netttt2627 N kullanıcısına yanıt
    Evet 0 faiz mi dedi, uygun bir oran mı söyledi unuttum, onu kullanırsak liste fiyatıymış. 1.45ten taşıt kredisi kullanırsan 190
  • Ned_Starkk kullanıcısına yanıt
    1.45 den kullanırsan 190 ise zaten vision otomstik de 189 değil mi 1000 TL mi koyuyor ben taşıt kredisi kullanırsan 212 diye anladim ya da hiç anlamamışim 😊
  • Ya arkadaşlar aynen. Benzinli araçların az yakiyor safsatasina inanmayin.

Onlarin 5-6 litre yakiyorum dedikleri yolda ben 3.4 litre yakiyorum araç 1.5 dizel:)

Hikaye.

Dizel ile benzinli yakit farki yuzde 30ila 50 arasidir.

7.5'tan asagi karma tuketim realistik degil.

Selamlar.

Otobanda sabredersen, 80km ile gidersen az yakarsin tabi, omrun vefa ederse

• quote:

Orijinalden alıntı: thuthq

Arkadaşlar merhaba, babam bugun opel crossland edition benzinli otomatik cam tavanlı beyaz renk için 231bin tl fiyat almıs, yarına kadar opsiyonlamış. Nasıl fiyat sizce? Daha uygun bulunmaz gibi geldi bana. Dizel essential için ise 223bin demişler ayrıca.

Benzer rakama dizel otomatik bulma şansınız var. Yakın şehirlerdeki tüm bayileri arayın.

• netttt2627 N kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım avantajlı kredi yok peşin fiyatına
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Sende şikayetçimisin tüketim den x tronic otomatik aracım bu arada. 100 bg 1.0 turbo.

Alıntıları Göster

hocam gecen hafta 1.3 tce otomatik clio kullandım 10 gün ortalaması ist şehir içi 6.6 lt, aytemiz benzin

• 
Sayfa: önceki 54175418541954205421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.