Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5396. sayfa)

5 sn
287.613
Cevap
4.614
Favori
46.812.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53945395539653975398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Octavia 1.0 sorunlu DSG şanzıman ; 294bin olmus. ÖTV indirimli hariç buna verilen paraya yazık. Zaten ÖTV indirimi dışında satamiyorlar :) burada yüzlerce kişi var 1 tane alan olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zylinderkopf

bir galerici ağlıyor
    gözleri yaşlı
    yalnız bir alsatçıydı
    dağları aştı...

ağla galerici ağla,
    ben de ağlayayım
    bu piyasadan sana
    Ucuz araç bağlayayım...

Bir galerici ağlıyor...

Kötülere bir şey olmaz. Adamlar kârdan zarar ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: captainace

Arkadaşlar 231000 e arona fiyati aldim acaba bu piyasada arona mantikli hareket mi yoksa corolla hb flame mi düşünsek

corolla hb bulmak imkansız şuan hiç bir bayide yok

• quote:

Orijinalden alıntı: IsimsizTurk

Skoda da açıklamış sağolsun:

OCTAVIA

1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Eliten 294.900 TL

1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Elite 319.900 TL

1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Premium 319.600 TL

1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Premium 346.000 TL

Octavia'larda bağımsız arka süspansiyon yok, değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 1 Mart 2021; 16:58:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

corolla hb bulmak imkansız şuan hiç bir bayide yok

Alıntıları Göster

Eskişehirde vardı. Bir sorun.

• Bizim millet gerçekten enteresan. 1.5 birşeye yaramaz alınmaz diyen birçok kişi vardı. Fiyatlar biraz düşünce talep patlaması yaşanıyor. Biz böyle olduğumuz sürece bu fiyatlar olması gereken seviyelere zor gelir..
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt

Hb nin sedan dan tip harici bir üstünlüğü var mı?

• captainace C kullanıcısına yanıt
    Ön farlar eskiden led idi.
    Muhtemelen ÖTV'de %50ye girsin diye farları halojen yapmışlar. Ekranı 8 inchden 6.5'a düşürmüşler. Motoru da 115bg den 110beygire düşürmüşler.
    Şubat ayında 50bin TL'ye sıfır faiz fırsatı vardı. Kampanya devam ediyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serbest38

Arkadaşlar bu aksesuar olayı nedir 20 bin liralık aksesuar fiyatı cıkartan var

Twetterda aksesuari yazdim , Dumankaya Genel müdürü mesaj yazdi öyle bisey yok , musamaha göstermiyoruz diye. Birebir olayı ben yasamadigim icin bisey diyemedim. Twetterda emre ozpeynircinin gönderisinin altina yazin ifsa edin siz de .

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Hb nin sedan dan tip harici bir üstünlüğü var mı?

Bence motor ..

• Corollanin 1.5 motoru beni çok düşündürüyor. Adam akıllı bir bilgi de bulamadım her kafadan bir ses çıkıyor. Şöyle adam akıllı açıklayabilecek biri var mı aranızda arkadaşlar?
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Daha önce konusu oldu. Engelliler için destek verip bu fiyata indiriyorlar. Engelsiz alırsan 360 engelli 330. İlk mesajınızda engelli engelsiz ayrımı yapmadığınız için aradım bayileri.. engelsiz olarak 330a vermiyorlar. Extra donanım olmayan 1.5 tsi business ları engellilere ayırmışlar sanırım. Talep de çok olduğu için bu fiyata engelsiz vermiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: alp.35

Veriyorlar. Flame X için 232.500 TL fiyat aldım

sedan otomatik mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: tsender

Daha önce konusu oldu. Engelliler için destek verip bu fiyata indiriyorlar. Engelsiz alırsan 360 engelli 330. İlk mesajınızda engelli engelsiz ayrımı yapmadığınız için aradım bayileri.. engelsiz olarak 330a vermiyorlar. Extra donanım olmayan 1.5 tsi business ları engellilere ayırmışlar sanırım. Talep de çok olduğu için bu fiyata engelsiz vermiyorlar

bayilerinde yaptığı iş saçmalık resmen... Tabi engelli aracı alırken ek şeyler kaktırıyorlar orlardan çok avantajları var.

• Martın ilk günü kurun gevşemesi çok iyi oldu..

Corolla Flame X pack 1.2T C sınıfı benzinli otomatik için gerçekten güzel fiyat Leon Style plus ile kıyaslarsam çok donanım farkı var.

Araç ihtiyacı olanlar ve bulabilenler alabilir. 230 bandın da rekabetin kızışması iyi oluyor.

Octavia 294.900 %50 ye göz kırpmış heran her şey olabilir

Muhtemelen Golf 1.0 eTSI Life DSG liste fiyatı 290 bandında gelecek bu şekilde bir birini sattırır diye düşünüyorlar.

Ya da liste fiyatından indirim yaparak iki araçta %50 den satılır bakalım Corolla olmaz deniyordu oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kator

Eskişehirde vardı. Bir sorun.

Alıntıları Göster

yokmuş hocam aradım

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Sadece 9 bin tl indirim yapsa 1.0 dsg Octaviayı 231 bin e satabilecek.

Alıntıları Göster

100 bin faizsiz kredi veriyorlar, kredinin maliyeti 9 binden çok daha fazla. Krediden vazgecseler maliyeti fiyata yansitsalar otv dilimi de duseceginden tüketicinin kari 60 bin olacak.

Kendilerince arabayi ust segmente konumlandirmaya çalışıyorlar o yuzden fiyat inmiyorlar.

Yutıbırlar arabayi epey cilaladi zaten :)

Ben octavia'yi inceledim , istedikleri kadar atip tutsunlar standart C segmenti araba iste.

Kesinlikle 230 bin altina alternarifler varken 300 binler verilmez.

300 üzerine ciktiktan sonra seçenek çok.

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt

yakıt 1.6 ya göre daha iyi ama sonuçta atmosferik basarsan yakar. tüpe uyumu sıkıntılı performans 1.6 ya göre kötü.

• Octavia fiyat alan var mı? Elite paketi %50den verebilirler mi? %80 dilimden Muhtemelen kimseye satamadılar talep olmayınca fiyatı düşürebilirler.

• Corolla sedan flame xpack 230 satan bir bayi var mı ?

Hb ler listede 2020 model
    Sedanlar 2021

• 
Sayfa: önceki 53945395539653975398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.